Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - wyciekła mapa świata?

53 postów w tym temacie

Jak dla mnie mapa jest w sam raz. Będzie dużo do roboty, no i pasuje do GTA online. Nie wiem po co to narzekanie niektórych jak Gosena , że mapa jest mała. Jak za mała to nie grać i tyle ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciekła, czy nie wyciekła... Hukares? Ludzie, nawet jak wyciekłą, to jeszcze bardziej wygląda że będzie super miejsce do jeżdżenia, badania i tepe;) No 100 godzin, jeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:48, KannX napisał:

Nic o tej grze nie pisałem, ale napiszę :) Nie zagram w nią z prostego powodu. Nie będę
w stanie ukończyć jej w 100%. W tak gigantycznej grze nigdy się wszystkiego nie odkryje.
Jestem pod wrażeniem, respekt dla twórców za epickość i rozbudowanie :)

I dlatego w nią nie zagrasz? Ja przeszedłem tylko jedno GTA na 100% (VCS), ale to nie jest powód, żeby sobie odmawiać takiej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:48, KannX napisał:

Nic o tej grze nie pisałem, ale napiszę :) Nie zagram w nią z prostego powodu. Nie będę
w stanie ukończyć jej w 100%. W tak gigantycznej grze nigdy się wszystkiego nie odkryje.
Jestem pod wrażeniem, respekt dla twórców za epickość i rozbudowanie :)

Nieco dziwny tok myślenia. Ja w 100% ukończyłem tylko SA (czyli do tej pory właśnie tę najdłuższą) ale nie przeszkodziło mi to w zagranie w pozostałe części.

Zresztą kto kogo zmusza do przejścia w 100 % ? Gra ma dawać zabawę, a nie przymuszać do zrobienia np. wyścigów albo skoków które niektórych graczy po prostu nie obchodzą. No ale jak ktoś chce sobie przedłużyć wirtualnego penisa o 100 % :D to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GTA Forums ktoś nawet w oparciu o liczbę pikseli na mapie i program graficzny obliczył obszar Los Santos - wyszło mu, że do zwiedzenia będzie 45 kilometrów kwadratowych. Czyli niewiele więcej niż w GTA: San Andreas, gdzie było 36 km kwadratowych. Podobne wyliczenia traktuję na razie z dystansem przymrużeniem oka - wolę mniej, ale szczegółowo, zamiast wielokilometrowych obszarów nudy.

(Z Polygami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 12:16, Gosen napisał:

Na GTA Forums ktoś nawet w oparciu o liczbę pikseli na mapie i program graficzny obliczył
obszar Los Santos - wyszło mu, że do zwiedzenia będzie 45 kilometrów kwadratowych. Czyli
niewiele więcej niż w GTA: San Andreas, gdzie było 36 km kwadratowych. Podobne wyliczenia
traktuję na razie z dystansem przymrużeniem oka - wolę mniej, ale szczegółowo, zamiast
wielokilometrowych obszarów nudy.

(Z Polygami)


No ale to chodzi o samo LS, a cała mapa to nie tylko LS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 12:16, Gosen napisał:

Na GTA Forums ktoś nawet w oparciu o liczbę pikseli na mapie i program graficzny obliczył
obszar Los Santos - wyszło mu, że do zwiedzenia będzie 45 kilometrów kwadratowych. Czyli
niewiele więcej niż w GTA: San Andreas, gdzie było 36 km kwadratowych. Podobne wyliczenia
traktuję na razie z dystansem przymrużeniem oka - wolę mniej, ale szczegółowo, zamiast
wielokilometrowych obszarów nudy.

(Z Polygami)



O tak, to by mi było bardziej prawdopodobne. Miasto wygląda niestety na wielkość Dukes/Broker + Algonquin - niestety, a nie tak jak ktoś zrobił nakładkę z GTA IV, gdzie Los Santos było większe niż wszystkie 4 wyspy z czwórki ...

Twórcy gadają swoje a może wyjść co innego. Już od początku coś mi śmierdziało. Teren większy niż SA + GTA IV + RDR (gdzie teren jest naprawdę spory, tylko nudny)? To byłoby coś ale wciąż w to nie wierzę.


BTW: pamiętacie Just Cause 2? Tam teren był OGROMNY. Ale jakże nudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 10:45, Madoc napisał:

I dlatego w nią nie zagrasz? Ja przeszedłem tylko jedno GTA na 100% (VCS), ale to nie
jest powód, żeby sobie odmawiać takiej rozgrywki.


No dobra, macie mnie ;) Nie będę zaczynał w nią grać, bo nie mógłbym się od niej odkleić przez kilka dobrych tygodni (a może nawet miesięcy). Prawda jest taka, że jak gra jest dobra to się nie mogę oderwać, nawet jak idę spać to rozmyślam co jutro będę przechodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować