Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek_Ogrodnik

Nowy sklep gram.pl

199 postów w tym temacie

Uważam, że nowy widok to wielka klapa. Owszem, da się korzystać ale jest mało przejrzyście i chyba wiele osób się z tym zgodzi. Na białym tle wszystko było widoczne, a teraz trzeba się mocno przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 20:18, Prince_Miki napisał:

Jak mogę zmienić widok na stary?

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogowac do sklepu gram.pl a na innych stronach gram jestem zalogowany probowalem już zmienić przegladarke wyczyscic z tymczasowych plikow usunąć cookie i nadal nie mogę się zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też nowy sklep niestety się nie podoba. Faktycznie jest mało czytelny ale największy problem to zawartość sklepu. Jak tak się rozglądam to przecież tam prawie niczego nie ma, nie licząc wersji cyfrowych, których nie kupuję. Kiedyś to mogłem sobie kupić tutaj zamiast iść do np. Empiku a teraz tam mają a tu nie. Naprawdę wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem coś dziwnego, gdy wchodzę w zakładkę PC to mam ścięte napisy jak widać na obrazku. Czy u was też tak jest? Nie jest to kwestia rozdzielczości ekranu, bowiem przy zmniejszeniu strony jest tak samo.

20140331194841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zalogowaniu do konta i wejściu do Moje Zamówienia niemam listy zamówionych ( kupionych ) gier jest pusta karta. Pytanie brzmi czy to jest cos chwilowego czy tez jakaś awaria. Jeszcze dwa czy trzy dni temu wchodziłem i było ok.

20140417145455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy z tego, co wiem kupując coś z odbiorem osobistym płaciłem przy odbiorze. Więc problemu z tym nie było. Chyba, że jest to zamówienie przedpremierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, jest problem. Sprawdzałeś może z innymi grami czy jest podobny? Jeśli nie to polecam się już zwrócić się z tym problemem tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93136&u=5

Tylko zastanawiam się czy tak naprawdę nie jest to związane z tym, że jest to World of Warcraft, bo sprawdzałem też Mists of Pandaria i także nie mogłem odebrać tego w ten sam sposób. Tak czy inaczej - na pewno pełnej odpowiedzi na to pytanie udzieli Ci Bozia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie za milion punktów. Jak sie zalogować w sklepie?
Jestem na gram.pl zalogowany przechodzę do strony sklep.gram.pl, a tu widze że nie jestem zalogowany. Więc klikam na przycisk "logowanie" wpisuje poprawne dane i co strona się odświeża i dalej nie jestem zalogowany.
Jak robiłem ostatni raz zakupy (preoder Wiedzmina 2) to takich problemów nie było.

dodam że mam FF 19.0.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 15:06, Phantom_Lord napisał:

Mam pytanie za milion punktów. Jak sie zalogować w sklepie?
Jestem na gram.pl zalogowany przechodzę do strony sklep.gram.pl, a tu widze że nie jestem
zalogowany. Więc klikam na przycisk "logowanie" wpisuje poprawne dane i co strona się
odświeża i dalej nie jestem zalogowany.
Jak robiłem ostatni raz zakupy (preoder Wiedzmina 2) to takich problemów nie było.

dodam że mam FF 19.0.2


Zadawałem to pytanie już jakiś czas temu i mam ten sam problem. Spróbuj na innej przeglądarce i wejdź z głównej strony gram.pl do sklepu, może tak się zalogujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować