Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Liberation HD - już graliśmy

11 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2013 o 16:27, tymeks napisał:

Czekam na drugą część i mam nadzieje,że sie nie zawiode


Jaką drugą część?

ja chętnie zagram, o ile wydadzą wersję pudełkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 21:40, IneedWoW napisał:

nie ogarniam tego assassins creeda. Myslalem ze ma wyjsc tylko black flag.
A tu jeszcze jakies liberation


Ale to nic nowego - Liberation ukazał się przy okazji premiery ACIII ale tylko na Vitę, teraz będzie okazja żeby szersza grupa graczy zagrała w ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewany kotlet od Ubisoftu - cud, miód i orzeszki. A teraz mnie hejtujcie...
A tak serio. AC stało się odgrzewaną marką, w której dodają co produkt kilka nowinek, które raz się przyjmują (system poszukiwań etc.) a raz nie (np. linki i ostrze z hakiem w AC:R). Osobiście jestem zainteresowany odsłoną z PSV, ale podchodzę do niej sceptycznie, ponieważ wygląda...a nawet nie wygląda tylko to jest skok na hajs, który może jedynie uratować dobra i w miarę swobodnie oraz umiejętnie prowadzona fabuła. Osobiście czekam na Black Flag, gdyż uważam że ta część może wnieść sporą nutkę świeżości do tej serii poprzez swobodę działania i wielkość świata gry oraz jego contentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 22:38, PiotrekNocek napisał:

Odgrzewany kotlet od Ubisoftu - cud, miód i orzeszki. A teraz mnie hejtujcie...
A tak serio. AC stało się odgrzewaną marką, w której dodają co produkt kilka nowinek,
które raz się przyjmują (system poszukiwań etc.) a raz nie (np. linki i ostrze z hakiem
w AC:R).

"AC stało się odgrzewaną marką, która za każdym razem ma jakieś nowości. Twórcy eksperymentują przy każdej części, wprowadzając nowe zmiany i obserwując reakcje fanów. Przypominam, że AC to odgrzewany kotlet."
Yeah, logiczne.

Dnia 22.10.2013 o 22:38, PiotrekNocek napisał:

Osobiście jestem zainteresowany odsłoną z PSV, ale podchodzę do niej sceptycznie,
ponieważ wygląda...a nawet nie wygląda tylko to jest skok na hajs, który może jedynie
uratować dobra i w miarę swobodnie oraz umiejętnie prowadzona fabuła. Osobiście czekam
na Black Flag, gdyż uważam że ta część może wnieść sporą nutkę świeżości do tej serii
poprzez swobodę działania i wielkość świata gry oraz jego contentu.

"Osobiście czekam na AC:BF, bo to pierwsza gra w serii, która zaoferuje spory świat ze swobodą działań i wniesie nowości do gry."
"Twórcy za każdym razem wnoszą do gry jakieś nowości. AC to odgrzewany kotlet."
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować