Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beyond: Dwie Dusze - już graliśmy

20 postów w tym temacie

Hej mam takie pytanie czy Beyond Dwie Dusze będzie także na Ps4? Bardzo chciałbym zagrać w tę grę ale nie zamierzam specjalnie dla niej kupować Ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi bardziej przypomina stare paragrafki niż grę, pamięta ktoś paragrafki ?
Powinny jakąś nową kategorię na tego typu twory wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej mam takie pytanie czy Beyond Dwie Dusze będzie także na Ps4? Bardzo chciałbym zagrać
> w tę grę ale nie zamierzam specjalnie dla niej kupować Ps3

To sobie zagrasz na Youtube ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Hej mam takie pytanie czy Beyond Dwie Dusze będzie także na Ps4? Bardzo chciałbym
> zagrać
> > w tę grę ale nie zamierzam specjalnie dla niej kupować Ps3
>
> To sobie zagrasz na Youtube ;d
Dzięki za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno Fahrenheit znany także jako Indigo Prophecy od tych samych twórców oraz The
> Walking Dead od Telltale Games.
>

Podpisuje się pod tym, świetne gry, chcesz czegoś lepszego niż tania papka sięgnij po Fahrenheit i Walking Dead :) Nikt tych gier nie nazwał filmami, a opierały się na tej samej zasadzie, jak widać pojawiła się nowa moda wśród graczy na marudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak się składa, że to nazwa marki.

Zgoda, ale według mnie skoro już tłumaczymy, to albo tłumaczymy całość(szczególnie, że to zdaje się nowa marka więc nie było takiego zdziwienia, jak gdyby EA zaczęło nagle ni z gruszki ni z pietruszki wydawać Efekt Masy), albo nie tłumaczymy w ogóle...Dziwacznie to dla mnie po prostu wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak się składa, że to nazwa marki.
>
> Zgoda, ale według mnie skoro już tłumaczymy, to albo tłumaczymy całość(szczególnie, że
> to zdaje się nowa marka więc nie było takiego zdziwienia, jak gdyby EA zaczęło nagle
> ni z gruszki ni z pietruszki wydawać Efekt Masy), albo nie tłumaczymy w ogóle...Dziwacznie
> to dla mnie po prostu wygląda.

Przy grach z serii Uncharted jakoś nikt nie marudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telltale ostatnio bawi się w Quantic Dream na PC. Grałem w Jurassic Park: The Game i gdyby zrobić z tego pełnoprawny film, to byłaby to najlepsza odsłona cyklu JP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:52, ScaredOfGhosts napisał:

Z ciekawości - czy Beyond to nazwa własna czy po prostu tłumacz miał płacone tylko za
dwa słowa?


Po "Niesławnym" nic już nikogo nie dziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 18:21, cHICEK napisał:

To mi bardziej przypomina stare paragrafki niż grę, pamięta ktoś paragrafki ?


Pamiętam Dreszcz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to z całej gry najbardziej interesuje mnie sam Aiden. Ciekawe czy będzie się dało grać po jego stronie lub po stronie Judy? Interesująca byłaby koncepcja, gdyby wypełniając życzenia Aidena prowadzilibyśmy Judy wprost do ziemskiego piekła, ale w ten sposób uniknęlibyśmy pojawienia się jakiego pradawnego zła. W odwrotnej sytuacji doszło by do jego przebudzenia i powolnego spaczenia ludzkości, ale Judy byłaby cała i do końca życia miała spokój. Pewnie to tylko moje pobożne życzenia i czeka nas jedynie dramat ze łzawym zakończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bite trzy godziny grania"? Zazdraszczam niemiłosiernie, bo demko o wiele krótsze... Ale dawno już, oj dawno, wersja demonstracyjna nie nakręciła mnie tak bardzo na całość. Gwiazdka w tym roku chyba będzie wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować