Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision przekonuje: na rynku jest miejsce i na GTA, i na Call of Duty

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

O ile w latach ubiegłych faworyt do zdobycia tytułu najlepiej sprzedającej się gry był oczywisty, tak tym razem serii Call of Duty wyrasta solidny konkurent. Eric Hirshberg wierzy, że na oba tytuły znajdzie się miejsce.

Przeczytaj cały tekst "Activision przekonuje: na rynku jest miejsce i na GTA, i na Call of Duty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że jednak będzie tak jak zwykle z prostego powodu - CoD wychodzi na wszystkie platformy, gdzie GTA tylko na konsole. Mogę się mylić, ale znowu będzie dużo gadania o tym, że CoD pobił kolejny rekord i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^up No wiesz, patrząc na wszystkie pre-ordery i statystyki to GTA V idzie na rekord, przynajmniej sprzedaży w pierwszy dzień, i to dużo większy niż MW3 swojego czasu, analitycy przewidują i mają do tego statystyk z których wynika, że GTA V sprzeda 8-9 mln egzemplarzy w pierwszy dzień, MW3 jest rekordzistą 7 mln w first day.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi się wydaje, że jednak będzie tak jak zwykle z prostego powodu - CoD wychodzi na wszystkie
> platformy, gdzie GTA tylko na konsole. Mogę się mylić, ale znowu będzie dużo gadania
> o tym, że CoD pobił kolejny rekord i tak dalej.

Rockstar nie przepuści kasy i wyda GTA na PC tak samo jak to było z IV. Różnica będzie taka że tym razem nie będzie problemów z optymalizacją bo decelowo gry na PS4 i XBO są pisane na pctach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 11:59, Danoniero napisał:

Rockstar nie przepuści kasy i wyda GTA na PC tak samo jak to było z IV. Różnica będzie
taka że tym razem nie będzie problemów z optymalizacją bo decelowo gry na PS4 i XBO są
pisane na pctach

Tyle, że GTA V nie wychodzi na PS4 i XBO.

@Gohan1989: ta, na PC przegrał, ale mowa o wszystkich platformach, nie tylko o PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ma trochę racji. Ci co kupują CoDy i tak raczej kupią tego nowego, GTA tego nie zmieni.

Ale czy sprzeda się więcej CoDów niż GTA? W to wątpię, wprawdzie Acti ma przewagę w liczbie platform, ale GTA to seria, na którą zawsze czeka masa graczy, natomiast na CoDa nie trzeba specjalnie czekać, jako że premiery kolejnych części są co jakieś trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Rockstar nie przepuści kasy i wyda GTA na PC tak samo jak to było z IV. Różnica
> będzie
> > taka że tym razem nie będzie problemów z optymalizacją bo decelowo gry na PS4 i
> XBO są
> > pisane na pctach
> Tyle, że GTA V nie wychodzi na PS4 i XBO.
>
> @Gohan1989: ta, na PC przegrał, ale mowa o wszystkich platformach, nie tylko o
> PC.
Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że gra na którą czeka ogromna część graczy nie zostałaby wydana na konsole nowej generacji, zwłaszcza kiedy gra będzie miała się czym pochwalić graficznie. Poczekajmy tak do pół roku i wtedy dyskutujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zdaję sobie sprawę, że ludzie lubią to przedstawiać jako starcia tytanów[...]" Chyba jak tytan (GTA V) wdepnął w wieloletnie odchody (CoD). To nazywają starciem? Oh, Activision... Mają za wysoką samoocenę na temat własnych produkcji, tylko dlatego, że się sprzedają.

Bułeczki i chlebek też się sprzedaje dobrze, a jakoś nie widzę ogromnego szumu i zachwytu. Ten chleb od Activision jest jednak zbyt czerstwy by dało się go przełknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się znajdzie miejsce. CoD to już właściwie tradycja lub święto. Co roku sezon na Call of Duty ponownie się rozpoczyna i kończy sprzedaniem trylriardów kopii, yeahh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 12:06, Madoc napisał:

natomiast na CoDa nie trzeba specjalnie czekać,
jako że premiery kolejnych części są co jakieś trzy tygodnie.


Touché ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować