Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PrioVR - VR kit obejmujący ciało i współpracujący z Oculus Rift na Kickstarterze

5 postów w tym temacie

Robert Sawicki

No i proszę, ktoś próbuje zniszczyć moje skromne marzenia o rozrywce nie opierającej się na wysiłku fizycznym. Świetnie. Wspaniale. Z dobrych wieści - sprzęt ma być "do 8 razy szybszy od Kinecta/PSEye".

Przeczytaj cały tekst "PrioVR - VR kit obejmujący ciało i współpracujący z Oculus Rift na Kickstarterze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do biegania po całym pokoju, to na Kickstarterze jest projekt specjalnej bieżni też współpracującej z Oculusem. Więc taki sprzęt (a dokładnie trzy) bardzo fajnie ze sobą współgrają. Jeszcze jakby dołożyć do tego specjalne rękawice, żeby poruszać palcami w grze, to już mielibyśmy wszystko (dodam, że można już kupić kamizelki, które spawają, że czujemy jak czymś dostaniemy).

Co do drgającej postaci, to pewnie tylko wczesna wersja urządzenia i sterowników, więc naprawią to przed wydaniem finalnej wersji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do biegania po całym pokoju, to na Kickstarterze jest projekt specjalnej bieżni też
> współpracującej z Oculusem. Więc taki sprzęt (a dokładnie trzy) bardzo fajnie ze sobą
> współgrają. Jeszcze jakby dołożyć do tego specjalne rękawice, żeby poruszać palcami w
> grze, to już mielibyśmy wszystko (dodam, że można już kupić kamizelki, które spawają,
> że czujemy jak czymś dostaniemy).
>
> Co do drgającej postaci, to pewnie tylko wczesna wersja urządzenia i sterowników, więc
> naprawią to przed wydaniem finalnej wersji,
Moze i fajnie ale zloz taki zestaw;p sadze ze z 200 tys lekko bysmy potrzebowali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślmy: Virtuix omni -1000zł , or- 1000zł i te sensory- 2700 zł tak na oko :P To raczej nie 200 tys. Dodatkowo ostatecznie te rękawice z palcami- pewnie z 1000 i jest git :P Coś jak high-endowy komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomyślmy: Virtuix omni -1000zł , or- 1000zł i te sensory- 2700 zł tak na oko :P To raczej
> nie 200 tys. Dodatkowo ostatecznie te rękawice z palcami- pewnie z 1000 i jest git :P
> Coś jak high-endowy komputer

No tak, a potem kup właśnie taki high-endowy komp aby to wszystko uciągnął i możesz grać...jakiś kwadrans zanim ci kondycha siądzie :P
Ale w sumie to ja jestem za :D
Wreszcie nikt by mi nie mówił że "nic tylko byś grał" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować