Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj po swojemu - kompendium wiedzy przyszłego posiadacza Xboksa One

17 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Dezinformacja - to słowo dobrze podsumowuje działania marketingowców Microsoftu w ostatnich miesiącach. Ale sytuacja zaczyna się poprawiać, większość czarnych chmur udało się rozwiać, teraz trzeba powiedzieć klientowi, co potrafi nowa konsola. Czas na... (muzyka z Rocky'ego) infografikę!

Przeczytaj cały tekst "Graj po swojemu - kompendium wiedzy przyszłego posiadacza Xboksa One" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie online i offline. Twój wybór.

To mi przypomina reklamę pasty do zębów:
Działa 24h*

*Pod warunkiem, że będziesz mył zęby co 12h.

Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 17:12, MrGregorA napisał:

i tak. artykuł w edge ("why ps4 is ur next console?" powiedział wszystko na temat tej
generacji.

Z tego co pamiętam to był napisany przed "Xbox 180", więc absolutnie stracił całą "rzetelność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Granie online i offline. Twój wybór.
>
> To mi przypomina reklamę pasty do zębów:
> Działa 24h*
>
> *Pod warunkiem, że będziesz mył zęby co 12h.
>
> Hipokryzja.

Czemu? Nie rozumiem? Wkładasz płytę z grą i grasz. Nie rozumiem czepiania się XONE za wszystko, nawet jak coś jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MS ma widze sporo do nadrabiania i blagania o litosc skoro takie grafiki wypuszcza.

''Patrzcie! U nas wcale nie jest tak zle!!''

Moze ktos to kupi. Ja glosuje portfelem. Ktos chcial mnie wydymac. Ja nie zamierzam mu zaufac. Pamiec mam dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moja sprawa na co ludzie wydają pieniądze, ale moim zdaniem kupowanie Xboxa One świadczy o bezmyślności. Żaden obrazek nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 17:18, Dared00 napisał:

Z tego co pamiętam to był napisany przed "Xbox 180", więc absolutnie stracił całą "rzetelność".


to było lipcowe wydanie (pisane po e3). poszukaj i przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> MS ma widze sporo do nadrabiania i blagania o litosc skoro takie grafiki wypuszcza.
>
> ''Patrzcie! U nas wcale nie jest tak zle!!''
>
> Moze ktos to kupi. Ja glosuje portfelem. Ktos chcial mnie wydymac. Ja nie zamierzam mu
> zaufac. Pamiec mam dobra.

szkoda ze reszta mózgu u ciebie szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 01:57, CepNaPysk napisał:

szkoda ze reszta mózgu u ciebie szwankuje

Od dawna wiadomo, ze jesli ktos nie ma argumentow, to obraza rozmowce :).

MS chcial wprowadzic jedne z bardziej restrykcyjnych obostrzen na konsolach i... sie przejechal. Po tym, jaka sie rozpetala burza i MS zorientowal sie, ze jednak nic z tego nie wyjdzie (bo jak wprowadza to w takiej formie to malo kto konsole kupi) to zaczeli sie z tego wycofywac. Myslisz, ze dlaczego niektorzy zaczeli na konsole mowic X-Box 180 (to od 180stopni, gdy chcesz calkowicie zmienic kierunek)?

Cieszy postawa zmiany tych idiotycznych decyzji, bo pokazuje, ze my, konsumenci, mamy jednak wplynac decyzje tych wiekszych. Ale ja nie zamierzam zmieniac swojej decyzji w sprawie tej konsoli. Ty jak chcesz kupic oraz jej bronic to Twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 09:43, Piotrek_K napisał:

> szkoda ze reszta mózgu u ciebie szwankuje
Od dawna wiadomo, ze jesli ktos nie ma argumentow, to obraza rozmowce :).

MS chcial wprowadzic jedne z bardziej restrykcyjnych obostrzen na konsolach i... sie
przejechal. Po tym, jaka sie rozpetala burza i MS zorientowal sie, ze jednak nic z tego
nie wyjdzie (bo jak wprowadza to w takiej formie to malo kto konsole kupi) to zaczeli
sie z tego wycofywac. Myslisz, ze dlaczego niektorzy zaczeli na konsole mowic X-Box 180
(to od 180stopni, gdy chcesz calkowicie zmienic kierunek)?

Cieszy postawa zmiany tych idiotycznych decyzji, bo pokazuje, ze my, konsumenci, mamy
jednak wplynac decyzje tych wiekszych. Ale ja nie zamierzam zmieniac swojej decyzji w
sprawie tej konsoli. Ty jak chcesz kupic oraz jej bronic to Twoj wybor.


Dla jednych restrykcyjny dla drugich zbawienny proste,chodzi mi o to ze piszesz głupoty a skoro sie poprawili przed premiera to chyba dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 01:57, CepNaPysk napisał:

szkoda ze reszta mózgu u ciebie szwankuje


Obserwuję Twoje posty od pewnego czasu. To, że ktoś nie lubi Microsoftu nie oznacza, że masz go prawo obrażać. Odpoczynek od forum na trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W paście do zębów tak, ale gdzie ja widzisz tutaj?
Czytałeś gwiazdkę?
Żeby zagrać offline wpierw musisz odpalić online grę, aby sprawdzić czy nie ma aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Your to, your tamto..Heh, w zyciu bym sie nie spodziewal, ze MS dojdzie do punktu, w ktorym glowna linia nakrecania klienta bedzie...odkrecanie tego, co firma chciala mu pierwotnie wcisnac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zrobione po to, by ci co słuchali na E3 jak to będzie działało dowiedzieli się, że wszystko zostało zmienione... dobrze, że na lepsze.
Mimo wszystko ja sądzę, że najlepszy jest PC, a z tych nowych konsol to PS4 mimo wszystkich słodyczy dodawanych do XONE od MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować