Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo FIFA 14 już dostępne

54 postów w tym temacie

Wolę jednak Fifę 13... też macie wrażenie, że gra chodzi wolniej ? Chodzi mi o tempo gry... jakieś takie wolne strasznie. Tak samo dźwięki piłki to jakaś porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież o tym, że demo Fify 14 na PS3 pojawi się jutro, było wiadomo od GamesCom!

A co uaktualnionej Fify - zmiany nie wydają się duże, ale wystarczy pograć dłużej w nową wersję, a potem wrócić do starszej i widać, że czegoś brakuje. Czyli zmiany są i to całkiem duże, ale mało widoczne na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 09:41, Chlorofil napisał:

Wolę jednak Fifę 13... też macie wrażenie, że gra chodzi wolniej ? Chodzi mi o tempo
gry... jakieś takie wolne strasznie. Tak samo dźwięki piłki to jakaś porażka...


Zwolnienie tempa gry miało być jedną ze zmian w 14-tce. W Fifie 13 trafiały się mecze, w których gra była wymianą strzałów i szybkim przemieszczaniem się od pola karnego, do pola karnego, co czasem wkurzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2 godzinki. Pierwsze minus, który rzucił mi się w oczy to ekran rozgrywki z 2 czarnymi paskami na dole i u góry. Następnie w Fifie 13 jak i poprzednich wersjach gdy wybierałem kamerę Dynamiczną obraz i piłkarze byli dużo więksi teraz nawet przy maksymalnym przyzoomowaniu nie widzę różnicy. Moje pytanie czy te 2 rzeczy zostaną zmienione do daty premiery? Jest kilka plusów rozgrywki naprawdę przyjemnie mi się grało. Tryb FUT bardzo sympatycznie zrobiony dodatkowo ciekawe menu i jak na razie bardzo przekonujące mnie piosenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie rozegrałem jedynie dwa meczyki i pierwsze co rzuca się w oczy to strasznie wolne tempo rozgrywki :D A trzeba wspomnieć, że już poprzednia część była dość powolna :D Ktoś pamięta jeszcze jak grało się w PES-a 6? :D
Jak na razie nie widzę sensu kupowania nowej odsłony na pecety - zmiany w menu to dla mnie żadne zmiany, składy sam mogę sobie zaktualizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche i tak:
gra jest wolniejsza chyba na plus
sztuczki wykonuje sie tylko prawą galką co jest znacznym ułatwieniem:)
minusy komp dalej oszukuje na wyższch poziomach trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pograłem 2 godzinki. Pierwsze minus, który rzucił mi się w oczy to ekran rozgrywki z
> 2 czarnymi paskami na dole i u góry. Następnie w Fifie 13 jak i poprzednich wersjach
> gdy wybierałem kamerę Dynamiczną obraz i piłkarze byli dużo więksi teraz nawet przy maksymalnym
> przyzoomowaniu nie widzę różnicy. Moje pytanie czy te 2 rzeczy zostaną zmienione do daty
> premiery? Jest kilka plusów rozgrywki naprawdę przyjemnie mi się grało. Tryb FUT bardzo
> sympatycznie zrobiony dodatkowo ciekawe menu i jak na razie bardzo przekonujące mnie
> piosenki :)

Zmień sobie rozdzielczość to nie będziesz miał czarnych pasków u góry i na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pograłem troche i tak:
> gra jest wolniejsza chyba na plus
> sztuczki wykonuje sie tylko prawą galką co jest znacznym ułatwieniem:)
> minusy komp dalej oszukuje na wyższch poziomach trudności

A na czym te oszustwa polegają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 12:53, pc_gamer napisał:

A na czym te oszustwa polegają?

komp precyzyjnie odczytuje twoje ruchy, bramkarz broni idealnie, sedzia nie odgwizuje fauli kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować