Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spolszczenie do Torchlight II od Iron Squad gotowe do pobrania

32 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Prace nad fanowską polonizacją do Torchlighta II wystartowały, zanim Cenega zdecydowała się wydać aktualizację z polskimi napisami. Iron Squad z uwagi na nie najlepszą jakość oficjalnego tłumaczenia postanowił jednak kontynuować prace.

Przeczytaj cały tekst "Spolszczenie do Torchlight II od Iron Squad gotowe do pobrania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie łapię ?? ?? ??
> Przecież jest spolszczona ta gra na STEAM ?? ?? ??
"Prace nad fanowską polonizacją do Torchlighta II wystartowały, zanim Cenega zdecydowała się wydać aktualizację z polskimi napisami. Iron Squad z uwagi na nie najlepszą jakość oficjalnego tłumaczenia postanowił jednak kontynuować prace."
Czytanie się kłania. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo cenega robila spolszczenie i jak sadze jest "kwiatek na kwiatku" bo to w ich stylu.. Czasem mam wrazenie ze cenega wynajmuje do zrobienia polonizacji chinczykow albo murzynow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 18:59, Eternal101 napisał:

Przecież ta gra jest oryginalnie spolszczona więc nie kminie...?

W newsie jest napisane. Ba, nawet newsa nie musisz włączać, we wstępie jest wszystko wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 19:03, Dared00 napisał:

> Przecież ta gra jest oryginalnie spolszczona więc nie kminie...?
W newsie jest napisane. Ba, nawet newsa nie musisz włączać, we wstępie jest wszystko
wyjaśnione.


No ale cenega już wydała i to dużo szybciej niż ci fani więc trochę nie logiczne to jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem mi szczęka opada jak czytam niektóre komentarze... Git, że zrobili odpowiednie spolszczenie - sam gram po angielsku, ale raz jeden odpaliłem wersję polską i łapałem się za głowę na każdym kroku. Nie dość, że sztucznie to przełożone, to jeszcze ma się wrażenie jakby większość tekstu była poddana jedynie korekcie po tłumaczeniu maszynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób wyjątek i chociaż raz przeczytaj newsa przed skomentowaniem go. A jeżeli nadal nie rozumiesz, przeczytaj go raz jeszcze. I tak w kółko, aż nie zrozumiesz, dlaczego Torchlight II otrzymał fanowskie spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 00:33, Gumisiek2 napisał:

Zrób wyjątek i chociaż raz przeczytaj newsa przed skomentowaniem go. A jeżeli nadal nie
rozumiesz, przeczytaj go raz jeszcze. I tak w kółko, aż nie zrozumiesz, dlaczego Torchlight
II otrzymał fanowskie spolszczenie.


Przeczytałem kilka razy i dalej uważam to za bezsens, zmusisz mnie żeby zdanie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 01:31, Eternal101 napisał:

Przeczytałem kilka razy i dalej uważam to za bezsens, zmusisz mnie żeby zdanie zmienił.


Wszyscy jakoś wypominają ci brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, coś chyba musi być na rzeczy. ;]

"Iron Squad z uwagi na nie najlepszą jakość oficjalnego tłumaczenia postanowił jednak kontynuować prace." - Proste i logiczne, co w tym bezsensownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 02:48, Diabolicus napisał:

> Przeczytałem kilka razy i dalej uważam to za bezsens, zmusisz mnie żeby zdanie zmienił.


Wszyscy jakoś wypominają ci brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, coś chyba musi
być na rzeczy. ;]

"Iron Squad z uwagi na nie najlepszą jakość oficjalnego tłumaczenia postanowił
jednak kontynuować prace." - Proste i logiczne, co w tym bezsensownego?


Bo spolszczenie cenegi było dobre? Grałeś w tą grę w ogóle na PL wersji bo ja grałem i większy błędów taki jak słąwny błąd "ocen atlantycki" się nie dopatrzyłem, no chyba że mnie oświecisz ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 03:03, Eternal101 napisał:

Bo spolszczenie cenegi było dobre?


Nie było.

http://ironsquad.pl/news282/iron-squad-kontynuuje-prace-nad-polonizacja-gry-torchlight-ii/

http://forum.ironsquad.pl/viewtopic.php?f=69&t=717&p=5827

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12866913,Torchlight_2_dostaje_oficjalna_niedopracowana_polska.html

http://www.youtube.com/watch?v=8IJ3azZgj0M#

Dnia 09.09.2013 o 03:03, Eternal101 napisał:

Grałeś w tą grę w ogóle na PL wersji bo ja grałem
i większy błędów taki jak słąwny błąd "ocen atlantycki" się nie dopatrzyłem, no chyba
że mnie oświecisz ;].


Biorąc pod uwagę to jak obchodzisz się z naszym rodzimym językiem jestem w stanie uwierzyć, że nie wyłapałeś błędów i uznajesz spolszczenie za dobre. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, tu chodzi o to, że diabolicus w ostatnim poście udowodnił ci, że ewidentnie wtopiłeś.

Liczyłem na to, że przyznasz się do błędu, a nie uciekniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować