Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Październik przyniesie Dishonored: Game of the Year Edition

43 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2013 o 18:25, Fang napisał:

1. Kiedy będzie można zamówić?
2. Czy będzie się dało podpiąć do Steam-a?

O ile pamiętam to Dishonord jest tytułem Steamworks, więc tak, będzie się dało to podpiąć. Powiem więcej, będzie trzeba to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem i się doczekałem :) i nawet w dobrym okresie, bo od 31 października nic tylko Battlefield 4 będzie gościło na moim komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że dzisiaj nie ma sensu żadnej gry kupować po premierze, gdy za parę miesięcy lub rok wyjdzie w edycji specjalnej z dodatkami, może nawet dużo taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wychodzi na to, że dzisiaj nie ma sensu żadnej gry kupować po premierze, gdy za parę
> miesięcy lub rok wyjdzie w edycji specjalnej z dodatkami, może nawet dużo taniej...

Jak chce ci się czekać tyle na grę, to nikt ci nie broni, ale jak wychodzi gra, której nie mogę się doczekać, to nie przeszkadza mi zapłacić za grę troszkę więcej by zagrać od razu jak wyjdzie. Ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko później się okazuje, że sam się zrobiłeś w konia, bo DLC płatne, a takim zestawie GOTY okazuje się, że jest to wszystko dużo tańsze. Albo jak ostatnio Deus Ex: HR - wersja Director''s Cut jest płatna i posiadacze oryginału będą musieli zapłacić dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wychodzi na to, że dzisiaj nie ma sensu żadnej gry kupować po premierze, gdy za parę
> miesięcy lub rok wyjdzie w edycji specjalnej z dodatkami, może nawet dużo taniej...
Ja tak robię o ile nie napalę się na EK, ale jest 1 minus. Po takim czasie albo masz problem z znalezieniem ludzi w multi, albo nie masz w nim szans:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować