Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo FIFA 14 już dostępne

54 postów w tym temacie

Z tego co widać po wersji PC to gra jest zupełnie inna. Piłka lata elegancko, animacje zawodników lepsze niż w 13, ogólnie wielki plus !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez jestem w szoku myślałem ze 14 az tak wielkiego szału nie zrobi a tu sie myliłem wielkie zaskoczenie na plus. Po zagraniu kilku meczy odraz zamówiłem 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mogą wypuścić dema przy którym nic nie trzeba bedzię robić ? Tylko ściągać jakies gówna do moich dokumentów podmieniać jakies pliki z 13 do dema 14 ? czy to takie trudne. Reinstalowałem,podmieniałem pliki, a i tak dalej tylko okno konfiguracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 16:09, mtsach napisał:

> Czy potrzebne jest konto Xbox Live Gold aby pobrać demo?
Tak. Premiera ogólnodostępnej próbki za tydzień.



No to pobiorę za tydzień bo golda nie posiadam:P

Jeszcze tylko jedno,
wersja na pc i xboxa 360 to będzie dokładnie ta sama gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden mecz na PC i szału nie ma. Stara dobra FIFA. Za to w konkursie karnych bramkarz przeniknął parę razy przez boczną siatkę i raz przez słupek, co fajnie nie wyglądało. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którym nie chce się włączyć demko spróbujcie odpalić grę na nowo założonym użytkowniku/profilu w windowsie. Nie wiem czemu ale u mnie od kilku edycji Fify ten patent działa. Na profilu głównym gdzie mam wszystko poinstalowane i którego na co dzień używam mi też Fify (chyba od edycji 11) sprawiały problemy. Specjalnie dla Fify mam założonego drugiego użytkownika i tam odpalam Fifę. Nie wiem czemu tak jest ale u mnie to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

|NEWS ZAKTUALIZOWANY|

A jednak – demo w wersji na konsole Sony jest już na PlayStation Network. Plik z pokazówką ma objętość 1,6 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować