Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deep Down, next-genowy RPG fantasy od Capcomu, tylko na PlayStation 4

21 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2013 o 11:22, diabolo20 napisał:

Na pewno konsoli nie będe kupował bo ktoś posmarował


Własnie dla tego kupuje się konsole.. dla świetnych exclusivów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Rising 3 tylko na XO, a Deep Down na PS4. Capcom gra na dwa fronty ;-) Mam wrażenie, że obie te produkcje prędzej czy później ukażą się także na konkurencyjnych maszynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie kupie konsoli bo Sony posmarowało hajsidłem ;], ale i tak MMO w klimacie DS''a bo takowym miało to być nie interesuje mnie, jak już to wole SP gry w tym klimacie czyli póki co jedyna taka gra to DS 2.

mati285 Zobaczymy mam nadzieje że na PC również się to ukaże, ja nie kumam trochę jesli to będzie multiplatforma jednak to powinna się na wszystkie platformy ukazać te główne czyli na PC, XO, PS 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 11:08, diabolo20 napisał:

I to jest ta architektura PC towa ?

A co to ma do rzeczy? Nikt nie obiecywał, że nagle wszystkie gry z konsol będą dostępne na PC.

Jeżeli tak myślałeś - gratuluję naiwności.

A do reszty narzekających - witamy w branży gier, przedstawcie się, bo widać, że jesteście tu nowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 13:35, Piotrek_K napisał:

Czyzby jakis duchowy nastepca Demon''s Souls tylko na Playstation?

W takim razie czas poczekac na TGS. W sumie to juz pare dni tylko :)

Firmy się nie pomyliły? Dark Souls to duchowy następca Demons Souls od from Software.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Na pewno konsoli nie będe kupował bo ktoś posmarował
>
> Własnie dla tego kupuje się konsole.. dla świetnych exclusivów ;P
Czy świetnych ? To czas pokaże ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomylily. Zauwaz, ze Sony mialo w rekach tak bardzo solidny i pozadany produkt (nie zdajac sobie na poczatku z tego sprawy), ze gracze SAMI sciagali sobie japonska wersje by moc sobie pograc. Gra zostala przetlumaczona i wypuszczona na rynek za namowa fanow (a raczej po ich glosowaniu portfelem ;) )

Pozniej Demon''s Souls przestalo ''istniec'', a nastepca (pod zmieniona nazwa) pojawil sie tak na PS3, X-360, jak i PC - co moglo sie pewnie nie spodobac Sony, bo chcieli miec produkt na wylacznosc.

I teraz tak - pojawia sie gra, ktora po obejrzeniu zajawki od razu przywodzi na mysl Demon''s Souls/Dark Souls. Ja stawiam, ze to bedzie wlasnie taki nastepca-exclusive stworzony przez Capcom na PS4. Zobaczymy czy sie myle juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze, exclusive. Moze tylko czasowy? W kazdym razie drazni mnie powoli ta cala idea grania online-only, nie zawsze ma czlowiek ochote na takie cos i wypadalo by zapewnic jakakolwiek alternatywe (no ale po co meczyc sie nad stworzeniem SP, przeciez to tyle roboty wiecej). Granie z zywymi kompanami moze byc fajne, ale jesli ktos zechce zrujnowac innym zabawe albo grac w jakis wynaturzony sposob to co to za gra?.. Pultam sie bo chyba juz polowa wiekszych zapowiedzianych pozycji opiera sie na takim schemacie rozgrywki, w tym kilka na ktore mocno liczylem, podczas gdy wlasnie przez taka formule zmuszony jestem odpuscic. Deep Down ma klimat tak soczysty, ze mimo wszystko nie odmowie go sobie, niemniej kubel zimnej wody na leb zostal wylany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ekhu> PS4 ma Deep Down, a X1 ma QTE:Son of Rome <ekhu>

Spoiler

Tak, to prowokacja, kto to łyknął, ten trąbka. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować