Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wizardry 6: BotC, Wizardry 7: CotDS i Wizardry 8 cichaczem weszły na Steam

19 postów w tym temacie

Naprawdę świetna wiadomość. Ósemka nawet dzisiaj wygląda naprawdę fajnie i jest mega grywalna. Szóstka i siódemka to raczej tylko dla największych fanów - ja z chęcią przyjmę, swego czasu przy Wizardry 7 spędziłem naprawdę DUŻO godzin :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOOT! Wizardry 7! Nie pamiętam, ile miesięcy z życia mi ta gra wyrwała... Ile notesów zapisałem notatkami (a tak, to były czasy, kiedy przy grach wypadało robić notatki, szczególnie przy tym tytule), ile arkuszy A3 zajmowały mi mapy (bo minimapka w grze, dostępna dopiero po znalezieniu "zestawu małego kartografa", pokazywała jedynie najbliższą okolicę)... Jeśli jest dostępna na Steamie, to ja biorę. Tylko te 11 euraczy to trochę sporo, poczekam na jakąś promocję :)

EDYTKA: 6 i 7 za niecałe 4 euro! Biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 10:53, Ring5 napisał:

WOOT! Wizardry 7! Nie pamiętam, ile miesięcy z życia mi ta gra wyrwała... Ile notesów
zapisałem notatkami (a tak, to były czasy, kiedy przy grach wypadało robić notatki, szczególnie
przy tym tytule), ile arkuszy A3 zajmowały mi mapy (bo minimapka w grze, dostępna dopiero
po znalezieniu "zestawu małego kartografa", pokazywała jedynie najbliższą okolicę)...
Jeśli jest dostępna na Steamie, to ja biorę. Tylko te 11 euraczy to trochę sporo, poczekam
na jakąś promocję :)

EDYTKA: 6 i 7 za niecałe 4 euro! Biorę :)


? na gog są dostępne od miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 11:23, gmx napisał:

? na gog są dostępne od miesięcy...


Dokładnie. Więcej,wszystkie screeny do Wizardry 7 na Steamie są wzięte z GOGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie w tym wszystkim ubawiło, że screeny na Steamie są żywcem zerżnięte z GOGa, przynajmniej w przypadku Wizardry 6, gdzie jedna z postaci nazywa się Bonifacy, Reksio, Bolek, etc., zupełnie jak na screenach przygotowanych przez GOG. Plus na screenie z Wizardry 7 jedna z postaci nazywa się Gogcom. Ach jaki ten Steam się leniwy zrobił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 15:58, Longer napisał:

Wizardry 8 - klasyk :) Ehh świetna gierka. Sam mam oryginał i co więcej smiało odpala
na Win8 :)


A nie było lekko zabugowana, tak, że nie dało się jej ukończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2013 o 21:10, maniekk napisał:

A nie było lekko zabugowana, tak, że nie dało się jej ukończyć?

Sorry że dopiero teraz ale byłem za granicą :)
Zabugowana ? Czy ja wiem, raz mi się zawiesiła to fakt ale ogolnie działa dobrze..gry jeszcze nie ukończyłem więc nie wiem jak z końcówką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować