Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapłacicie niemal 130 złotych za przywilej obejrzenia streamów z Blizzconu?

41 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2013 o 19:40, TigerXP napisał:

Wiem kto to. Tylko nie wiem czemu akurat o nim wspominasz?

Bo na wszystko co jest związane z wow''em patrzy przez różowe okulary. Dla mnie osobiście ta gra skończyła się wraz z wejściem cata. Już koncówka wotlk z tymi durnymi finderami zapowiadała nieciekawą przyszłość. D3 pokazało, że kryzys dotyczy całej firmy, nie tylko wow''a. W mojej ocenie ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samych płatnych streamów, to co tu dużo pisać - symbolicznie pokazują, gdzie mają fanów. Taka bogata firma, ale nie mogą się powstrzymać przed wydojeniem z ludzi jeszcze trochę $. A przecież nie musieli tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku i tak cena jest niższa niż w poprzednich latach. Sensu nie widze w kupywaniu z tego względu, że ceremonia otwarcia jest za free, a tam są wszystkie najważniejsze informacje w telegraficznym skrócie, a szczegóły z paneli można po kilku dniach obejrzeć za free na youtubie, albo przeczytać na portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 20:52, Aludra napisał:

W tym roku i tak cena jest niższa niż w poprzednich latach. Sensu nie widze w kupywaniu
z tego względu, że ceremonia otwarcia jest za free, a tam są wszystkie najważniejsze
informacje w telegraficznym skrócie, a szczegóły z paneli można po kilku dniach obejrzeć
za free na youtubie, albo przeczytać na portalach.

W 2011 była taka sama cena, a w 2010 było za darmo wszystko a nie tylko ceremonia otwarcia i streamy z turniejów jak obecnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to akurat będzie najważniejsze growe wydarzenie roku, bo być może dowiem się czegoś o interesujących mnie produkcjach (Legacy of the Void, może jakiś nowy dodatek do WoW-a - w tym roku mnie to akurat interesuje :D). Od paru lat E3 i gamescom nie przynoszą mi nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda ze kazdy nowy dodatek jest lepszy od poprzednich. Ale ja wiem, rozumiem ze sentyment
> przyslania oczy.
Tyle, zę z pkt. widzenia stanu finansowego firmy liczy się liczba subskrybentów, a nie ocena dodatków przez pozostałych przy grze fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od momentu, kiedy Blizzard udostępnił możliwość oglądania Blizzconu z domu za "drobną" opłatą (choć nie wiem, czy 30€ to drobna kwota xD), zawsze kupowałem bilet i tę możliwość oglądania wszystkiego, kiedy chce, jak chce i jakiej rozdziałce. Więc na mnie Blizz może liczyć. Jak zawsze i nie przerwanie od paru dobrych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm no tak, były wirtualne dodatki do kolekcjonerek, czas na wirtualne bilety. Serio nie wiem kto i po co miałby wydawać 130 złotych, żeby oglądać jeden kanał. To nawet w zwykłej kablówce mam kanałow 60 za 40 dychy... Nie mówiąc o innych, pewnie lepszych, ofertach, innych telewizji w tym cyfrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że PPV na najnowsze KSW kosztować będzie 40 zł za dostęp przez hm... 3-4 godziny. No to jak na kilka dni streamów z Blizzconu, dodatki do gier no i jakość HD to raczej się opłaca. Jednak inna sprawa to to, że wolałbym np. za 20$ wykupić subskrypcję na GOM TV, gdzie mogę oglądać zawody GSL i GSTL przez cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 11:07, Muradin_07 napisał:

Zakładając, że PPV na najnowsze KSW kosztować będzie 40 zł za dostęp przez hm... 3-4
godziny. No to jak na kilka dni streamów z Blizzconu, dodatki do gier no i jakość HD
to raczej się opłaca. Jednak inna sprawa to to, że wolałbym np. za 20$ wykupić subskrypcję
na GOM TV, gdzie mogę oglądać zawody GSL i GSTL przez cały miesiąc.


PPV jest popularne w Hameryce, ale widzę, ze taki trend przenosi się również, niestety, do Polski. Cóż, zawsze uważałem, że ktoś kto płaci PPV za takie np KSW to musi mieć coś z nie tak z organem myślenia. Cóż, nie ważne co dostanę, za wykupienie za taką cenę. Przypomnę, że koszt MoP na chwilę obecną to koszt około 100 złotych, tak oczywiscie uśredniając wyniki wyszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w Ameryce, ale już w wielu państwach PPV zagościło i za najważniejsze wydarzenia, które nie są związane z zawodami, w których biorą udział reprezentacje poszczególnych krajów (piłka nożna, koszykówka i tak dalej) trzeba płacić. I tak zanim to się pojawiło u nas to minęło naprawdę sporo czasu. Inna sprawa to jakość tego, za co się płaci. Po prostu tutaj w Polsce nie jesteśmy do tego chyba przyzwyczajeni, bo wszystko dostawaliśmy za darmo co to by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 11:48, Muradin_07 napisał:

Nie tylko w Ameryce, ale już w wielu państwach PPV zagościło i za najważniejsze wydarzenia,
które nie są związane z zawodami, w których biorą udział reprezentacje poszczególnych
krajów (piłka nożna, koszykówka i tak dalej) trzeba płacić. I tak zanim to się pojawiło
u nas to minęło naprawdę sporo czasu. Inna sprawa to jakość tego, za co się płaci. Po
prostu tutaj w Polsce nie jesteśmy do tego chyba przyzwyczajeni, bo wszystko dostawaliśmy
za darmo co to by nie było.


Tu nie chodzi o przyzwyczajenie, ale o traktowanie klienta. Płacę, za pełną gamę programów, i jeszcze mam dopłacać za 3-4 godziny jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bo tak naprawdę wydarzenia sportowe takie jak boks czy MMA nie są zagwarantowane w ramówce np. Polsatu i występują raz na jakiś czas. To tak samo jak z PPV wrestlingowymi - dniówki dniówkami, ale PPV to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować