Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Albert Penello nie widzi na PS4 nic lepszego od Ryse i Forzy 5

21 postów w tym temacie

Ryse jak dla mnie zapowiada się na nie wypał.

Przyznać trzeba, że Sony ma kiepski start jeżeli chodzi o gry podczas debiutu konsoli, ale nadrobi następnymi tytułami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to ja ani na PS4 ani na XO nie widzę żadnego exa który miałby mnie skłonić do ich kupna. Może Destiny ale pewnie też trafi na PC jak Division.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ( czy raczej już bo to niejedyny niezrozumiany Pan) czytając newsy z wypowiedziami kogokolwiek z tejże branży będę musiał uważnie analizować tekst i domyślać się co autor miał na myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 14:51, Kettger napisał:

Nie wspominając
o żenadzie z Gran Turismo 6.

Za to wspominając o żenadzie z twoim awatarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile można jechać na tej Forzie? Ja w tej generacji np nie widziałem nic dobrego na konsoli MS. Cały czas patrzyłem z zaciśniętymi zębami jak PS3 dostaje masę świetnych gier, a ja mam tylko tą Forzę, Halo i Gyrosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ile można jechać na tej Forzie? Ja w tej generacji np nie widziałem nic dobrego na konsoli
> MS. Cały czas patrzyłem z zaciśniętymi zębami jak PS3 dostaje masę świetnych gier, a
> ja mam tylko tą Forzę, Halo i Gyrosy.

Będziecie się teraz spierać co komu się podoba ? :D Co dla jednego jest super exem dla drugiego jest meh.
Prawda taka że obie konsole mają więcej multiplatformowych gier jak exów których jest tyle co nic jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał opisać swoje uczucia względem polityki & marketingu Microsoftu z okazji nowej generacji konsol to dostałbym natychmiastowego bana, więc ograniczę się do bardzo delikatnego "nazywanie nowej, niewiadomej marki, która jednak zyskuje sławę dzięki skostniałym mechanizmom i bardzo przeciętnemu wykonaniu [Ryse] silniejszą pozycją od Killzone''a 4, którego korzenie sięgają dwóch generacji wstecz i ma wielu fanów jest nadużyciem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O ile PS3 naprawdę miało ciekawe exclusive''y, to PS4 nie ma żadnych.

Hm? Nie sądzisz, że to głupie, wypowiadać się na ten temat już na końcu życia PS3, kiedy już przestają wychodzić exy i na starcie PS4? :f Przecież na starcie PS3 też miało słabie gry. Warte uwagi były tylko dwa tytuły, ze startowych - Resistance i może Ridge Racer 7. Tak jak teraz odpowiednio DriveClub i Killzone, też ścigałka i FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie obecna generacja konsol była moją ostatnią. Na nowej gry wyglądają dokładnie tak samo, tylko że mają lepszą grafikę. Kolejna Forza i kolejny slasher (w dodatku prawdopodobnie z kiepską mechaniką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka że Sony do zrobienia gry na PS4 nie zaprzęgło żadnego topowego studia. Naughty Dog, Polyphony Digital były zajęte robieniem gry dla obecnej generacji kiedy Microsoft już dawno z niej zrezygnował. Forza na pewno będzie ładna i grywalna ale to wciąż ta sama Forza a Cryteka to znamy od robienia dobrej grafiki a nie gier. Oczywiście jest Infamous ale to gra z otwartym światem więc nie można tego porównywać do zamkniętych lokacji z Ryse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 16:01, Zdenio napisał:

> O ile PS3 naprawdę miało ciekawe exclusive''y, to PS4 nie ma żadnych.

Hm? Nie sądzisz, że to głupie, wypowiadać się na ten temat już na końcu życia PS3, kiedy
już przestają wychodzić exy i na starcie PS4? :f Przecież na starcie PS3 też miało słabie
gry. Warte uwagi były tylko dwa tytuły, ze startowych - Resistance i może Ridge Racer
7. Tak jak teraz odpowiednio DriveClub i Killzone, też ścigałka i FPS.


Dobrze, ale tym razem to Microsoft bardziej postarał się na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem dlaczego MS tak uczepił się tego Ryse, jak dla mnie tytuł może i będzie ok bo lubię ten okres i klimaty, ale dużo bardziej interesuje mnie Project Spark czy Titanfall. Oczywiście, jeżeli już Microsoft ma okazję na łapnięcie dobrego eksa to woli go wydac również na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forza rzeczywiście na razie nie ma odpowiednika na PS4 ale RYSE, sorry ale z tego co do tej pory pokazali wychodzi że cała gra to jedno wielkie QTE i praktycznie każda gra która daje jakąkolwiek swobodę działania jest wg. mnie lepsza czyli wszystkie gry na PS4 są od niej lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować