Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fabuła i świat Call of Duty: Ghosts wciąż w granicach rzeczywistości

11 postów w tym temacie

Widziałem psa który zabija helikopter. No czuję lekki niedosyt bo nie wylądował nim w trudnym terenie przy prędkości wiatru 150 km/h ale i tak jest dobrze. No i te realistyczne zachowanie broni w kosmosie to też niczego sobie :D

A teraz tak na serio. Hamburgery i tak kupią ^^

Btw nie powinno ich wessać do kosmosu? Gdzieś tam daleko daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że dzisiaj żeby być "poważnym" graczem trzeba nienawidzić Call of Duty. A tak serio to najeżdżanie na CoD staje się powoli żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 12:29, HiddenNick napisał:

Tak sobie myślę, że dzisiaj żeby być "poważnym" graczem trzeba nienawidzić Call of Duty.
A tak serio to najeżdżanie na CoD staje się powoli żałosne...

Well, w newsie nie miałem zamiaru na niego najeżdżać, bo najeżdżania szczególnie celującego pod serię nigdzie nie ma.

Często dziwi mnie też fakt, że sporo osób mówi "jaka to zła seria", kiedy nie grali nawet w pierwsze Modern Warfare, imo jeden z najlepiej zrealizowanych shooterów ostatniej dekady (mowa, oczywiście, o kampanii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy idę do kina na film sensacyjny, to nie analizuję każdej widowiskowej akcji pod kątem praw fizyki, tylko napawam oczy tym co przygotowali dla mnie twórcy. I tak samo jest z każdym kolejnym CoDem, który co jak co, dostarcza mnóstwo rozrywki. A jako że z roku na rok wymagania graczy są coraz większe, to i rozmach musi być większy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Korzan93 Ja bym wkońcu chciał ujrzeć FPs''a w którym by było choć trochę realistyki(najchętniej WWII) a nie tylko same wybuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 14:21, PEEPer napisał:

@Korzan93 Ja bym wkońcu chciał ujrzeć FPs''a w którym by było choć trochę realistyki(najchętniej
WWII) a nie tylko same wybuchy.

Raczej by to nie wypaliło.

Realistyczna współczesna strzelanka: siedzisz tydzień w bazie, dwa razy wyjeżdżasz na patrol, nic się nie dzieje. Koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jako że
> z roku na rok wymagania graczy są coraz większe, to i rozmach musi być większy!
CoD z roku na rok wygląda tak samo, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem to twórcy Call of duty Ghosts od rzeczywistości i realizmu trochę odstąpili, ale to jest nic w porównaniu do Battlefield-a 4, gdzie postacie w grze nie mają chyba krwi, kosy strzały w głowę i kompletny brak krwi...WTF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> IW trochę poniosło z niektórymi rzeczami przedstawionymi w trailerze, czym to jest jednak
> w porównaniu z Bielefeldem 4 strzelanką w której, niema krwi. WTF!

Nie ma krwi, dzięki czemu może zostać niżej zaklasyfikowany, np. PEGI 16, nie 18. Ale czasami trzeba trochę pomyśleć, a coś ci nie wychodzi :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować