Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2014 - już graliśmy

17 postów w tym temacie

@1 Zapewne jest tylko nieco ładniej. Ten sam silnik jest na trzech platformach, nie spodziewałbym się jednak super-uber lepszej wersji PC, w końcu to Japończycy :P

I tak jeżeli ktoś chce pokopać piłę na pececie, to PES jest w tym roku lepszym wyborem niż FIFA, która jest tylko re-skinem 13-stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie tez jestem ciekaw oprawy graficznej na wersje PC:) czy są jakies duze widoczne zmiany wzgledem poprzedniej czesci i jak to wypada tez względem Fifa 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podobno ten nowy silnik nieźle przycieli aby działał na tych cudach techniki konsolowych
> więc raczej PC dostanie ochłap graficzny jakich mało

To ciekawe, bo w przypadku Fify 14 to właśnie PC zostało przycięte tak, aby nie hamować nowej generacji konsol... Tak więc nie powiedziałbym, że to konsole zawiniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Podobno ten nowy silnik nieźle przycieli aby działał na tych cudach techniki konsolowych
>
> > więc raczej PC dostanie ochłap graficzny jakich mało
>
> To ciekawe, bo w przypadku Fify 14 to właśnie PC zostało przycięte tak, aby nie hamować
> nowej generacji konsol... Tak więc nie powiedziałbym, że to konsole zawiniły.
Moja wina że ludzie jeszcze jadą na geforce 8800 a EA jest zachłanne na $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozprawiacie nad grafiką, jakby to było najważniejsze :P
Jeśli KONAMI nie wyeliminuje błędów z pesa13 to mogą zapomnieć o moich pieniądzach. W recenzji pojawiło się kilka z tych rażących, jak niezrozumiałe kartki itd. Na wysokich poziomach trudności samoistne przełączanie się zawodników (gra player & player vs. com), głównie w sytuacjach podbramkowych w obronie i ataku może mocno zepsuć zabawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z sędziami? Nie faulować i tyle! Ci sędziowie są właśnie bardzo realistyczni - za każdy wślizg powinna być kartka, wtedy ludzie nauczyliby się w końcu trafiać w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Problemy z sędziami? Nie faulować i tyle! Ci sędziowie są właśnie bardzo realistyczni
> - za każdy wślizg powinna być kartka, wtedy ludzie nauczyliby się w końcu trafiać w piłkę.

To Ty taki pro jesteś, że zawszę w piłkę? Mówię o każdej przesadzonej sytuacji, np. bramkarz wychodzi poza pole karne do napastnika, który biegnie zupełnie sam, fauluje, jest rzut wolny i... żółta kartka. Albo nawet pierwsze faule w meczu, w dodatku w ataku - żółte kartki. To nazywasz realizmem? Gdzie? W hokeju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak grafika będzie podobna co w poprzedniku (a pewnie będzie) to jednak zostanę jeszcze
> przez ten rok z FIFĄ
Myślę, że są tacy którzy zakupili by FIFE z nowym numerkiem, ale bez żadnych nowych rzeczy, poprawionych movementów czy dodanych kilku ciekawych opcji. Tą osobą jesteś Ty.

Ja co roku sięgałem po FIFE, ale w tym roku oczywiście jej nie tknę, bo nie zrobili NIC (poza reklamą) i PC jest im obojętne.

PESem jestem zajarany w tym roku i myślę, że zmasakruje FIFE jak JKM lewactwo ;)
Coś czuje, że będzie to gra przebijająca FIFE o 3 lata, zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować