Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapłacicie niemal 130 złotych za przywilej obejrzenia streamów z Blizzconu?

41 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Wyjazd do Kalifornii na coroczny Blizzcon, czyli pełen atrakcji konwent fanów Blizzarda to kosztowna impreza. Mało kto może sobie na to pozwolić (zwłaszcza w naszej części świata), więc Blizzard przygotował wirtualne bilety dla zostających w domu. Wycenia je na 30 euro.

Przeczytaj cały tekst "Zapłacicie niemal 130 złotych za przywilej obejrzenia streamów z Blizzconu? " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mi wystarczy tylko średniej jakości streaming z finałów WCS na Blizzconie, bo wyższych rozdziałek mi komputer po prostu nie pozwala na Twitchu oglądać. 130 zł raczej za to bym nie zapłacił.

Inna sprawa to to jeżeli ktoś organizuje Barcraft... To wtedy streamy w HD i tak dalej można ogarnąć. Ale to też inny koszt od osoby jest jak już nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legenda Blizzarda zaczęła upadać mniej więc w połowie projektowania dodatków do WoWa, a kompletnie zawaliła się, gdy pokazali pecetowym graczom środkowy palec robiąc z nich betatesterów gry konsolowej. Także nie, nie zapłaciłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 18:37, Mercuror napisał:

Legenda Blizzarda zaczęła upadać mniej więc w połowie projektowania dodatków do WoWa,
a kompletnie zawaliła się, gdy pokazali pecetowym graczom środkowy palec robiąc z nich
betatesterów gry konsolowej. Także nie, nie zapłaciłbym.


Szkoda ze kazdy nowy dodatek jest lepszy od poprzednich. Ale ja wiem, rozumiem ze sentyment przyslania oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 18:37, Mercuror napisał:

Legenda Blizzarda zaczęła upadać mniej więc w połowie projektowania dodatków do WoWa,
a kompletnie zawaliła się, gdy pokazali pecetowym graczom środkowy palec robiąc z nich
betatesterów gry konsolowej. Także nie, nie zapłaciłbym.

Jak gra najpierw wyjdzie na PC to PCtowcy płaczą że są beta testerami, a jak inne gry wychodzą najpierw na konsole a później wychodzi wersja na PC ze wszystkimi DLC za darmo to PCtowcy dalej płaczą że są dyskryminowani.Jeszcze dodatkowo w przypadku D3 to konsolowcy są testerami nowości które w znacznie rozbudowanej formie będą za darmo na PC, a na konsolach jeśli się w ogóle pojawią to znacznie później. Co do blizzconu to po co płacić skoro za darmo będzie można zobaczyć na twitchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym za to obejrzeć kilka fajnych filmów w kinie a o wszystkim można przeczytać w prasie. Bez przesady. Blizzard chce sobie rekompensować "skromne" zarobki na wowie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być nie wiem jakim maniakiem (w Polsce), bo gdyby to było 30 zł to pewnie niejeden by się skusił. Za 30 to przy obecnych wyprzedażach można mieć z 10 dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że trzeba płacić za coś co powinno być za darmo. Chociaż nie wiem, niech okrojony stream dadzą za free. Bli$$ard chyba liczy tylko na zysk.

Pomijając, wszystkie informacje na temat nowości znajdą się w internecie jak nie na bieżąco podczas relacji/prezentacji na targach to po samym BlizzConie na forach, na moim celowniku jest tylko RoS do D3, który już na forum gry ma swój temat który jest bieżąco aktualizowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 18:37, Mercuror napisał:

Legenda Blizzarda zaczęła upadać mniej więc w połowie projektowania dodatków do WoWa,
a kompletnie zawaliła się, gdy pokazali pecetowym graczom środkowy palec robiąc z nich
betatesterów gry konsolowej. Także nie, nie zapłaciłbym.

Wyjąłeś mi to z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 18:46, TigerXP napisał:

Szkoda ze kazdy nowy dodatek jest lepszy od poprzednich. Ale ja wiem, rozumiem ze sentyment
przyslania oczy.

Czyli Cata lepszy od Wotlk a ten od TBC?
yhy
Znasz może niejakiego Luneya? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 19:27, Adrian7STK napisał:

Bli$$ard chyba liczy tylko na zysk.


W końcu o to w biznesie chodzi. Skoro mogą sobie pozwolić na taką kwotę pewnie mają świadomość, że fani zapłacą - w końcu dla niektórych to jedno z największych wydarzeń w roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2013 o 19:35, Valmar napisał:

Czyli Cata lepszy od Wotlk a ten od TBC?
yhy


Jezeli chodzi o mechanike gry i pvp to jak najbardziej.

Dnia 13.09.2013 o 19:35, Valmar napisał:

Znasz może niejakiego Luneya? :D


Wiem kto to. Tylko nie wiem czemu akurat o nim wspominasz?

Dnia 13.09.2013 o 19:35, Valmar napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować