Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek_Ogrodnik

Nowy sklep gram.pl

199 postów w tym temacie

@loczyn
Mnie też się w ogóle nowy sklep nie podoba. Kiedyś kupowałem tylko i wyłącznie na gramie, teraz ten wygląd wręcz razi w oczy. Jak można było tak zniszczyć wyszukiwarkę? Najlepszym sposobem znalezienia czegoś u Was, to wejście na odpowiednią stronę przez google, bo tutaj droga przez mękę. Wydaje mi się, że celowaliście w coś podobnego do gry-online, ale niestety, u nich to wygląda "swojsko", a Wam wyszedł jakiś rodzaj bloga, w dodatku stworzony przez amatorów. Było schludnie, teraz założyliście chyba, że większość społeczeństwa ma wadę wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 13:51, SerwusX napisał:

@loczyn
Mnie też się w ogóle nowy sklep nie podoba. Kiedyś kupowałem tylko i wyłącznie na gramie,
teraz ten wygląd wręcz razi w oczy. Jak można było tak zniszczyć wyszukiwarkę?


Prawdopodobnie odpowiedź jest jedna - nowe jest wrogiem lepszego. Ja także się zgadzam z przedmówcami, kiedyś jeśli przez Internet gry kupowałem to na gramie. Dzisiaj szkoda gadać. Brak dobrego programu lojalnościowego można zrozumieć, bo ten skończył się wraz z rozdziałem gramu od CD Projektu. Ale przez taki wygląd zamiast swobodnie przeglądać ofertę po prostu człowiek się męczy. Nie chodzi nawet już o oczy - do tego dochodzi teraz wyszukiwarka, o czym akurat nie wiedziałem bo skutecznie się zniechęciłem i bardzo rzadko do Waszego sklepu zaglądam. Może kiedyś ktoś to wszystko naprawi, ale pewnie prędko się nie doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
To mój pierwszy post, dlatego proszę o wyrozumiałość i przepraszan , za błędy w pisowni , jeśli takie są.

Zgadzam się z opinią SerwusX, że interfejs nowego sklepu gram.pl, jest delikatnie mówiąc niewygodny. Ja osobiście jak chcę coś kupić to to znajdę na gram, ale gdyby strona była bardziej przejrzysta może kupowałbym w nim gry częściej, a tak coraz częściej zaczynam korzytsać z konkurencyjnego sklepu. Osobiście nowy sklep gram mnie odrzuca, a co dopiero można powiedzieć o nowych klientach, którzy uciekną ze sklepu gram tak szybko jak wejdą na jego stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dodam trzy grosze. Nie wiem z czym jest to związane ale jakiekolwiek poruszanie sie po stronie sklepu na tablecie jest w zasadzie niemożliwe. Strona działa po postu tragicznie... Szczerze mówiąc jeszcze sie nigdzie nie spotkałem z taka sytuacja... Czy to jest coś nad czym można popracować, czy sklep po prostu tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 12:53, Gumisiek2 napisał:

> Jak mogę usunąć produkt z listy życzeń ?
Wystarczy kliknąć "Usuń" przy wybranym tytule.


Też bym już usunął kilka rzeczy, a za Chiny Ludowe nie mam tam tego przycisku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 16:13, Skazeusz napisał:

Też bym już usunął kilka rzeczy, a za Chiny Ludowe nie mam tam tego przycisku. :(


Upomnienie za sprowokowanie Moderatora do osobistego sprawdzenia tej rzeczy, co zaśmieciło jego listę życzeń.

Wygląda na to, że aktualnie przycisk usunięcia czegoś z listy życzeń jest niedostępny. No cóż, pozostaje czekać, aż osoby odpowiedzialne za wygląd i działanie sklepu gram.pl to naprawią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ze sklepu dalej wysyłają maile/smsy jak towar jest gotowy do odbioru? Gry niby w czwartek od nich wyszły i od tego czasu cisza, nie wiem co robić a na darmo na drugi koniec miasta szkoda się wlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie działa mobilna wersja sklepu gram.pl? Po naciśnięciu tych poziomych kresek w górnym lewym rogu (widać je zresztą na załączonym poniżej screenie) powinno się wyświetlić menu, a tymczasem nic się nie dzieje i nie mogę przez to korzystać ze sklepu z poziomu smartfona. Próbowałem na różnych przeglądarkach, jednak wszędzie rezultat jest taki sam, a raczej jego brak.

20150305123954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować