Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V tuż przed premierą, czyli fala przecieków

39 postów w tym temacie

gram.pl

Na niespełna tydzień przed premierą materiały z Grand Theft Auto V coraz śmielej przedostają się do sieci. Zainteresowanym nową grą Rockstara polecamy odwiedziny forum gram.pl, które skrzętnie gromadzi rozmaite przecieki.

Przeczytaj cały tekst "GTA V tuż przed premierą, czyli fala przecieków" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy GTA 5 kupione np w UK będzie posiadać polskie napisy do wyboru?
Jeżeli Microsoft nie wydaje jakieś gry to zazwyczaj nie ma. Ale R* nie tłumaczy swoich gier. Więc w ogóle nie licz na napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy GTA 5 kupione np w UK będzie posiadać polskie napisy do wyboru?
> Jeżeli Microsoft nie wydaje jakieś gry to zazwyczaj nie ma. Ale R* nie tłumaczy swoich
> gier. Więc w ogóle nie licz na napisy.

GTA5 to pierwsza gra ze studia R*, która będzie posiadała polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak pojadę 17 do empiku z Przedsprzedażą po moją grę to ją dostanę ?? bo są plotki jakieś że 18 ,19 ?? ludzie wyjaśnijcie mi tą sprawę acha i ile jeszcze zapłacę teraz jest 199 to ja zapłacę 180 bo przecież za tą przedsprzedaż już zapłaciłem te 20 zł to w końcu o co kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po screenach itp z gry ta gra wygląda fatalnie graficznie, modele i tekstury mega niskiej jakości, wiem że gameplayem nadrobi, ale widać że jest to już za duża gra na tą generację konsol bo po prostu aż szkoda sobie oczy psuć taką paskudną grafiką i pozostaje czekać na wersję na PC''ty i konsole nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy GTA 5 kupione np w UK będzie posiadać polskie napisy do wyboru?
> Jeżeli Microsoft nie wydaje jakieś gry to zazwyczaj nie ma. Ale R* nie tłumaczy swoich
> gier. Więc w ogóle nie licz na napisy.
Będą polskie napisy nawet jak kupisz w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 14:00, Juri_gag napisał:

po screenach itp z gry ta gra wygląda fatalnie graficznie, modele i tekstury mega niskiej
jakości, wiem że gameplayem nadrobi, ale widać że jest to już za duża gra na tą generację
konsol bo po prostu aż szkoda sobie oczy psuć taką paskudną grafiką i pozostaje czekać
na wersję na PC''ty i konsole nowe

wróć... to silnik jest skopany, jakoś max payne 3 na konsolach wyglądał w porządku a na pecetach tak jak powinien, a z racji że lokacje były znacznie mniejsze to silnik bez problemu ciągnął coś takiego, hahaha większy świat gry i muszą obniżać grafikę żeby to jakoś działało ŻAL RU widać rockstar nie umie silników robić <3 czytaj na pc''tach na 99% grafika też będzie dnem i na nowych konsolach i nie będzie optymalizacji na PC''tach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jak pojadę 17 do empiku z Przedsprzedażą po moją grę to ją dostanę ?? bo są plotki
> jakieś że 18 ,19 ?? ludzie wyjaśnijcie mi tą sprawę acha i ile jeszcze zapłacę teraz
> jest 199 to ja zapłacę 180 bo przecież za tą przedsprzedaż już zapłaciłem te 20 zł to
> w końcu o co kaman ?

Teoretycznie powinieneś dopłacić 180, ale nie będę się upierać ponieważ nie warto tak robić zakupów w empiku, więc nie testowałem. Co do odbioru, to zapomnij że dostaniesz do ręki 17, gwarantuje ci że tak się nie stanie. Jeżeli chcesz w empiku dostać grę w dniu premiery to musisz zadzwonić 7-10 dni wcześniej i poinformować ich o tym że w dniu premiery chcesz odebrać grę i nie daj sobie wmówić że jest inaczej, zawsze istnieje szansa... ale nie liczył bym na nią, empik nie jest sklepem który interesuje się dniem premiery. Trzeba było brać w Saturnie lub, a także najlepiej w Ultimie (nocna premiera) dzwonisz do nich wcześniej i rezerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować