Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo FIFA 14 już dostępne

54 postów w tym temacie

Moja Opinia O FIFA 14 - DEMO :
PLUSY:
1.Zdecydowanie lepsza grafika korków.Są teraz o wiele ładniejsze

2.Strzały - W końcu nie ma tak że każdy strzał to prawie gol.. bo tak miałem w 13 teraz strzały które wejdą bardzo cieszą . Strzał jest soczysty i porządny ale trzeba wyczuć odpowiedni timing.

3.Podania - czuć siłę podań. Widać kiedy zagramy za lekko lub średnio. W 13 było troszke inaczej ponieważ nie było aż takiej dokładności zagrań jak w 14.

4.Interfejs - Bardzo fajny, Fajnie widać zmęczenie i ustawienie zespołu lub statystyki gdy weźmiemy pauze w czasie meczu.

5.Bieg/Sprint ? - Widać że twórcy tutaj troszke poszaleli bo jest w tym aspekcje chyba najwięcej różnicy... Trzeba się troszke przyzwyczajć do niego. Ale myśle że teraz jest fajniej. Napewno szybciej można zejść do środka z rajdu sprintem po skrzydle.

6.Bramkarze/Loby - W końcu bramkarza da się przelobować !! bo w 13 graniczyło to z cudem. Przynajmniej w moim przypadku.

7.ŁUKASZ PISZCZEK - Jego twarz to jest Mistrzostwo Świata. Wygląda jak prawdziwy. Gdy przybliżyłem w powtórce to nie mogłem uwierzyć. Lewandowski też podobny.

8.Kiwanie - Dziwnie jest mi się przestawić że kiwamy samą prawą gałą bez tego przycisku. Ale jak to opanuje to będzie chyba łatwiej. Fajnie że można teraz tym przyciskiem się zastawiać

Minusy:
1.Grafika - Kibice - Fatalnie
2.Murawa - też mogli ładniej to zrobić
3.Brak rewolucji a szkoda bo nowe konsole mogą na to liczyć.
4.Kuba Błaszczykowski - Czy oni nie wiedzą że on ma teraz KRÓTKIE WŁOSY !! Oraz twarz jest słabo odwzorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 20:00, michogamer21 napisał:

7.ŁUKASZ PISZCZEK - Jego twarz to jest Mistrzostwo Świata. Wygląda jak prawdziwy. Gdy
przybliżyłem w powtórce to nie mogłem uwierzyć. Lewandowski też podobny.

Podobno jeszcze Szczęsnego dobrze zrobili. A Fabiański, Błaszczykowski zostali tacy jacy byli zrobieni w poprzednim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Opinia O FIFA 14 - DEMO :

PLUSY:

1.Zdecydowanie lepsza grafika korków.Są teraz o wiele ładniejsze

2.Strzały - W końcu nie ma tak że każdy strzał to prawie gol.. bo tak miałem w 13 teraz strzały które wejdą bardzo cieszą . Strzał jest soczysty i porządny ale trzeba wyczuć odpowiedni timing.

3.Podania - czuć siłę podań. Widać kiedy zagramy za lekko lub średnio. W 13 było troszke inaczej ponieważ nie było aż takiej dokładności zagrań jak w 14.

4.Interfejs - Bardzo fajny, Fajnie widać zmęczenie i ustawienie zespołu lub statystyki gdy weźmiemy pauze w czasie meczu.

5.Bieg/Sprint ? - Widać że twórcy tutaj troszke poszaleli bo jest w tym aspekcje chyba najwięcej różnicy... Trzeba się troszke przyzwyczajć do niego. Ale myśle że teraz jest fajniej. Napewno szybciej można zejść do środka z rajdu sprintem po skrzydle.

6.Bramkarze/Loby - W końcu bramkarza da się przelobować !! bo w 13 graniczyło to z cudem.Przynajmniej w moim przypadku.

7.ŁUKASZ PISZCZEK - Jego twarz to jest Mistrzostwo Świata. Wygląda jak prawdziwy. Gdy przybliżyłem w powtórce to nie mogłem uwierzyć. Lewandowski też podobny.

8.Kiwanie - Dziwnie jest mi się przestawić że kiwamy samą prawą gałą bez tego przycisku.
Ale jak to opanuje to będzie chyba łatwiej. Fajnie że można teraz tym przyciskiem się zastawiać

9.Piłkarze - Wkońcu coś mówią - Ruszają ustami i się kłócą. Fajne jest np. to że gdy kogoś sfaulują to ręce rozkładają jakby nic nie zrobili albo pokazują że trafili w piłkę

Minusy:
1.Grafika - Kibice - Fatalnie
2.Murawa - też mogli ładniej to zrobić
3.Brak rewolucji a szkoda bo nowe konsole mogą na to liczyć.
4.Kuba Błaszczykowski - Czy oni nie wiedzą że on ma teraz KRÓTKIE WŁOSY !! Oraz twarz jest słabo odwzorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam
Słuchajcie może wy mi pomożecie. a mianowicie. Jak uruchamiam grę wszystko jest super pięknie, ale jak już dochodzi do rozgrywki mam już problem z włączeniem meczu. A''la trening się włącza ale jak przechodzę do meczu mam już czarny ekran i nic nie mogę z tym zrobić miał ktoś taki problem i go rozwiązał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ta gra jakas kpina. Nie żeby była słaba, ale to jest Fifa 13 po małym liftingu.
Poprawili grafikę, zmienili troszkę menu, dodali kilka nowych ruchów i animacji, nieco zmienili poruszanie się zawdoników, ale reszte przenieśli z poprzedniej części.
Kurcze, nawet te irytujace animacje przy zmianie zotawili z poprzedniej części.

Jeżeli na nowe konsole bedzie to wygladać identycznie to słabo to widze :) Ja na pewno nie kupie, bo płacić za kosmetykę jak za nową grę nie zamierzam. Niby zapowiadają że na nowe konsole ma być "nowa" fifa... ale teraz się obawiam że to taki marketingowy bełkot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet mam w laptopie, mój podstawowy stacjonarny komp stoi w drugim pokoju i nie ma połączenia z siecią bezprzewodową.
Da się jakoś pobrać grę na laptopie i przenieść ją na dużego kompa bez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra to słabizna. Piłkarze dalej ślizgają się po murawie jak po lodowisku - z kosmicznymi prędkościami. Kilka nowych, fajnych animacji powoduje większy kontrast z dotychczasowymi - drewnianymi. Nawet największe beztalencie jest w grze objawieniem techniki i kontroli nad piłką. Niestety, kolejna odsłona, która NIE przypomina prawdziwego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> WItam
> Słuchajcie może wy mi pomożecie. a mianowicie. Jak uruchamiam grę wszystko jest super
> pięknie, ale jak już dochodzi do rozgrywki mam już problem z włączeniem meczu. A''la
> trening się włącza ale jak przechodzę do meczu mam już czarny ekran i nic nie mogę z
> tym zrobić miał ktoś taki problem i go rozwiązał??
Pobierz najnowsze sterowniki, sorka za spoznony komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować