Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Ubisoft ma w planach Assassin’s Creed Liberation HD, Rayman: Fiesta Run i wiele więcej

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ubisoft przygotowuje się do jesiennej imprezy – Digital Day. Tymczasem w sieci pojawiła się interesująca grafika, na której zaprezentowano listę tytułów, o których rzekomo będzie mowa podczas tego wydarzenia.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Ubisoft ma w planach Assassin’s Creed Liberation HD, Rayman: Fiesta Run i wiele więcej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty mówisz? Ten AC na Vitę jest taki sobie. Jeśli Vita ma jakąś ważną kartę przetargową to jest nią nowy Killzone, Gravity Rush, nadchodzący megahit Tearaway (ta gra pozamiata) i ewentualnie Uncharted: Golden Abbys. Liberation nie ma startu do tych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to Vita właśnie straciła swoją najważniejszą kartę przetargową...
No nie wiem, ja bym tej gry nie nazwał najważniejszą karą przetargową Vity - średnie oceny na poziomie 70, są lepsze gry na ten sprzęt, choc mi się podobała. Wydaje mi się, że większymi kartami przetargowymi są Uncharted: Złota Otchłań, Soul Sacrifice, Gravity Rush, Killzone: Najemnik, Persona 4 Golden, Tearaway i kilka innych produkcji. Ci, którzy bardzo chcieli tę grę pewnie już Vitę dla niej kupili. Pozostali olali lub chcieli poczekać na ewentualną wersję HD. To się doczkali. Jeśli ta plotka okaże się prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czasowa ekskluzywność to żadna ekskluzywność (uśmiech kieruję do Microsoftu). Błąd że Sony pozwala wyjść Liberation poza Vitę. Ja zamierzam kupić Vitę na dniach, czekam tylko aż Sony Polska obudzi się z wprowadzeniem obniżki i AC Liberation jest jedną z pierwszych gier, które zamierzam przejść. Ten tytuł zdobył chyba ze dwie nagrody za najlepszy scenariusz (nie na handheldach, tylko gier w ogóle za rok w którym wyszedł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej źle się wyraziłem. Nie chodziło o to, że ACL jest najlepszą grą na Vitę (sam tera tłukę w Gravity rush i Virtue''s last reward). Ale marka AC to teraz jedna z najlepiej rozchwytywanych marek gier na świecie. I jedna z niewielu takich wielkich marek, która dostała swoją osobną odsłonę na Vitę (nie wspominam o grach Sony, bo to producent konsoli). Ubisoft odbierając Vicie wyłączność na tę grę, odbiera fanom AC argument do zainteresowania się tą konsolą. I niech mi ktoś wmówi, że moje rozumowanie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować