Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek_Ogrodnik

Nowy sklep gram.pl

199 postów w tym temacie

Jak być może już zauważyliście uruchomiliśmy betę nowego sklepu gram.pl - http://sklep.gram.pl/

Każdy użytkownik ma _możliwość_ zobaczenia nowej strony głównej po zaakceptowaniu komunikatu wyskakującego w dodatkowym oknie.

Jesteśmy naprawdę dumni z tego projektu, ale chcielibyśmy kolejne podstrony zaprojektować razem z Wami – będziemy zatem wdzięczni za wszelkie opinie, sugestie i nie wieszanie na nas psów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ''standard'' znany z glownej strony gram.pl. Standard, ktorego nie akceptuje, bo pomimo, ze mam wade wzroku to NIE jestem slepy. Czuje sie jakbym czytal bloga o grach, a nie ogladal frontpage jakiegos sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 09:07, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Jesteśmy naprawdę dumni z tego projektu, ale chcielibyśmy kolejne podstrony zaprojektować
razem z Wami – będziemy zatem wdzięczni za wszelkie opinie, sugestie i nie wieszanie
na nas psów :)


Całkiem, całkiem nieźle, na razie zero uwag.

Tylko błagam nie zmieniajcie wyglądu forum aż tak bardzo. Tak jak jest, jest naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie się prezentuje. Tam zauważyłem takie małe przeskoki "zł" o linijkę niżej w najpopularniejszych produktach ale to tam detale.

Mam pytanko: czy szata graficzna po przejściu na kartę produktu także się zmieni za jakiś czas? :) Bo w sumie to tak w głowie jakoś mi się zaprezentowało jakby to mogło wyglądać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 09:22, Piotrbov napisał:

Całkiem, całkiem nieźle, na razie zero uwag.

Tylko błagam nie zmieniajcie wyglądu forum aż tak bardzo. Tak jak jest, jest naprawdę
bardzo dobrze.

Spokojna głowa - forum dostanie najpewniej "tylko" nowe menu i przebudowę wewnętrzną dodającą kilka nowych funkcji i lepsze spięcie z resztą serwisu.

Dnia 06.09.2013 o 09:22, Piotrbov napisał:

Wszystko fajnie się prezentuje. Tam zauważyłem takie małe przeskoki "zł" o linijkę niżej
w najpopularniejszych produktach ale to tam detale.


Jaka przeglądarka? Która wersja? Mogę prosić o screenshot?

Dnia 06.09.2013 o 09:22, Piotrbov napisał:

Mam pytanko: czy szata graficzna po przejściu na kartę produktu także się zmieni za jakiś
czas? :) Bo w sumie to tak w głowie jakoś mi się zaprezentowało jakby to mogło wyglądać
^^


Tak, zmieni się - nowa strona główna to tylko pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten nowy sklep :D Teraz przynajmniej jest ujednolicony ze stroną główną ;) Ale tak jak już ktoś napisał - na forum tak daleko idące zmiany moim zdaniem nie są potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza niewidoczną na pierwszy rzut oka szukajką wygląd mi się podoba. Jest lepiej nawet niż na głównej, do której też zresztą przywykłem.

Swoją drogą - jak się używa użyta i tam i tu czcionka? Euphemia może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze mam mieszane uczucia. Jakoś nie do końca podoba mi sie ten trend "kafelkoizacji" wszystkiego. Ale może po prostu się starzeję... ;)

Z drugiej strony, nie jest źle. Co komu się bardziej podoba. :)

A teraz drogie kierownictwo, weźcie się za ceny i porządny program lojalnościowy. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 09:07, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Każdy użytkownik ma _możliwość_ zobaczenia nowej strony głównej po zaakceptowaniu komunikatu
wyskakującego w dodatkowym oknie.


A jest możliwość nieprzełączenia się na nią? Przy próbie zostawienia starego wyglądu (szary przycisk) w kółko pojawia się box z pytaniem, w rezultacie nie da się korzystać ze starej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 13:33, Janek_Izdebski napisał:

A teraz drogie kierownictwo, weźcie się za ceny i porządny program lojalnościowy. :)


Program lojalnościowy by się przydał, zgadzam się z kolegą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 14:02, rob006 napisał:

A jest możliwość nieprzełączenia się na nią? Przy próbie zostawienia starego wyglądu
(szary przycisk) w kółko pojawia się box z pytaniem, w rezultacie nie da się korzystać
ze starej wersji.

Celna uwaga - poprawimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Gorzej z funkcjonalnością. Rzeczy które były na wierchu pod 1 klikiem są teraz poukrywane np. gry przed premierowe. A szkoda. Ale trzymam kciuki i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda. Szkoda tylko że karty produktów nie dostały takich zmian jak strona główna sklepu. Od siebie dodam że AdBlock blokuje te wasze okienko bo ja mogę przeglądać stronę a nic mi nie wyskoczyło.

EDIT: Poprawka. Okno wyskakuje jak wejdzie się ze strony głównej gram.pl a nie przez link w pierwszym poście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Mam jednak wrażenie, że za dużo tu na raz rzeczy się znajduje. W każdym bądź razie (przynajmniej u mnie tak jest), że kolumna zatytułowana: sprawdź te oferty znajduje się pod wszystkimi rzeczami po środku. Brzydko to wygląda. Lewa i prawa strona to puste, niewykorzystane miejsce. Jeśli jest to celowy zabieg to jest on bezsensowny. Poza tym po kliknięciu na niektóre kafelki zamiast przenieść mnie na stronę z produktem to przenosi mnie na pustą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować