Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowe demo Diablo III już dostępne

19 postów w tym temacie

Rzal, nie ma na PS3!1 nie no, powaznie. Nie rozumiem polityki blizzarda, najpierw liżą dupę Sony(zapowiedź D3 tylko na PS3 i PS4), a teraz demko tylko na iksboksa. Nie wierzę że tak strasznie są zajęci wersją PC, że nie było czasu na krojenie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rzal, nie ma na PS3!1 nie no, powaznie. Nie rozumiem polityki blizzarda, najpierw liżą
> dupę Sony(zapowiedź D3 tylko na PS3 i PS4), a teraz demko tylko na iksboksa. Nie wierzę
> że tak strasznie są zajęci wersją PC, że nie było czasu na krojenie gry :)

"Na razie nie wiadomo, kiedy pokazówka – jeśli w ogóle – wyląduje na platformie PlayStation Network" oczywiscie ze wiadomo, na amerykanskim PSN jutro, zakladam ze w srode na europejskim.
Info w coniedzielnym, wieczornym newsie o zwodniczej nazwie "The Drop" na US PS blogu.
Cale 5 sekund zajelo mi sprawdzenie tego, gratuluje braku kompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem różne kanały Sony, ale EU, które z naszego punktu widzenia są najważniejsze (niejednokrotnie zdarzało się, że produkty debiutowały na PSN US, a u nas cisza - więc ZAŁOŻENIE, że w środę będzie u nas, to zdecydowanie za mało).

Tak czy inaczej adnotację o premierze USA gwoli ścisłości umieszczam.

Pozdrawiam i dziękuję za uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 15:28, Jarden napisał:

Cale 5 sekund zajelo mi sprawdzenie tego, gratuluje braku kompetencji.

Ty, ale nie sraj żarem, bo ja nie przeglądam całego internetu, tylko szukam JEDNEGO dobrego źródła ''wiedzy''.
Dziękuje za bul dópy, zapraszam do apteki po odpowiednią maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ty, ale nie sraj żarem, bo ja nie przeglądam całego internetu, tylko szukam JEDNEGO dobrego
> źródła ''wiedzy''.
> Dziękuje za bul dópy, zapraszam do apteki po odpowiednią maść


LUBIĘ TO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 19:31, Kirabaxior napisał:

Ty, ale nie sraj żarem, bo ja nie przeglądam całego internetu, tylko szukam JEDNEGO dobrego
źródła ''wiedzy''.
Dziękuje za bul dópy, zapraszam do apteki po odpowiednią maść


To musisz zmienic serwis.
Ogolnie to bylo glownie do autora tekstu, do Ciebie tylko bys wiedzial ze demo bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 03:28, Jarden napisał:

Ogolnie to bylo glownie do autora tekstu, do Ciebie tylko bys wiedzial ze demo bedzie.

Użyłeś cytatu na mnie, nie na autorze tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 09:08, Kirabaxior napisał:

> Ogolnie to bylo glownie do autora tekstu, do Ciebie tylko bys wiedzial ze demo bedzie.

Użyłeś cytatu na mnie, nie na autorze tekstu.


Owszem, na autorze tekstu sie nie da a przynajmniej nie z poziomu newsa:)
Moj blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 15:41, mtsach napisał:

Sprawdzałem różne kanały Sony, ale EU, które z naszego punktu widzenia są najważniejsze
(niejednokrotnie zdarzało się, że produkty debiutowały na PSN US, a u nas cisza - więc
ZAŁOŻENIE, że w środę będzie u nas, to zdecydowanie za mało).

Tak czy inaczej adnotację o premierze USA gwoli ścisłości umieszczam.

Pozdrawiam i dziękuję za uwagi


Z tego co pamietam to w oryginalnym newsie nie bylo mowy ze chodzi o konkretny region, a ogolnie o brak informacji czy demo bedzie dostepne, co juz wtedy bylo nie aktualne.
To nie sredniowiecze ani nawet XX wiek, to ze demo "moze" nie bedzie na eu PSN nie znaczy ze nie bedzie go mozna pobrac, PSN nie ma region lockow, zalozenie konta jest darmowe i trwa 5min.
Sorry jesli moja poprzednia uwaga zabrzmiala chamsko, po prostu jestem wrogo nastawiony jesli ktos przekazuje informacje ktore sa bledne badz nie pelne, nie uwazam tez ze mozna sie zaslaniac regionami jesli w gre wchodza darmowe i legalne metody pobierania.
Mysle rowniez ze nie kazdy uzytkownik gramu potrzebuje instrukcji obslugi butow, nie traktujmy ich wiec jak idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 14:09, Kirabaxior napisał:

Rzal, nie ma na PS3!1 nie no, powaznie. Nie rozumiem polityki blizzarda, najpierw liżą
dupę Sony(zapowiedź D3 tylko na PS3 i PS4), a teraz demko tylko na iksboksa. Nie wierzę
że tak strasznie są zajęci wersją PC, że nie było czasu na krojenie gry :)


http://www.gram.pl/news/2013/09/11/demo-diablo-iii-dostepne-takze-na-playstation-3.shtml

Faktycznie RZAL i BUL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 14:04, Kirabaxior napisał:

Troche się spóźniłeś, następnym razem polecam przeczytać wszystkie komentarze :)


Nie, nie spoznilem sie :) Po prostu zaciekawil mnie osobnik piszacy do innych o bulu dupy, samemu przy tym majac potezny bul dupy, w dodatku bez powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować