Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 - wymagania sprzętowe ujawnione!

103 postów w tym temacie

> Aha, Win 8 to teraz taki super bajer co PC ci przyspiesza? O od kiedy? o:

A gdzie tam jest napisane, że na Win 8 będzie działało szybciej? 8 to najnowszy Windows, więc go "zalecają". To, że nie wstawili tam Win 7, to albo przypadek, albo ukłon w stronę Microsoftu, który próbuje wypromować nowy system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kręcenie Ci tego FX nei da bo on i tak słabszy od prockow intela i to do 50 % jak w większości gier ;)

Sam będę zmienial AMD na intel za duza już jest pzrepasc wydajnosciowa w grach nawet nie które gry 100% roznicy miedzy i53570a moim Phenomem II 965....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > 3GB karta ?!
> No są takie chociażby ta: http://www.ceneo.pl/19619012?tag=familyLN

Jeśli chodzi o radki(7970i 7950), to one mają co najmniej 3gb, bo nie ma wersji która ma poniżej 3gb.A co do wymagań, to wypas.Nowy komputerek już jutro, więc wymagania na mnie już nie robią takiego wrażenia.A z tymi pamięciami to się chyba machnęli.W minimalnych 512mb, jak bf3 działał z kartą która miała co najmniej 1gb, a przy 660 i 7870 3gb, jak te karty mają po 2gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:23, marcin29L napisał:

kręcenie Ci tego FX nei da bo on i tak słabszy od prockow intela i to do 50 % jak w większości
gier ;)

Sam będę zmienial AMD na intel za duza już jest pzrepasc wydajnosciowa w grach nawet
nie które gry 100% roznicy miedzy i53570a moim Phenomem II 965....


Słabsze to bym nie powiedział.Dopiero teraz przy grach EA, procesory od amd pokażą swój pazur, a podkręcanie procków od amd daje bardzo dużo.Na pewno więcej niż w przypadku intela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aahahah.

Może jeszcze 16GB ramu i 5gb karta graf koniecznie radeon 9999 ultra hd pro albo nvidia titan sritan 2000? Procesor oczywiście 20 rdzeniowy z taktowaniem 66,6ghz.

O kant dupy te wymagania mogą sobie rozbić.

Między minimalnymi a rekomendowanymi jest tak ogromna przepaść, że po środku spotkają sie specyfikacje, które są rzeczywiście rekomendowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:24, darjus napisał:

to nie są oficjalne wymagania paczyłem na stronie DICE i nigdzie niema nawet na oficjalne
stronie
niema

Są to oficjalne konfiguracje. Zostały upublicznione za pośrednictwem oficjalnych kanałów społecznościowych.
Stosowne linki na ogół są podane w źródle wpisu (lewy dolny róg newsa).

W tym przypadku: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151660017502672&set=a.10150104682062672.279492.308775617671&type=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wymianiam kartę na geforca 760 2Gb ram bo innych wersji nie widziałem ale to pewnie będzie potrzebne przy większej rozdziałce niż Full HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:43, Phoenixpl napisał:

Wydaje mi sie ze to sciema jest.. Grafa z 3GB ram? Pozatym widze ze zaczyna sie wciskanie
na sile Windows 8..

On jest po to aby obsłużyć Direxa 11.1 który obsłurzy tylko ósemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > kręcenie Ci tego FX nei da bo on i tak słabszy od prockow intela i to do 50 % jak
> w większości
> > gier ;)
> >
> > Sam będę zmienial AMD na intel za duza już jest pzrepasc wydajnosciowa w grach nawet
>
> > nie które gry 100% roznicy miedzy i53570a moim Phenomem II 965....
>
> Słabsze to bym nie powiedział.Dopiero teraz przy grach EA, procesory od amd pokażą swój
> pazur, a podkręcanie procków od amd daje bardzo dużo.Na pewno więcej niż w przypadku
> intela...


chyba nie wiesz co piszesz:) Sam jestem fanem AMD ale jest taka prawda popatrz sobie na testyw grach ile FPS ma FX i phenom II a taki i5 3570k ;) roznica min 50% w fps-ach nie które gry nawet 80-100% roznicy :)
A wiem dobrze bo z i5 3570k gtx670 ma mój brat kompa i wydajność w procesorach jest miażdżąca .....

a ze gra jest od EA to ci to nic nie pomoze bo to kopa 50% w prockach AMD nie doda ....
Amd już jest dfaleko z tylu pod względem wydajnościowym prockow,, a te nowe FX nie wiele szybsze od Phenom II ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:39, diabolo20 napisał:

Dobrze że wymianiam kartę na geforca 760 2Gb ram bo innych wersji nie widziałem ale to
pewnie będzie potrzebne przy większej rozdziałce niż Full HD



sam właśnie chce kupic GTX760 na dniach i jeśli można wiedzieć jak Ci się ta karta sprawuje w grach i na jakim procku:)?

i czy jest sens ja wkładać do Phenoma II 965 3,8ghz , czy lepiej wymienić pierw procka na i5 4670k , a grafikę po nowym roku? bo teraz mam GTX460 OC na 870mhz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:34, kuzyn123 napisał:

Aahahah.

Może jeszcze 16GB ramu i 5gb karta graf koniecznie radeon 9999 ultra hd pro albo nvidia
titan sritan 2000? Procesor oczywiście 20 rdzeniowy z taktowaniem 66,6ghz.

O kant dupy te wymagania mogą sobie rozbić.

Między minimalnymi a rekomendowanymi jest tak ogromna przepaść, że po środku spotkają
sie specyfikacje, które są rzeczywiście rekomendowane.


A czego ty się spodziewałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:34, kuzyn123 napisał:

Aahahah.

Może jeszcze 16GB ramu i 5gb karta graf koniecznie radeon 9999 ultra hd pro albo nvidia
titan sritan 2000? Procesor oczywiście 20 rdzeniowy z taktowaniem 66,6ghz.

O kant dupy te wymagania mogą sobie rozbić.

Między minimalnymi a rekomendowanymi jest tak ogromna przepaść, że po środku spotkają
sie specyfikacje, które są rzeczywiście rekomendowane.


A co gry mają jechać ciągle na geforcach 9800?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:50, diabolo20 napisał:

A co gry mają jechać ciągle na geforcach 9800?

Tak. Przynajmniej jest szansa, że w tych grach będzie wtedy coś dobrego, poza enginem.

A sorry, ty grasz w benchmarki i chwalisz się mocą gamingowych PCtów, grając na Radeonie 6870 i monitorze 1680x1050 xD Jak tam twój "Direx"? Działa dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:44, marcin29L napisał:

> > kręcenie Ci tego FX nei da bo on i tak słabszy od prockow intela i to do 50
% jak
> w większości
> > gier ;)
> >
> > Sam będę zmienial AMD na intel za duza już jest pzrepasc wydajnosciowa w grach
nawet
>
> > nie które gry 100% roznicy miedzy i53570a moim Phenomem II 965....
>
> Słabsze to bym nie powiedział.Dopiero teraz przy grach EA, procesory od amd pokażą
swój
> pazur, a podkręcanie procków od amd daje bardzo dużo.Na pewno więcej niż w przypadku

> intela...


chyba nie wiesz co piszesz:) Sam jestem fanem AMD ale jest taka prawda popatrz sobie
na testyw grach ile FPS ma FX i phenom II a taki i5 3570k ;) roznica min 50% w fps-ach
nie które gry nawet 80-100% roznicy :)
A wiem dobrze bo z i5 3570k gtx670 ma mój brat kompa i wydajność w procesorach jest miażdżąca
.....

a ze gra jest od EA to ci to nic nie pomoze bo to kopa 50% w prockach AMD nie doda ....

Amd już jest dfaleko z tylu pod względem wydajnościowym prockow,, a te nowe FX nie wiele
szybsze od Phenom II ,,


Ja nie jestem fanem amd, bo pierwszy raz go kupuje.Na benchmarki nie patrzę, bo jak dla mnie są przekłamane.Jedynie sugerowałem się filmami na youtube, gdzie wstawiali je zwykli użytkownicy i porównywali procesory obydwu marek.Różnice były nie wielkie, co najwyżej 2-3 fps na stronę intela.Np taki fx6300 nie raz przewyższał i7 w bf3.Tutaj zależy pod jaki procesor i pod ile rdzeni jest zoptymalizowana gra.Najnowszy Splinter na fx8320, działał na full w 70 klatkach, a zużycie procesora było tylko 30%, gdzie taki i5 działa co najmniej w 70%.I popatrz na jeszcze jeden czynnik.Porównaj sobie cenę procesorów intela i amd.Teraz przez nowe konsole gry będą optymalizowane najprawdopodobniej pod 8 rdzeni.Już nawet widać, że procesory amd coraz lepiej sobie radzą w grach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 21:43, diabolo20 napisał:


On jest po to aby obsłużyć Direxa 11.1 który obsłurzy tylko ósemka


moze i obsluŻy ale co z tego jak DX11.1 wielkich zmian nie wprowadza... Pozatym watpie aby BF4 AZ TAK sie roznil od BF3..

@KAJMAL

Nie przesadzaj ja mojego Phenoma 6cio rdzeniowego kupielm 2 lata temu za 600pln.. Wiec teraz chyba nie sa az takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować