Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek_Ogrodnik

Nowy sklep gram.pl

199 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2013 o 19:45, MartivaR napisał:

Z jakiej przeglądarki korzystasz i w jakiej rozdzielczości przeglądasz? Sprawdzimy, ale
będzie nam łatwiej mając dwie wspomniane informacje.


Aktualnie jadę na Operze 12.15. Rozdzielczość 1600 x 1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 23:48, MartivaR napisał:

Jak tylko je uruchomimy, to Twój Samsung Mini 2 na pewno to ogarnie. :)

Trzymam za słowo. Anyway, samo gram.pl, (poza forum)nie działa na nim zbyt dobrze :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarny pasek wchodzi pod przyciski Koszyk/Zamówienia/Lista Życzeń. - Opera 12.15
I wydaje mi się że strona jest stanowczo za długa skrolowanie do samego dołu trochę zajmuję ;)

20130907105255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 10:54, Fang napisał:

Czarny pasek wchodzi pod przyciski Koszyk/Zamówienia/Lista Życzeń. - Opera 12.15
I wydaje mi się że strona jest stanowczo za długa skrolowanie do samego dołu trochę zajmuję
;)


Widać, że problemem jest to, że nie załadowały się czcionki od Adobe. Sprawdziliśmy Operę 12.15 i załączam zrzut ekranu z tej przeglądarki. Wszystko wygląda dobrze i ciężko nam odtworzyć Twój problem.

Jesteś w stanie napisać więcej szczegółów odnośnie konfiguracji na jakiej przeglądasz stronę - system, ew. pluginy do przeglądarki itp? Czy podobnie wygląda u Ciebie strona na innych przeglądarkach?

20130907121207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 16:39, RuffiPL napisał:

Hej!
Przy małej rozdzielczości 1024 x 768 px strona się rozjeżdża ...
Wygląda to mniej więcej tak:
http://img585.imageshack.us/img585/2849/jijv.png
http://img850.imageshack.us/img850/2126/8s43.png
Jak coś przeglądarka google chrome.



Podobnie jak post wyżej. Przede wszystkim przeglądarka nie załadowała Ci odpowiednich fontów. Podaj proszę nam odrobinę szczegółów typu - urządzenie, system, przeglądarka, jej wersja, ew. zainstalowane pluginy. Postaramy się to zbadać.
Informacja o tym, czy czcionki na serwisie również wyglądają u Ciebie podobnie będzie mile widziana.
Sprawdź też proszę czy na innych przeglądarkach na Twoim komputerze również występuje taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 08:06, ACE_2005 napisał:

Aktualnie jadę na Operze 12.15. Rozdzielczość 1600 x 1200.


Próbowaliśmy powtórzyć Twój problem z prawą kolumną, która się nie mieści i spada poniżej. Takie zachowanie nie jest zamierzone.
Ponownie Opera 12.15 i ponownie wszystko wydaje się być ok - patrz załączony screen. Okno przeglądarki jest nawet ciut węższe niż 1200px.

Prosimy o podanie jeszcze informacji na temat używanego systemu operacyjnego, ew. nazwy urządzenia i czy problem również występuje na innych przeglądarkach na tym samym urządzeniu.

20130907123749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 12:38, mofftarkin napisał:

Prosimy o podanie jeszcze informacji na temat używanego systemu operacyjnego, ew. nazwy
urządzenia i czy problem również występuje na innych przeglądarkach na tym samym urządzeniu.


Tutaj używam wysłużonego już Windows XP :) Problem występuje u mnie nadal z tą wersją Opery. Na innej przeglądarce wszystko jest cacy. Działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 20:36, kindziukxxx napisał:

hmm, może jakieś mega promocje z okazji zmiany? :)

Z okazji zmiany powinny być naprawdę giga promocje, a nie tylko mega. :D Takie promocje pozwolą zwiększyć zasięg i przyczynią się do wzrostu obrotów, wszkaże konkurencja nie zasypuje gruszek w popiele, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 12:15, mofftarkin napisał:

Widać, że problemem jest to, że nie załadowały się czcionki od Adobe. Sprawdziliśmy Operę
12.15 i załączam zrzut ekranu z tej przeglądarki. Wszystko wygląda dobrze i ciężko nam
odtworzyć Twój problem.

Jesteś w stanie napisać więcej szczegółów odnośnie konfiguracji na jakiej przeglądasz
stronę - system, ew. pluginy do przeglądarki itp? Czy podobnie wygląda u Ciebie strona
na innych przeglądarkach?


Wywaliłem wszystkie ciasteczka i jest prawie ok ale teraz jest inny problem ;) Cały czas mi pokazuje że jestem niezalogowany (tylko na nowej podstronie sklepu). System Windows 7 64-bit konfiguracja i pluginy nic szczególnego albo przynajmniej nic co ma wpływ na wyświetlanie stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 12:38, mofftarkin napisał:

> Aktualnie jadę na Operze 12.15. Rozdzielczość 1600 x 1200.

Próbowaliśmy powtórzyć Twój problem z prawą kolumną, która się nie mieści i spada poniżej.
Takie zachowanie nie jest zamierzone.
Ponownie Opera 12.15 i ponownie wszystko wydaje się być ok - patrz załączony screen.
Okno przeglądarki jest nawet ciut węższe niż 1200px.

Prosimy o podanie jeszcze informacji na temat używanego systemu operacyjnego, ew. nazwy
urządzenia i czy problem również występuje na innych przeglądarkach na tym samym urządzeniu.


Potwierdzam, iż ten problem występuje przy korzystaniu z Opery 12.16. Mam Windows 7 (rozdzielczość 1366:768) i jest dokładnie tak samo, ostatnia kolumna nie mieści się dosłownie o kilka pixeli (nie wiem, jak działa ustawianie szerokości z pomocą "rem", ale przy max-width 113rem i- ręcznie przestawionym- 113.1 rem ostatnia kolumna spada niżej, a od 113.2 jest już na swoim miejscu). Osobiście obstawiałbym, że Opera w inny niż Chrome i Frajerfox (na których problem nie występuje) interpretuje szerokość tych szarych paseczków oddzielających kolumny i przez to te trzy kolumny (które składowo mieszczą się przecież "na styk") przy wyświetlaniu ostatnia kolumna jednak się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy sklep może i wygląda ładnie, ale o funkcjonalności ktoś nie pomyślał. Gdzie jest wyszukiwarka ja się pytam? Wchodzę na stronę główną sklepową i jej po prostu nie widzę, a chciałem sobie pewną grę szybko znaleźć i zobaczyć jej cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 01:43, Wojman napisał:

Nowy sklep może i wygląda ładnie, ale o funkcjonalności ktoś nie pomyślał. Gdzie jest
wyszukiwarka ja się pytam? Wchodzę na stronę główną sklepową i jej po prostu nie widzę,
a chciałem sobie pewną grę szybko znaleźć i zobaczyć jej cenę.

yyyy... a nie jest przypadkiem poniżej tzn. troszke zjedź na dół i jest długaśny biały pasek "napisz co chcesz znaleźć w naszym sklepie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 10:14, Luk04229 napisał:

yyyy... a nie jest przypadkiem poniżej tzn. troszke zjedź na dół i jest długaśny biały
pasek "napisz co chcesz znaleźć w naszym sklepie"


Żeby sklep był wygodny w obsłudze podstawowe funkcje, takie jak np. wyszukiwarka, muszą być widoczne na pierwszy rzut oka, a nie po przejechaniu. Wyszukiwanie wyszukiwarki wygodne, ani tym bardziej przejrzyste nie jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić tekst w wyszukiwarce na "Napisz, czego szukasz w naszym sklepie", bo podobnie jak Wojman, nie mogłem się jej doszukać. Myślałem, że to jakiś kontakt z ekipa sklepu, umożliwiający podawanie propozycji towaru, który miałby się znaleźć w sklepie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od czegoś co ktoś już wymieniał, mianowicie znikoma widoczność przeglądarki. Wypadałoby przyciemnić trochę to okienko i " Napisz, co chcesz znaleźć w naszym sklepie". Kolejną sprawą jest funkcjonalność. Może komuś układ kafelkowy się podoba, i pasuje do stylu strony głownej, ale sklep powinien przede wszystkim ułatwiać znalezienie szukanego tytułu. W układzie "betowym" ciezko jest się połapać co gdzie jest. Za dużo jest obrazków/okładek gier. Widać słabo oddzielone kolumny, np Kolumna "Sprawdź promocje" zlewa się z "Zamów gry przed premierą". Może to kwestia przyzwyczajenia, ale jakoś w starym sklepie było wszystko widocznie oddzielone, przerwy między kolumnami były większe. Cóż, jakoś tak mam wrażenie, wszystkiego za dużo. Może zmniejszenie liczby wyświetlanych tytułow odrobinę by pomogło? Tak zamiast 6 dać 3, albo dać te 6, ale w układzie 1 - 6, 1 kolumna i 6 wierszy. I wtedy dać obok siebie, ale dokładniej oddzielić. To chyba na tyle. A no i ten głowny baner trochę za duży jak dla mnie.

A co do programu lojalnościowego, to jestem jak najbardziej za. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Konsul ze sklepu odszedł z serwisu i teraz nikt nie odpowiada na pytania kupujących ;[
Wysłałem do nich 2 e-maile i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pozostaje tylko telefon, ale wątpię by odebrali.
Dlatego piszę tutaj.
Interesuje mnie czy w sklepie pojawi się jeszcze laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
procesor i7-3660QM, karta graficzna GeForce GTX 660M.
Bardzo podoba mi się ten laptop, w dodatku jest świetny pod względem cena/jakość bo kosztował w tym sklepie tylko nieco ponad 2900 zł.
Niestety w zeszłym tygodniu nie miałem czasu, aby zamówić ten laptop i go później odebrać w sklepie. Dzisiaj widzę, że ten laptop rozszedł się jak świeże bułeczki ! (dosłownie).
A więc czy ktoś coś wie kiedy ewentualnie ponownie w sklepie gram.pl będzie dostępny laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to właściwy wątek , ale:
nowy sklep raczyłbył wygenerować dzisiaj w nocy meila z potwierdzeniem wysyłki grafiki , którą kupiłem 2 lata temu. Trochę się zestresowałem przez moment (bo może w nocy lunatykuje i sprzęt kupuje?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować