Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z Deep Down w naszej galerii

16 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Przeraźliwe kreatury, monumentalne budowle i fala ognia zdobią pierwsze, efektownie prezentujące się screeny z Deep Down, nowej gry Capcomu na PlayStation 4. Obrazki są już w naszej galerii - zapraszamy do oglądania.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze screeny z Deep Down w naszej galerii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to bardziej interesowała mnie zanim dowiedziałem się ze akcja dzieje się w przyszłości na zasadzie Assassin''s Creed ... Nie wiem czy coś co wygląda jak Dark Souls nie straci całego uroku gdy polejemy to ACowym sosem.

Plus pierwszy fragment gameplayu który rzekomo był ingame footage chyba jednak nie był taki ingame bo te screeny wyglądają zdecydowanie słabiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od jakości grafiki (a kogo to obchodzi?) skoro gra jest od Capcomu to chyba mogę być spokojny o wersję PC, IOW jest na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Abstrahując od jakości grafiki (a kogo to obchodzi?) skoro gra jest od Capcomu to chyba
> mogę być spokojny o wersję PC, IOW jest na co czekać :)

No jezeli Sony zaplacilo im aby gra byle EXEM na PS4 to mozesz czekac do smierci;p Zreszta i tak mam zamiar kupic PS4 gdyz jakos bardziej mnie Xhs(Xbone) odstrasza niz zacheca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Abstrahując od jakości grafiki (a kogo to obchodzi?) skoro gra jest od Capcomu to chyba
> mogę być spokojny o wersję PC, IOW jest na co czekać :)

O Dragon''s Dogmę też byłeś taki spokojny? ;) Przy Deep Down pomagają też inżynierowie z Sony, więc nie zdziwię się jak DD nie ujrzymy na innych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 11:32, zadymek napisał:

Abstrahując od jakości grafiki (a kogo to obchodzi?) skoro gra jest od Capcomu to chyba
mogę być spokojny o wersję PC, IOW jest na co czekać :)


Przy grze pomaga SCEJ więc raczej nie ma co liczyć na wersję PC. :P

@cHICEK

Lepsze to niż kolejne sztampowe fantasy cRPG. Z drugiej strony mogliby się postarać o inne umiejscowienie akcji niż Nowy Jork...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prawdę mówiąc to bardziej interesowała mnie zanim dowiedziałem się ze akcja dzieje się
> w przyszłości na zasadzie Assassin''s Creed ... Nie wiem czy coś co wygląda jak Dark
> Souls nie straci całego uroku gdy polejemy to ACowym sosem.
>
> Plus pierwszy fragment gameplayu który rzekomo był ingame footage chyba jednak nie był
> taki ingame bo te screeny wyglądają zdecydowanie słabiej :/

No niestety, też mam wrażenie, że pierwszy gameplay to jednak render chyba był :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 11:41, tytacz napisał:

O Dragon''s Dogmę też byłeś taki spokojny? ;)

Nie, i nawet nie czekałem na toto. Ale nie chodzi mi o to, że na pewno wyjdzie port PC tylko jakość ew portu: przy okazji gry wspomina się Dark Souls, który został koncertowo skaszaniony na PC. Capcom potrafi robić porty na PC i powinien dać sobie radę.

Dnia 13.09.2013 o 11:41, tytacz napisał:

Przy Deep Down pomagają też inżynierowie z Sony, więc nie zdziwię się jak DD nie ujrzymy na innych platformach.

Nowy system to i trzeba pomóc devkom go opanować, to chyba oczywiste. Ale jeśli ostatecznie okaże się, że to ex na PS4 ...cóż, obejdę się smakiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cHICEK - Hm... Akcja dzieje się w przyszłości, tak, ale co to ma wspólnego z Asasynem? Czy coś przeoczyłem? Co tu jest "na zasadzie AC"? oO Po prostu świat po jakiejś apokalipsie pewnie i budowanie technologii od początku, stąd brak współczesnych zabawek. Nie będzie podróży w przeszłość chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 12:10, Zdenio napisał:

@cHICEK - Hm... Akcja dzieje się w przyszłości, tak, ale co to ma wspólnego z Asasynem?
Czy coś przeoczyłem? Co tu jest "na zasadzie AC"? oO Po prostu świat po jakiejś apokalipsie
pewnie i budowanie technologii od początku, stąd brak współczesnych zabawek. Nie będzie
podróży w przeszłość chyba.

Będzie.

"odtwarzając wspomnienia innych osób (na podstawie należących do nich przedmiotów), będziemy podróżować w czasie." (z wcześniejszego newsa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Abstrahując od jakości grafiki (a kogo to obchodzi?) skoro gra jest od Capcomu to chyba
> mogę być spokojny o wersję PC, IOW jest na co czekać :)
Jak od Capcomu to można być spokojnym o DLC na płycie czekające na odblokowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować