Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft o nowym SmartGlassie w Xbox One; tym razem może ktoś będzie go używał

8 postów w tym temacie

Robert Sawicki

SmartGlass miał spory potencjał już w tej generacji, tyle że jego problemem był właściwie brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony developerów, choć było ono obecne ze strony graczy, którzy mieli do wyboru całe kilka gier, z którymi ich smartfony współpracowały.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft o nowym SmartGlassie w Xbox One; tym razem może ktoś będzie go używał" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na E3 mialem wrazenie ze pchaja to g..o do wszystkiego.. Sadze ze jakby mogli to nawet do lodowek by to dawali bo "po co otwierac lodowke jak mozna idac do niej nacisnac guzik otworz lodowke w smartfonie";p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Noo, ktoś tam jednak już tej aplikacji używał - http://www.neowin.net/news/microsoft-over-17-million-xbox-smartglass-app-downloads-since-launch
>
> >
> > :P
> "Downloads".
> Ściągnąć to i ja ściągnąłem.

17 milionów pobrań to właśnie dowód na ogromne zainteresowanie wśród użytkowników. i bez znaczenia, że aplikacja jest nieprzydatna. a więc czemu w lidzie jest napisane "brak jakiegokolwiek zainteresowania" ze strony "użytkownika końcowego"? kolejny dowód na to, że pracownicy tego portalu nie lubią wysilać głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek do newsa to taka tabletowa matrioszka: tablet z Windowsem 7, na nim zdjęcie tabletu z Androidem, na którym z kolei mamy zdjęcie pani używającej Surface''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 16:08, Dared00 napisał:

Ten obrazek do newsa to taka tabletowa matrioszka: tablet z Windowsem 7, na nim zdjęcie
tabletu z Androidem, na którym z kolei mamy zdjęcie pani używającej Surface''a.

A już myślałem, że już nikt nie doceni moich mad photoshop skillz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować