Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marvel Heroes z nową, grywalną postacią, poziomami trudności, lokacją i zmianami w mechanice

10 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Gazillion Entertainment ogłosiło wydanie aktualizacji 1.2 do free-to-play MMORPG Marvel Heroes, wprowadzającej możliwość wcielenia się w Emmę Frost, wybór poziomu trudności i nie tylko...

Przeczytaj cały tekst "Marvel Heroes z nową, grywalną postacią, poziomami trudności, lokacją i zmianami w mechanice" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona bardzo fajna, z tym że wzięliście się za nowa rzecz, a stare jak nie działały dobrze tak nie działają:
1) Niedziałające cytowanie przy dodawaniu komentarzy bezpośrednio z newsa a nie z forum.
2) Korzystanie z waszej strony na smartfonie to nieporozumienie - brak możliwości wygodnego przewijania (przy dotknięciu palcem ekranu w celu przewijania zaznacza się news na jaki się najechało, a jakiego nie można uniknąć w komórkowej wersji i strona zamiast płynnie, przewija się skokowo).
3) Brak możliwości korzystania z forum w smartfonie (komunikat o pętli przekierowań w mobilnej wersji chrome).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Strona bardzo fajna, z tym że wzięliście się za nowa rzecz, a stare jak nie działały
> dobrze tak nie działają:
> 1) Niedziałające cytowanie przy dodawaniu komentarzy bezpośrednio z newsa a nie z forum.
> 2) Korzystanie z waszej strony na smartfonie to nieporozumienie - brak możliwości wygodnego
> przewijania (przy dotknięciu palcem ekranu w celu przewijania zaznacza się news na jaki
> się najechało, a jakiego nie można uniknąć w komórkowej wersji i strona zamiast płynnie,
> przewija się skokowo).
> 3) Brak możliwości korzystania z forum w smartfonie (komunikat o pętli przekierowań w
> mobilnej wersji chrome).

U mnie w domyślnej przeglądarce SGS3 (chyba delfin się nazywa) nie ma problemów, które opisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w to grający może mi powiedzieć czy da się w to grać typowo F2P tzn da się wszystko odblokować bez wydawania prawdziwej kasy, czy są jacyś bohaterowie których trzeba zakupić. I czy warto dać tej grze szansę (głównie jako fan marvela boję się o jakiegoś większego rape''a na postaciach :P ), oraz czy poprawili różnorodność rozgrywki (przy okazji recki na gramie pisali że każdą postacią się gra prawie identycznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 16:47, DonOskar napisał:

Strona bardzo fajna, z tym że wzięliście się za nowa rzecz, a stare jak nie działały
dobrze tak nie działaj/.../


Tak! To zdecydowanie miejsce, aby o tym napisać!

Odnośnie tematu, to bardzo dobrze, że twórcy nie spoczywają na laurach i wdrażają uaktualnienia. Ważne jest również to, że słuchają graczy i drobne błędy są szybko naprawiane. Trzeba spróbować Frost. W świecie Xmenów, to jedna z moich ulubionych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś w to grający może mi powiedzieć czy da się w to grać typowo F2P tzn da się wszystko
> odblokować bez wydawania prawdziwej kasy, czy są jacyś bohaterowie których trzeba zakupić.
> I czy warto dać tej grze szansę (głównie jako fan marvela boję się o jakiegoś większego
> rape''a na postaciach :P ), oraz czy poprawili różnorodność rozgrywki (przy okazji recki
> na gramie pisali że każdą postacią się gra prawie identycznie).
Da się grać typowo F2P - jedynie niektórych kostiumów dla postaci nie da się zdobyć w grze (ale są one czysto wizualne a do tego jednak większość da się zdobyć :P ).
Imo warto dać tej grze szansę - cały czas coś poprawiają, a odnośnie różnorodności rozgrywki to też jest lepiej no i nowa postać, Emma, jest jak najbardziej różnorodna.
Co do rape''a na postaciach to ci nie powiem - Marvela lubie i mniej więcej się orientuję co i jak, jednak jakimś specjalnym fanem nie jestem więc nic nie zauważyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, ok thx! Chyba jednak dam szansę :) Jak ciągle w to grasz i masz ochotę pograć to napisz na PW swój nick w grze to jak zassam to się z Tobą skontaktuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy ktoś w to grający może mi powiedzieć czy da się w to grać typowo F2P tzn da
> się wszystko
> > odblokować bez wydawania prawdziwej kasy, czy są jacyś bohaterowie których trzeba
> zakupić.
> > I czy warto dać tej grze szansę (głównie jako fan marvela boję się o jakiegoś większego
>
> > rape''a na postaciach :P ), oraz czy poprawili różnorodność rozgrywki (przy okazji
> recki
> > na gramie pisali że każdą postacią się gra prawie identycznie).
> Da się grać typowo F2P - jedynie niektórych kostiumów dla postaci nie da się zdobyć w
> grze (ale są one czysto wizualne a do tego jednak większość da się zdobyć :P ).
> Imo warto dać tej grze szansę - cały czas coś poprawiają, a odnośnie różnorodności rozgrywki
> to też jest lepiej no i nowa postać, Emma, jest jak najbardziej różnorodna.
> Co do rape''a na postaciach to ci nie powiem - Marvela lubie i mniej więcej się orientuję
> co i jak, jednak jakimś specjalnym fanem nie jestem więc nic nie zauważyłem :P
1, czy 2 skiny mają bonusy ponoć. I tak lepiej niż Marvel: AVengers Alliance, który zrobił się typowym P2W. Szkoda, bo spędziłem rok intensywnego grania, nim przerwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skiny bezpośrednio nie mają żadnego bonusu - używając craftingu można im go dać. I można to bez problemu zrobić na podstawowym skinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować