Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już 2 miliony fanów Guild Wars!

86 postów w tym temacie

Domek

Jak poinformował zespół ArenaNet, odpowiedzialny za doskonałe sieciowe gry Guild Wars i Guild Wars: Factions, wizja oryginalnego MMO pozbawionego opłat abonamentowych przekonała do teraz ponad 2 miliony entuzjastów. Właśnie tyle pudełek z logo GW zniknęło już ze sklepowych półek.

Przeczytaj cały tekst "Już 2 miliony fanów Guild Wars!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie dziwię się, jeśli poziom kolejnych części nie będzie spadał, to graczy będzie jeszcze więcej. I o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Mam nadzieję, że liczba fanów wciąż będzoe rosła! Mam tę grę ale - jak prawie każdy MMO - zabiera masę czasu... Ale wkrótce będą wakacje - szykujcie się na powrót króla GuildWars! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki sukces Guild Wars !! :)
Ciesze się tym bardziej, iż będą kolejne rozdziały tej wspaniałej gry :)
Na pewno fanów tej gry będzie o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 17:11, Darth Lilith napisał:

a jak to jest liczone? GW i GWF wspólnie - czy ilość kont?


Łączna sprzedaż gier Guild Wars i Guild Wars: Factions (to właśnie miałem na myśli pisząc w newsie "Właśnie tyle pudełek z logo GW zniknęło już ze sklepowych półek")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa tez się kurza, ale to dlatego, ze nie gram w pudełka a w gre ;P
Duużo więcej aktywnych jest niż 10%, oj dużo dużo ;)
Fajne w GW jest to, że pograć w te gre można za rok, dwa od tak sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach ONLINE z abonamentem podaje się ilość aktywnych kont (a więc opłaconych) - i są to dane wiarygodne. Mówią nam ilu graczy aktywnie oddaje się graniu w dany tytuł. Jeśli Blizzard mówi, że liczba aktywnych kont WoW przekroczyła 6 milionów, to wiemy dokładnie, że chodzi WYŁĄCZNIE o konta opłacone - aktywne, a nie o sprzedane pudełka.

A co nam mówi liczba sprzedanych egzemplarzy, w dodatku podana sumarycznie GW i GW:F? Nic nam nie mówi o liczbie graczy aktywnie grających. A siebie podałem jako przykład - moje 2 egzemplarze są wliczone do tych 2 milionów... co z tego, skoro ja wogóle nie gram ani w GW ani w GW:F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 18:09, kizi napisał:

W grach ONLINE z abonamentem podaje się ilość aktywnych kont (a więc opłaconych) - i są to
dane wiarygodne. Mówią nam ilu graczy aktywnie oddaje się graniu w dany tytuł. Jeśli Blizzard
mówi, że liczba aktywnych kont WoW przekroczyła 6 milionów, to wiemy dokładnie, że chodzi WYŁĄCZNIE
o konta opłacone - aktywne, a nie o sprzedane pudełka.

A co nam mówi liczba sprzedanych egzemplarzy, w dodatku podana sumarycznie GW i GW:F? Nic nam
nie mówi o liczbie graczy aktywnie grających. A siebie podałem jako przykład - moje 2 egzemplarze
są wliczone do tych 2 milionów... co z tego, skoro ja wogóle nie gram ani w GW ani w GW:F?

Masz dużo racji w tym co mówisz, ale dla producentów GW kupienie pudełka z grą jest tak jakby opłacaniem konta w WOW. Oczywiście nie wiemy czy gra milion czy 500 tysięcy z tych 2 milionów, jednak myśle, że to w grze typu GW nie wiele robi różnicy bo i tak widzisz max 150 graczy :)
A po za tym gracze którzy odłożyli swoje pudełko do kartonu mogą wrócić do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować