Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W trasie - WRC 4 na pierwszych screenach

9 postów w tym temacie

Szkoda tylko, że grafika w grze zatrzymała się przed trzema laty, a i model jazdy też nie najlepszy... Jedyne co to jest licencja WRC, która i tak za przeproszeniem gówno daje. Chciałbym zobaczyć znowu coś pokroju Colina McRae 2004/5 lub starsze - wtedy to były prawdziwe rajdy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoje uważam, ze seria WRC jest najlepiej i najprzyjemniej zrealizowaną grą rajdową o najwyższej miodności grania. Colin niestety ze swoją spierniczoną fizyką ślizgania się mydelniczek się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam swoje uważam, ze seria WRC jest najlepiej i najprzyjemniej zrealizowaną grą rajdową
> o najwyższej miodności grania. Colin niestety ze swoją spierniczoną fizyką ślizgania
> się mydelniczek się nie umywa.
Sprawdź richard burns rally, może już nie za ładne, ale jeździ się miodnie.
Najprzyjemniej zrealizowany hamulec jaki w grach widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem rajdów, poprzednią odsłonę gry przejechałem raz i na tym koniec. Próbowałem jeszcze do niej podejść ze dwa razy, ale nie mogłem. Nie, żeby gra była jakoś trudna i sprawiała mi problemy, bo tak nie jest, ale jest w niej, nie wiem, czy to dobre określenie, coś co mnie po prostu męczy. Przy kolejnych podejściach przejechałem dwa lub trzy pierwsze rajdy i do gry już nie wróciłem. Bardzo szybko mi się jej odechciewa. Kupiłem ją w dzień premiery i pierwszy kontakt z nią sprawił mi ogromną przyjemność. Następne już nie. Z tego powodu z czwartą odsłoną nie zamierzam się spieszyć. Może to starość? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować