Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

The Punisher

270 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2006 o 21:50, lukasz94 napisał:

Witam!
Niewiem czy kupowac ta gre.zwykle tanie sa glupie a drogie fajne


Punisher w dniu premiery też był drogi. A poza tym takie rozumaowanie jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Baldurs Gate też jest tani i są ludzie którzy się nim zagrywają. Seria Colinów nowe drogie i do bani, stare tanie i jeszcze gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie cos na temat patcha ktory usuwa ograniczenia zwiazane z kamera i zdejmuje bialo-czarny obraz (moim zdaniem bardzo klimatyczny)? podobno jest taki patch ale jakos nie chce dzialac z polska wersja gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie The Punisher jest kiepskim kolnem Max Payne`a, grafika jest nie najlepsza, dzwięk da się słuchać (choć dzwięki broni są do bani ). Grywalnośc jest o wiele gorsza niż ta w Max Paynie. Radze zakup Max Payne niż The Punisher.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Mam problem z Punisherem. Po zainstalowaniu i właczeniu się okienka z min. "graj" "odinstaluj" "ustawienia" itd. wciskam "graj" i NIC. Żadnej reakcji. instalowałem dwa razy. Wymagania komp spełnia dwa razy lepiej.
W ustawieniach tych dostępnych zmieniałem wszystko, ale tam jest bardzo mało do zmian. DirectX najnowszy, stery (Omegi do ATI) też najnowsze. Wiem żadnych patchy nie ma. Mam SP2.
Szlak mnie trafia. Mozna tak wciskać w nieskończoność.
BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HHHHEEEELLLLLPPP MEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprobuz zmienic sterowniki na catalisty (moze pomoze)
moze masz zainstalowane jakies oprogramowanie do emulacji ?

probowales wlaczyc gre bezposrednio plikiem pun.exe z katalogu gdzie ja zainstalowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 00:37, morthi napisał:

sprobuz zmienic sterowniki na catalisty (moze pomoze)
moze masz zainstalowane jakies oprogramowanie do emulacji ?

probowales wlaczyc gre bezposrednio plikiem pun.exe z katalogu gdzie ja zainstalowales?



Nowe stery (catalisty) nic nie dały.
Rzeczywiście mam programy do emulacji, ale po ich calkowitym wyłaczeniu (likwidaja wirtualnych dysków) dzieje się to samo:( Plik pun.exe to samo: dwie sekundy "zastanawiania się" przez kompa i nic.
Aha po włączeniu pliku "updatelauncher" pojawia się takie coś:
"ERROR: This program was executed outside of thr Punisher Launcher!
The launcher has no been updated"

Wie ktoś o co chodzi!
Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:17, morthi napisał:

a moze korzystales z jakichs trainerow ?

jesli nic nie pomoze powinienies sie zwrocic do pomocy technicznej - oni na pewno Ci pomoga


o co biega z tymi trainerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do grypunisher zostal zrobiony trainer - program ktory wplywa na to co aplikacja robi zmieniajac jej dzialanie tak by byla bardziej "ludzka" np dodaje niesmiertelnosc w grze czy tez amunicje itp :) korzystanie z trainerow moze skutkowac problemem z uruchomieniem gry poniewaz plik z gra ulegl uszkodzeniu w czsie korzystania z ww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Tryb wyzwania w drugiej lokacji - "Dziupla". Trzeba zabić ziomków za pomocą 6 różnych narzędzi. Znalazłem: łom, butelkę, kij baseballowy, klucz, telewizor. Pytanie brzmi: Co jest szóstym narzędziem mordu w tym trybie?? Za pomoc z góry dziex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 18:50, Gooch napisał:

Mam problem. Tryb wyzwania w drugiej lokacji - "Dziupla". Trzeba zabić ziomków za pomocą 6
różnych narzędzi. Znalazłem: łom, butelkę, kij baseballowy, klucz, telewizor. Pytanie brzmi:
Co jest szóstym narzędziem mordu w tym trybie?? Za pomoc z góry dziex!


Musisz się bardoz sprężyć, po epizodzie z telewizorem po wyjściu przez drzwi od razu obróć się w lewo - na dole będzie koleś naprawiający samochód, a nad nim wisi silnik, wiesz co robić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalem ze to jakis blad w grze. W akcie desperacji chcialem nawet chlopa quick killem granatami ogluszajacymi zabic :) ale niewazne. Dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skończyłem ale nie odblokowałem wszystkich komiksów, grafik i wspomnień. Ma ktoś może jakiego save i może wystawić/podesłać. Chciałbym sobie obejrzeć te dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, sam sobie znalazłem. Dla innych: tworzymy profil o nazwie "V PIRATE" i mamy odblokowane wszystkie dodatki (wspomnienia, szkice etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem nowy na forum.Od nie dawna mam grę the Punisher,ale mam problem.Jak zdobyć złoty medal w misjach.Bardzo was proszę odpiszcie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:28, fine napisał:

Witam wszystkich.Jestem nowy na forum.Od nie dawna mam grę the Punisher,ale mam problem.Jak
zdobyć złoty medal w misjach.Bardzo was proszę odpiszcie od razu.


Musisz grać na najwyższym poziomie trudności i wtedy zdobyć dany wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:05, PAPISHON napisał:

Jak dla mnie The Punisher jest kiepskim kolnem Max Payne`a, grafika jest nie najlepsza, dzwięk
da się słuchać (choć dzwięki broni są do bani ). Grywalnośc jest o wiele gorsza niż ta w Max
Paynie. Radze zakup Max Payne niż The Punisher.



Taa, ale w MP nie miałeś możliwości tortur przeciwnika, walki wręcz(chyba, że z odpowiednim modem), albo innych przydatnych "opcji". Za to w Punisher nie ma Bullet Time(ale za to jest Trzyb Rzeźni), więc te gry można traktować na równi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować