Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demon`s Souls spotyka Assassin`s Creed? Deep Down - gameplay i zaskakujące szczegóły!

12 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Pierwsze materiały graficzne promujące Deep Down sugerowały, że akcja gry będzie rozgrywać się w czasach średniowiecza. Okazuje się jednak, że tytuł rzuci nas do... Nowego Jorku z 2094 roku!

Przeczytaj cały tekst "Demon's Souls spotyka Assassin's Creed? Deep Down - gameplay i zaskakujące szczegóły! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SCEJ pomaga w tworzeniu gry, więc raczej nie ma szans żeby gra ukazała się na innych platformach.

Mogli wysilić się na coś bardziej oryginalnego niż Nowy Jork... ale poza tym MIAZGA. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu wiedziałem, że coś jest na rzeczy z tym średniowieczem. Bo niby gra wyglądała na wieki ciemne a jednak logo gry (tytuł z niebieskim podkreśleniem) jest dosyć futurystyczne (względem średniowiecznych klimatów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb dla 4 graczy? Czy to nie miała być w ogóle sieciówka?
Szczerze mówiąc, kiedy usłyszałem że będzie to "gra sieciowa", skreśliłem tytuł. Może jednak twórcy pójdą w stronę modelu z Demon/Dark Souls, gdzie był to tylko dodatek... Oby! Wtedy jest szansa na niezłą fabułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DyrmanXXX, ten materiał który podlikowałeś naprawdę mnie nakręcił na ta grę, mam jednak nadzieje, że Japończycy pomyślą o europejskim nabywcy i nie zrobią tej gry dziwnej (japońskiej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 16:30, Seawolf90 napisał:

@DyrmanXXX, ten materiał który podlikowałeś naprawdę mnie nakręcił na ta grę, mam jednak
nadzieje, że Japończycy pomyślą o europejskim nabywcy i nie zrobią tej gry dziwnej (japońskiej?)


A może Capcom właśnie powinien wrócić do bardziej japońskich gier? Nie wszyscy powinni grzebać w tym samym bo ty tak chcesz, tym bardziej że Capcom już próbował z hamerykanizowaniem RE6, Lost Planet 3 czy teraz Dead Rising 3 - żadnej z tych gier nie wyszło to na dobre.Teraz robią grę razem z Sony Japan, więc Japonia odczuwalna na pewno będzie, ale może to Deep Down wyjść tylko na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować