Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: praca z Office rozrywka z Xbox 360

13 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Mamy dla Was nie lada gratkę. Trzy pakiety Microsoft Office 365 dla Studentów z dołączonymi do nich rocznymi abonamentami na usługę Xbox Live Gold - czyli z zestaw do pracy i do rozrywki. Przeczytajcie, na czym polega konkurs.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs: praca z Office rozrywka z Xbox 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie : czy ta "wiedza" będzie jakoś oznaczona? Czy to dowolny artykuł na fb? A po drugie to ten formularz będzie na gram.pl czy na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego na FB a nie na gram.pl ? Jak zwykle użytkownicy głównej strony są dyskryminowani na rzecz FB... Ale co tam główna strona z rozwiniętą infrastrukturą, liczy się żeby sobie liczbę wejść na FB podnieść... żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 19:38, cHICEK napisał:

A dlaczego na FB a nie na gram.pl ? Jak zwykle użytkownicy głównej strony są dyskryminowani
na rzecz FB... Ale co tam główna strona z rozwiniętą infrastrukturą, liczy się żeby sobie
liczbę wejść na FB podnieść... żenada.

Oczywiście. Jak zwykle. Dlatego na 10 ostatnich konkursów dwa mają powiązania z FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 11:23, Zb4wiciel napisał:

A kiedy można spodziewać się wyników? Niestety nie dogrzebałem się takiej informacji
w regulaminie

§ 4. Zasady Konkursu
3. O wygranej Uczestnicy poinformowani zostaną przez Organizatora drogą e-mailową najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od daty rozstrzygnięcia całego Konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Konsul ze sklepu odszedł z serwisu i teraz nikt nie odpowiada na pytania kupujących ;[
Wysłałem do nich 2 e-maile i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pozostaje tylko telefon, ale wątpię by odebrali.
Dlatego piszę tutaj.
Interesuje mnie czy w sklepie pojawi się jeszcze laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
procesor i7-3660QM, karta graficzna GeForce GTX 660M.
Bardzo podoba mi się ten laptop, w dodatku jest świetny pod względem cena/jakość bo kosztował w tym sklepie tylko nieco ponad 2900 zł.
Niestety w zeszłym tygodniu nie miałem czasu, aby zamówić ten laptop i go później odebrać w sklepie. Dzisiaj widzę, że ten laptop rozszedł się jak świeże bułeczki ! (dosłownie).
A więc czy ktoś coś wie kiedy ewentualnie ponownie w sklepie gram.pl będzie dostępny laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 14:50, Lucas_the_Great napisał:

§ 4. Zasady Konkursu
3. O wygranej Uczestnicy poinformowani zostaną przez Organizatora drogą e-mailową najpóźniej
w ciągu 7 dni roboczych od daty rozstrzygnięcia całego Konkursu.


Tego się doczytałem, bardziej chodziło mi o tę magiczną datę rozstrzygnięcia konkursu :)
Chyba że jest ona tożsama z datą zakończenia konkursu, czyli wczoraj..(czy tam przed wczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować