Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V widziane w wersji na PlayStation 4

26 postów w tym temacie

Oczywiście. Rockstar chce sprzedać tę grę dwa razy i pewnie wiele osób kupi też wersję next-genową. Dlatego nic o tym nie mówili, bo wtedy ktoś mógłby czekać, zamiast wyłożyć pieniążki 17. września. A potem w 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno wyjdą. Tylko pytanie brzmi czy z wersją PC, czy trochę później. Jednak na wiele
> bym nie liczył, to będzie port z PC.

Port z PC to miało Diablo 3 i wiesz co? To był bardziej udany port niż oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 17:40, gitarka napisał:

Będą jajca, gdy okaże się, że wszystkie trailery były z wersji na next-geny, a grafika
na obecnej generacji będzie dużo gorsza.


Nie będą bo się nie okażę, grafika którą wydziałeś na trailerach jest z current genów, to już potwierdzone: http://uk.ign.com/videos/2013/09/03/grand-theft-auto-v-gameplay-hands-on-impressions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno wyjdą. Tylko pytanie brzmi czy z wersją PC, czy trochę później. Jednak na wiele
> bym nie liczył, to będzie port z PC.

haha. chyba odwrotnie ;)

a osbiscie czekam na complete/goty edition na ps4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Na pewno wyjdą. Tylko pytanie brzmi czy z wersją PC, czy trochę później. Jednak
> na wiele
> > bym nie liczył, to będzie port z PC.
>
> Port z PC to miało Diablo 3 i wiesz co? To był bardziej udany port niż oryginał.

Eeeeeee... Raczej nie :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że bardzo bym chciał aby V pokazała się na nowej generacji. Może nie jako tytuł startowy, ale nie pogardzę jeśli wyjdzie w nieokreślonym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wyjdzie i na next-geny i na PC, ale na razie nabijają hype wokół current-genów, bo w końcu to koniec generacji i nie chcą aby gracze od razu przesiedli się z tej - na nadchodzącą generację, aby mieć zarobek z tej generacji. W końcu twierdzą że wydali na nią 270 mln, a dodatkowy zarobek w formie (jak sądzą) 25 mln kupionych przez graczy płyt w roku to w końcu bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie, na pewno nie bedzie na pc. Ale na xbox one i ps4 na pewno tylko pytanie czy za pol roku czy rok bo wcześniej watpie. Ja jednak nie wytrzymam już pol roku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 22:49, Kafar napisał:

Pewnie będzie, na pewno nie bedzie na pc.

Haha, przypominają mi się czasy, gdy byłem taki pewny przy premierze GTA IV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pewnie będzie, na pewno nie bedzie na pc.
> Haha, przypominają mi się czasy, gdy byłem taki pewny przy premierze GTA IV ;)

I przy Red Dead Redemption...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 00:30, Kamiloos napisał:

> > Pewnie będzie, na pewno nie bedzie na pc.
> Haha, przypominają mi się czasy, gdy byłem taki pewny przy premierze GTA IV ;)

I przy Red Dead Redemption...

Tylko że RDR robiło inne studio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować