Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zapowiada PlayStation Vita TV; tańszy odpowiednik Vity bez ekranu, podłączany do TV

21 postów w tym temacie

Chciałem kupić PSV, a tu jednak Sony ogłasza coś idealnego dla moich potrzeb! Dzięki Sony, stanowczo zasłużyliście na swoją nazwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, warunek jest jeden - remote play musi obsługiwać pełny kontroler ps3/ps4

Nie wiem tylko jak uświadomią użyszkodników że dana gra na półce w sklepie nie zadziała z vitatv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem kupić PSV, a tu jednak Sony ogłasza coś idealnego dla moich potrzeb! Dzięki
> Sony, stanowczo zasłużyliście na swoją nazwę :)

PSV to jednak coś innego bo jest przenośna i wszędzie możesz grac. Tu pograsz jak masz TV wiec w podroży odpada.

Ale sam pomysł super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Sony nie ma pomysłu co zrobić z Vitą. Sprzedaje się nędznie, gry pojawiają się raz na ruski rok (mam na myśli gry AAA a nie jakieś popierdółki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena spoko, ale trochę to bezużyteczne. To znaczy, fajny jest ten remote play, i tylko posiadając PS4 może się przydać. Z drugiej strony sam PS3 naokrągło podłączam w dwóch miejscach, raz w salonie, raz przy kompie, i w obu miejscach czekają już podłączone wyjściowe kable, a przenoszę samą konsolę z padem - podłączam w pare sekund i gram komfortowo. Więc możlwość remote playa nie jest moim zdaniem warte 100$. Gry używające touchpada nie będą zgodne... to już lepiej zapłacić za ''prawdziwe'' PSV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, mam jeszcze swoje gry z PSP, która umarła dawno temu, a i streaming PS4 bardzo mi się przyda bo często muszę ustępować innym przed TV :D Pewnie Hulu w naszym regionie działać nie będzie, ale to mała strata. No i szkoda, że u nas cena z dolarów zamieni się na euro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te popierdółki w ostatnich latach są najczęściej lepsze, niż AAA "hity" dla dzieciarni i każuali =)
Problem taki, że Vita nie ma wręcz jakichkolwiek gier. Powoli, powoli coś się zmienia w tym zakresie (Dangan Ronpa w 2014!), ale nadal jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Te popierdółki w ostatnich latach są najczęściej lepsze, niż AAA "hity" dla dzieciarni
> i każuali =)
> Problem taki, że Vita nie ma wręcz jakichkolwiek gier. Powoli, powoli coś się zmienia
> w tym zakresie (Dangan Ronpa w 2014!), ale nadal jest źle.
Tona gier została zapowiedziana i Vitka przeżyje renesans, tak jak 3DS. Śmiali się z tej konsoli, a na chwilę obecną faktycznie jest w co na niej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UnEsCo:
Pomysł świetny. Ma na celu zwiększenie bazy użytkowników Vity poprzez zaoferowanie taniej konsoli stacjonarnej, obsługującej tytuły z kieszonsolki. Dzięki większej bazie użytkowników zacznie wychodzić więcej gier AAA na Vitę, bo będzie się opłacało je tworzyć. Więcej gier z kolei wpłynie na dalszy wzrost sprzedaży kieszonsolki i jej domowej odpowiedniczki. Całkiem ciekawa próba odratowania Vity, ale zobaczymy czy się przyjmie. Skok na kasę powiadasz? Oferowanie konsoli tańszej niż wersja przenośna to skok na kasę? Jak ktoś ma Plusa od początku, a nie ma jeszcze Vity, to za jedyne 100 dolców będzie mógł w końcu ograć te 20+ gier na swoim TV. Całkiem nieźle. No i Remote Play. Bierzesz tego malucha do znajomych, łączysz się ze swoim PS4 i można grać u nich na TV. Taka dużo lepsza OUYA z bardzo dobrymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 18:35, Kopiec napisał:

Problem w tym, że na tym cudaku nie będą działać gry z obsługą touch screena, czyli dość
sporo pozycji.


pozostanie tylko cała biblioteka gier z psp i psone jak ktoś lubi klasyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Problem w tym, że na tym cudaku nie będą działać gry z obsługą touch screena, czyli dość
> sporo pozycji.
Spoko, gdzieś czytałem że Sony zapowiedziało dodanie obsługi DS4, gdy ten się pojawi. Pewnie wtedy gry dotykowe wykorzystają jakoś touchpada, a nieobsługiwane będą wymagały DS4 do działania na Vita TV.
Jeśli nie, to nowe produkcje pewnie będą w mniejszym stopniu stawiały na sterowanie dotykowe, żeby działać też na Vita TV, co w sumie też jest plusem. W ostateczności mogą dodać sterowanie tabletem lub smartfonem :P Można też spatchować te najlepsze gry i jakoś obejść touchscreen. Tak więc są opcje na zwiększenie kompatybilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szach mat na Ouyi.

Jesli jeszcze wezmie sie pod uwage premiere Gaikai to wychodzi, ze za 100Dol bedziemy miec dostep do naprawde sporej liczby gier, ktore nie dzialaja i nie wygladaja jak kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 19:33, Piotrek_K napisał:

Szach mat na Ouyi.

Jesli jeszcze wezmie sie pod uwage premiere Gaikai to wychodzi, ze za 100Dol bedziemy
miec dostep do naprawde sporej liczby gier, ktore nie dzialaja i nie wygladaja jak kupa.

... kompletnie zapomniałem o Ouyi.

Ale może to dlatego, że o niej nikt nie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować