Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne filmy i screenshoty z GTA V; Rockstar patrzy na piątą część serii "jak na nextgen"

26 postów w tym temacie

Ja już postanowiłem - jak tylko trochę uspokoi się u mnie sytuacja, to (ponownie) kupuję PS3, a jedną z pierwszych gier w jaką na tej konsoli zagram, będzie właśnie GTA V. Jestem ciekawy, w jaki sposób udało im się zrobić tak ogromny świat, a zarazem ulepszyli mocno grafikę na tej generacji konsol - aż ciężko mi uwierzyć, że to będzie działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ehhh... Nie wiem czy dalej łudzić się, że będzie wersja na PC czy jednak zakupić w końcu
> PS3...

Ale co się łudzić? Wersje PC GTA wychodzą bodaj pół roku po wersjach konsolowych, więc spokojnie. Minimalne są IMO szanse, że GTA V nie zawita pod strzechy blaszaków. Bardziej martwiłbym się o optymalizację i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bluehehe, co reklamy. Kung Fu Rainbow i Ammu-nation wyśmiewające "prepersów" miażdżą xd. Takie smaczki dodają niesamowitego klimatu grze, trochę ją ożywiając :). Przy okazji prezentują akcje z gry i wygląda to ciekawie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak next gen to może będzie wyglądać na PC ale na bank nie na konsole tej generacji z wyszczególnieniem że Rockstar jak i Sony zaprzeczyli by mieli zamiar wydać na next geny GTA V ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 12:04, Eternal101 napisał:

Jak next gen to może będzie wyglądać na PC ale na bank nie na konsole tej generacji z
wyszczególnieniem że Rockstar jak i Sony zaprzeczyli by mieli zamiar wydać na next geny
GTA V ;].


Przeczytałbyś najpierw wypowiedź Hookera, potem drugi raz żeby dobrze zrozumieć o co mu chodziło i nie plótł trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z

Dnia 07.09.2013 o 12:04, Eternal101 napisał:

wyszczególnieniem że Rockstar jak i Sony zaprzeczyli by mieli zamiar wydać na next geny
GTA V ;].


Oczywiście linka tradycyjnie nie potrafisz podać ;-)

Rockstar nigdzie oficjalnie nie zaprzeczył, że nie będzie wersji na nextgeny (tyczy się to również PC), co więcej pytany o wersję na PS4/Xone udziela następujacej odpowiedzi:

•Rockstar is focusing on getting the current gen version out, and will "see what happens in the future" with regards to next-gen

Link:

http://www.computerandvideogames.com/424617/gta-online-trailer-and-first-details-user-generated-content-co-op-heists-and-more/

^^ I to by było na tyle odnośnie Twoich oficjalnych zaprzeczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był na tej stronie screen albo na GoLu ale jestem pewien ze na tej z twittera Sony w którym to zaprzeczył że na razie ni ma w planach na dzień dzisiejszy a sorry to od nich zależy czy powzowlą by gra wylądowała na ich platformie :D.

Diabolicus Heh dobrze dobrze, przeczytałem to i zrozumiałem i uwierz nie musiałem czytać 2x :), wiec skończ proszę cię obrażać moją inteligencję. Po za tym tak czy siak tej grze do next genu brakuje sporo, otwarty świat i activity to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile już się słyszy o wyciśnięciu ostatnich soków z tych konsol. Niech się wezmą za PC to w tedy zobaczycie next gen a nie schodki cienie ucięte, zero fizyki. Już nie mówiąc o uciętym multi na 24 graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 13:37, Eternal101 napisał:

Był na tej stronie screen albo na GoLu ale jestem pewien ze na tej z twittera Sony w
którym to zaprzeczył że na razie ni ma w planach na dzień dzisiejszy a sorry to od nich
zależy czy powzowlą by gra wylądowała na ich platformie :D.


Eh... To była pomyłka z Twittera gdzie ktoś z Sony zamiast PS3 napisał PS4 - nic na zaprzeczali, nic nie ogłaszali.

http://www.vg247.com/2013/08/27/gta-5-on-ps4-tweet-just-a-typo-say-sony-rockstar/

Dnia 07.09.2013 o 13:37, Eternal101 napisał:

Diabolicus Heh dobrze dobrze, przeczytałem to i zrozumiałem i uwierz nie musiałem
czytać 2x :), wiec skończ proszę cię obrażać moją inteligencję.


Nie muszę ani nie chcę cię obrażać, wyręczasz mnie. :)

Dnia 07.09.2013 o 13:37, Eternal101 napisał:

Po za tym tak czy siak
tej grze do next genu brakuje sporo, otwarty świat i activity to nie wszystko.


Czyli jednak nie zrozumiałeś co napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 15:15, Diabolicus napisał:

Eh... To była pomyłka z Twittera gdzie ktoś z Sony zamiast PS3 napisał PS4 - nic na zaprzeczali,
nic nie ogłaszali.

No jakoś sprostowania tego nie było po 2 na PS 3 wyjdzie ta gra więc? Co ty mi tu za absurdy próbujesz wcisnać?

Dnia 07.09.2013 o 15:15, Diabolicus napisał:

http://www.vg247.com/2013/08/27/gta-5-on-ps4-tweet-just-a-typo-say-sony-rockstar/
Nie muszę ani nie chcę cię obrażać, wyręczasz mnie. :)

I znów mnie próbujesz obrazić i sprowokować kłótnie ;]

Dnia 07.09.2013 o 15:15, Diabolicus napisał:

Czyli jednak nie zrozumiałeś co napisał.

Zrozumiałem to ty widać nie zrozumiałeś co ja piszę do ciebie.

I jak dla mnie to koniec dyskusji chcesz to się produkuj dalej ja to najzywczajniej oleje bo nie mam zamiaru znów wdawać się w wojenke z nowym userem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować