Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 3: Blood Dragon w rękach ponad miliona graczy

15 postów w tym temacie

To cieszy, bo BD było świetne. Natomiast jeśli chodzi o Division... cóż... będzie F2P, będzie. Tylko trochę później niż Ubisoft myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym za kazdym razem dostawal zlotowke za to jak tworcy/wydawcy mowia "nie bedzie F2P" to dzisiaj bym nie musial pracowac konca mych dni i jak sadze moje wnuki tez;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd pomysł, że division miałoby być F2P. Przecież to nie będzie klasyczne MMO, poza tym przy tej skali zainteresowania na pewno tytuł znajdzie wielu, wielu chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie widzą jest do kupienia (pre-order)Far Cry 3: Blood Dragon w serii "Ubisoft Exclusive" z polskimi albo angielskimi napisami do wyboru. Sklepu niestety nie mogę podać bo nie wolno promować innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie milion + 1. Powoli przymierzam się do kupna tego tytułu.
A co do The Division... jeśli pójdą na typowe zarabianie i będą sądzili że zrobili cudo, za które każą sobie płacić 40-50 zł miesięcznie... może być naprawdę krucho. Już świat MMO zna takie przypadki, że nawet marka nie pomogła. B2P mi się wydaje że jest bardzo dobrym systemem + mikrotransakcje. Szkoda że Wildstar i Elder Scrolls z tego nie skorzystają, ale to ich sprawa. Przy bardzo dobrej produkcji, na pudełkach + pierdołach typu ubrania, kolorystyka broni i inne bzdety można naprawdę sporo zarobić. Trzeba się jednak przyłożyć do tworzonej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziły się więc moje przewidywania. :) Ta gra "mini AAA" była skazana na sukces, a niski próg cenowy ustalony przez Ubi ddatkowo się temu przysłużył. Oby tak dalej, Panie Guillemot! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie podać, jeśli nie jest to chamska reklama :)

Ja się ciągle przymierzam do zakupu Blood Dragon. Ostatnio była dobra promocja na PlayStation Store - Call of Juarez Gunslinger w pakiecie z FC3: BD za 99zł. Szkoda, że za późno się o niej dowiedziałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Far cry3 totalne dno ? to ty chyba w ta gra nie grałeś wogole lub kilka minut... ta gra
> bazo fajna , wiele gier tej grze do piet nie dorasta :)

Nic dodać nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 17:12, Janek_Izdebski napisał:

Sprawdziły się więc moje przewidywania. :) Ta gra "mini AAA" była skazana na sukces,
a niski próg cenowy ustalony przez Ubi ddatkowo się temu przysłużył. Oby tak dalej, Panie
Guillemot! :D

Podobnie Gunslinger. BD i właśnie najnowszy CoJ pokazały, że "mini AAA" za rozsądną cenę to klucz do serc graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 22:08, LubieWafle napisał:

Podobnie Gunslinger. BD i właśnie najnowszy CoJ pokazały, że "mini AAA" za
rozsądną cenę
to klucz do serc graczy.

Dokładnie tak! :) Ten sukces przewidziałem już kilka miesięcy temu. Wystarczy poszukać odpowiednich postów na forum Gram.pl. :D

P.S. Co z tym nickiem/zaproszeniem na Steam, LubieWafle? Da radę? Dzięki. :) </off-top>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować