Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowa wersja State of Decay "za kilka tygodni" w Steam Early Access

14 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Poznaliśmy kilka nowych informacji w związku z planowanym wydaniem State of Decay na blaszakach. Wszystko wskazuje na to, że – zgodnie z zapowiedzią – gra trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Przeczytaj cały tekst "Pecetowa wersja State of Decay "za kilka tygodni" w Steam Early Access" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra ze wcześniejszym dostępem na PC nie będzie tylko obsługiwać pada :/ co się wali z
> tym światem.
Przecież to port z X360. Finalna wersja będzie miała obsługę K/M. Taki deal, dostajemy grę wcześniej ale można grać tylko padem. Kto zechce to kupi taniej i będzie grał wczesniej a potem i tak dostanie obsługę K/M. Chyba lepsza opcja niż czekać dłużej i płacić więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomimo, ze mam xkloca to specjlanie czekam na wersje PC.
> W takie gry gra sie myszka i klawiatura.
Też mam xboxa ale czekam na wersję PC bo ta na xboxa jest szkaradna i do tego ma tragiczny fps i doczytywanie obiektów. Mam nadzieje że coś z tym zrobią.

A gra się na tym co się lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Też mam xboxa ale czekam na wersję PC bo ta na xboxa jest szkaradna i do tego ma tragiczny
> fps i doczytywanie obiektów. Mam nadzieje że coś z tym zrobią.

ja wątpie, że coś poprawią skoro na Xboxa, który nie ma pierdyliarda konfiguracji, grę skopali tak soczyście, aczkolwiek po cichu się łudzę bo z chęcią bym w to zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gra ze wcześniejszym dostępem na PC nie będzie tylko obsługiwać pada :/ co się wali
> z
> > tym światem.
> Przecież to port z X360. Finalna wersja będzie miała obsługę K/M. Taki deal, dostajemy
> grę wcześniej ale można grać tylko padem. Kto zechce to kupi taniej i będzie grał wczesniej
> a potem i tak dostanie obsługę K/M. Chyba lepsza opcja niż czekać dłużej i płacić więcej
> ?

A skad wiesz ze w Early Acess bedzie taniej? Ja sadze ze wlasnie bedzie drozej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A skad wiesz ze w Early Acess bedzie taniej? Ja sadze ze wlasnie bedzie drozej..
Bo early acess chyba zawsze jest trochę taniej a już na pewno nie droże :P jaki by to miało sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 21:58, cHICEK napisał:

Bo early acess chyba zawsze jest trochę taniej a już na pewno nie droże :P jaki by to
miało sens ?

Bo wtedy kupowaliby tylko ci, którzy faktycznie są zainteresowani pomocą w "tworzeniu", a nie tylko ludzie traktujący Early Access jak preorder?

Planetary Anihillation bodajże 90€ sobie za Early Access liczyło, ale tutaj akurat mieli zawirowania z Kickstarterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bo early acess chyba zawsze jest trochę taniej a już na pewno nie droże :P jaki
> by to
> > miało sens ?
> Bo wtedy kupowaliby tylko ci, którzy faktycznie są zainteresowani pomocą w "tworzeniu",
> a nie tylko ludzie traktujący Early Access jak preorder?
>
> Planetary Anihillation bodajże 90€ sobie za Early Access liczyło, ale tutaj akurat
> mieli zawirowania z Kickstarterem.

Na poczatku PA bylo po 90 Euro teraz jest po 65.. idzie w dol;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować