Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek_Ogrodnik

Nowy sklep gram.pl

199 postów w tym temacie

. Trochę się zestresowałem przez moment (bo może w nocy lunatykuje

Dnia 18.09.2013 o 11:33, alexbe napisał:

i sprzęt kupuje?).


Miałem podobnie - pół roku temu zakupiony program. Na szczescie odpowiedź od ekipy sklepu przyszła i okazalo sie to błędem.

Miałem za to problem z zakupieniem gry (cały czas info, że zła przeglądarka - mam Chroma), nie można było zapłacić, ani znaleśc sklepu- gdzie można by było odebrac - nakładu gry w końcu brakło.

Po paru dniach spróbowałem inna kupic i o dziwo ...... jutro ma przyjść. Myśle, że sie w końcu uporali z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 1024 x 800 jest na środku fail.

Firefox 24.0
Windows 7

Może warto coś w media query zrobić : )

Kategorie zamów i sprawdź są mega ściśnięte :/ do ok 100px

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie stara wersja sklepu jak i strony gram.pl była lepsza, ale niestety wszyscy muszą iść do "przodu" a w wielu wypadkach jak i tym jest to krok do tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 10:38, mrosi napisał:

Wypadałoby przy każdej grze podać docelową cenę...


Popieram :) Samo "x % taniej" nie wystarczy. Człowiek chce wiedzieć, ile w efekcie promo zapłaci za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2013 o 21:06, Dared00 napisał:

Najedźcie na procent.


Nieintuicyjne moim skromnym zdaniem. Cena sprzedaży powinna być widoczna od razu, ale pewnie to moje subiektywne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcięło mi zamówienie w tym durnym sklepie, miał ktoś podobnie? Po opłaceniu dostałem e-maila z informacją, że mogę pobrać grę z linku "szczegóły zamówienia" lub poniżej. Żadne z tych nie jest prawdą, bo pierwszy link nie działa, a drugi nie istnieje, podany jest tylko klucz gry. Na moim koncie gram nie ma tego zamówienia, ale przy kupowaniu pytało tylko o email i nazwisko, a nie zalogowanie się, więc nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 20:47, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

http://promo.gram.pl/

Jak Wam się podoba taki mechanizm składania zamówień?


Na stronie po kliknięciu na jakiś tytuł wyświetla się tylko parę informacji o danej produkcji. Coś w stylu "kupujesz grę". chciałbym wiedzieć skąd dany tytuł moge ściągnąć, parę informacji na temat danego tytułu, screeny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się szczerze mówiąc nowy system zupełnie nie podoba. Kiedyś wszystko było kompaktowe i czytelne, a teraz, za przeproszeniem, nic :) nie widać, wszystko takie jakieś duże, że nawet ślepy by zobaczył, ale normalny człowiek nic nie może znaleźć. Po prostu przekombinowane, ale widać z duchem czasu wszystko idzie i z tego powodu musi być duże i dziadowskie (np. Windows 8).
Co było złego w czytelnej liście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... chyba logicznym jest jeżeli gra jest od Ubisoftu to wymaga UPlay, jeżeli od EA to Origina. Reszta wymaga Steam...

No ale dobra, bo zaraz znowu wyjdzie, że bronię gramu... już schodzę ze sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś to może być niejasne. Poza tym sporo gier w tej promocji to tytuły niezależne. Na stronie promocji chciałbym znaleźć info o zabezpieczeniach. Czy naprawdę muszę dodatkowo szukać po stronie sklepu informacji na temat zabezpieczeń i użytych platform aktywacyjnych? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Tak, ale kupując Twierdzę dostałem wyłącznie plik do pobrania aktywny kilka dni oraz link do zamówień w sklepie.gram.pl gdzie nie ma zakupów z promocji urodzineowej... Co w sytuacji jak za rok będę chciał zagrać w grę, za którą zapłaciłem - skąd ją pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 09:38, Matiz666 napisał:

Chyba Tak, ale kupując Twierdzę dostałem wyłącznie plik do pobrania
aktywny kilka dni oraz link do zamówień w sklepie.gram.pl gdzie nie ma
zakupów z promocji urodzineowej... Co w sytuacji jak za rok będę chciał zagrać
w grę, za którą zapłaciłem - skąd ją pobrać?

Kontaktowałeś się z Biurem Obsługi Klienta Gram.pl? Jeśli tak, dasz znać co Tobie powiedziano? Jak dług będą aktywne te linki i co we wspomnianej przez Ciebie sytuacji? Dasz znać? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
od tygodnia próbuję złożyć zamówienie i nic nie działa. Towar do koszyka się dodaje ale potwierdzić się nie da, wyskakuje komunikat o tym, że dany tytuł jest niedostępny. Przeglądarka to IE 10, a po nowemu to mam tylko stronę główną sklepu reszta w starej wersji. Dziękuję z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować