Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uplay potwierdzony na PlayStation 4 i Xbox One

29 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2013 o 14:32, Dared00 napisał:

> O ile się orientuję, to na dzień dobry odsprzedać nie będzie można Destiny, The
Division,
> Titanfall, Deep Down (przypuszczam, że ta lista jest dłuższa)
Źródło?


To gry "always-online", więc zapewne funkcjonować będą na podobnej zasadzie, co DC Universe na ps3 (płytka przypisana do konta) - innego rozwiązania sobie nie wyobrażam. Mogę rzecz jasna się mylić, ale...
Pozostaje jeszcze kwestia Forzy 5, wymagającej jednorazowego połączenia z siecią w celu pobrania koniecznej do działania gry zawartości - ciekaw jestem, czy i tutaj nie pojawi się "haczyk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zauważyć, że ceny gier na konsole (jak się wie gdzie kupić) są podobne do cen gier na PC. Ja wszystkie swoje gry na konsolę sprowadzam z UK przez amazon albo zavvi (zależy jak bardzo chcę premierówkę) i w dniu premiery wychodzi niewiele drożej od tego co jest na PC. A jak człowiek cierpliwie czeka to i cena spada do podobnej albo niższej (oczywiście na PC też ceny spadają, ale tam zazwy... tfu, zawsze nie można odsprzedać gier...).
Poza tym jak coś takiego odwalą (co jest możliwe) to ja podziękuję takim grom. Do tej pory chyba tylko Japończycy nie kombinują w tak głupi sposób. Jak to zostanie to jeszcze będę miał w co grać. Od czasu Origin i polityki Ubisoftu z DRM, nie mam od nich żadnej gry na PC (od EA to chyba nawet na konsolę nic nie kupiłem od ME3), więc da radę przeżyć.
A to że nowe gry na PS4 i X1 będą kosztować drożej to delikatnie mówiąc skandal, ale podejrzewam że i tak wysoka konkurencja w UK szybko wymusi bardziej normalne ceny, a jak nie to pozostanie czekać do przecen (które tam następują bardzo szybko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz zaraz. Czy ludzie w atutach konsol nie podawali jako głównej zalety braku DRM? No to teraz kolejny argument w wojnie fanboyów został zniweczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 14:30, Principes napisał:

O ile się orientuję, to na dzień dobry odsprzedać nie będzie można Destiny, The Division,
Titanfall, Deep Down (przypuszczam, że ta lista jest dłuższa) plus rzecz jasna wszystkich
tytułów lądujących na PSN czy Xbox Live.

Nie ma źródła takiej informacji. To Twoje przemyślenia - problem w tym, że nikt ich nie potwierdził.
@Zdzichacz:
Widać, że nie grałeś na konsoli w gry Ubisoftu. Uplay jest tam obecny od dawna, pomijając pewne przypadki z polskich wersji niektórych gier, z których to wycięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chyba na to się zanosi.

Swoją drogą bardo mnie zaskakuje właśnie to, że konsole tracą właśnie główny argument przeciwko PC. A jeszcze ciekawiej - przecież Sony chwaliło się możliwością wypożyczania gier innym. Jeżeli będzie przymus rejestracji Uplay to tak naprawdę to, co pokazywało Sony hm... idzie na spacerek, bo i tak będę musiał kupując gry na konsolę instalować dodatkowe rzeczy umożliwiające granie. Jak komuś grę pożyczę to i konto pożyczyć będę musiał.

Podsumowując - tak. Konsole powoli tracą największy atut, a to jest smutne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP
> powinno też to wprowadzić. Byłoby czasem zabawnie. Gracz zabił bossa nie posługując się
> żadnymi znakami, używając jedynie miecza, scenka po zakończeniu walki w jakimś pokoju
> z Triss, Geralt ściąga spodnie, a tu nagle fanfary i wskakuje "Człowiek o Wielkim Ostrzu
> - 30 pts."
Wiesiek na steamie miał osiągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 15:36, Muradin_07 napisał:

Podsumowując - tak. Konsole powoli tracą największy atut, a to jest smutne :/


???

http://www.eurogamer.net/articles/2013-09-10-uplay-confirmed-for-ps4-and-xbox-one

"We imagine Uplay on next-gen consoles will work similarly to how it does on current-gen consoles. On current-gen, Ubisoft games include an option in their main menus that, when selected, boots the Uplay application."

Podsumowując - będzie po staremu, a panika w tym wątku bawi niepomiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować