Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

„Half-Life 3 potwierdzony!” – ile razy biliśmy na alarm?

57 postów w tym temacie

W tym artykule dużo razy pada sformułowanie "Half-Life 3", a do tego wiele razy występuje liczba "3". To oznacza jedno. Half-Life 3 potwierdzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą mieć tam w Valve ubaw po pachy, patrząc na te wszystkie teorie graczy, a jest tego trochę ;)
Mnie tylko ciekawi jaki to będzie dzień... czy będzie to podczas jakichś targów, jakiegoś święta... czy też podczas najzwyklejszego pod słońcem dnia, kiedy w końcu ogłoszą HL3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem będzie coś takiego, jak było np. u mnie przy okazji premiery Diablo III: "Wooow! Diablo III, kiedy wyjdzie do licha!"

Po premierze/zagraniu w betę: "No fajne to... no..."

I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 15:31, Kraju napisał:

W tym artykule dużo razy pada sformułowanie "Half-Life 3", a do tego wiele razy występuje
liczba "3". To oznacza jedno. Half-Life 3 potwierdzony!


Do tego Gram.pl ma 6 znaków a twój post zajmuje 2 linijki, a wiadomo 6/2 = 3! Przypadek? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 16:40, gorzalka napisał:

Do tego Gram.pl ma 6 znaków a twój post zajmuje 2 linijki, a wiadomo 6/2 = 3! Przypadek?
Nie sądzę.

Gram.pl ma 7 znaków.

Ale ma 1 kropkę, a "pl" to 2 litery. (7-1)/2=3 Sporo się nie pomyliłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 16:42, Dared00 napisał:

> Do tego Gram.pl ma 6 znaków a twój post zajmuje 2 linijki, a wiadomo 6/2 = 3! Przypadek?

> Nie sądzę.
Gram.pl ma 7 znaków.

Ale ma 1 kropkę, a "pl" to 2 litery. (7-1)/2=3 Sporo się nie pomyliłeś ;)


Oj. Chodziło mi o literki :P No ale i tak wszyscy wiemy że skoro ostatnia cyfra tego roku to 3 to HL3 zapowiedziany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dobrze że się nie spieszą, ale jak wyjdzie zapowiedź dadzą na pewno dobrą grę z ciekawą fabułą. Zakończenie drugiego dodatku pozostawiło wielki niedosyt i złe zakończenie nie dziwne że ludzie by już chcieli gierkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery - zdecydowanie preferuję HL1. "Dwójkę" uważam za przegadaną, okazjonalnie przeraźliwie monotonną (by nie rzec nudną), "ubajerzoną" na siłę (osławiony Ravenholm pasuje do reszty gry jak pięść do nosa), liniową jak jasny gwint ("jedynka" o wiele lepiej ten aspekt ukrywała).

Jeśli mamy dostać więcej tego samego, serdecznie dziękuję za HL3, takich gier mamy zdecydowanie zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł, w niektórych momentach się uśmiałem. Co do 5 zdania od końca to sama prawda. Przy całym tym hypie na HF3 banan pojawia się, gdy czyta się komentarze na forach czy gagowych zbiorowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawę, że jak przeczytałem nagłówek, to od razu w niego kliknąłem sądząc, że HL3 został w końcu zapowiedziany? :P Wcale nie jesteście lepsi od tych żartownisiów od HL3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny artykuł, podziękował :).

Chciałem tylko dodać że nie bez powodu hity valve zatrzymały się na cyfrze 2 , to musi coś znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować