Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Ile najwięcej bomb atomowych podczas jednej potyczki ujżeliscie ???? Bo ja dwie, i ta druga spada w minutę po pierwszej.
Wiecie może co co jest naprawdę dobre jak się gra rosyjska artyleria na helikomptery, bo to za 900 kredytów gówienko daje ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 09:31, Joannita napisał:

Ile najwięcej bomb atomowych podczas jednej potyczki użyliście ????

Ja tylko 1 niestety. ;)

Dnia 08.06.2007 o 09:31, Joannita napisał:

Wiecie może co co jest naprawdę dobre jak się gra rosyjska artyleria na helikoptery, bo to
za 900 kredytów gówienko daje ????

Cóż, żeby skutecznie się bronić potrzeba co najmniej 2 za 900.. a żeby spokojnym być to 2 za 900 + 1 medium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 09:31, Joannita napisał:

Wiecie może co co jest naprawdę dobre jak się gra rosyjska artyleria na helikomptery, bo to
za 900 kredytów gówienko daje ????


Piechota ukryta za plecami ma opcje AA i zestrzeliwuje aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:55, Joannita napisał:

Wczoraj zdarzyło sie coś niesamowitego. W jednym meczu spadło 5 bomb jądrowych w tym 3 na raz.
Powiem wam jedno widok niesamowity.


Taaa trochę mi zajęło zanim udoło mi się przesunąć punkty kolegom a wtedy moje 30 bardzo przydało się by kupić małego, błyszczącego nuka :)

BTW - nie wiem jak Wy ale jak ja zaczynam to ciągle powtarzam sobie - tylko jeden meczyk, jeszcze tylko jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:37, Anim napisał:

BTW - nie wiem jak Wy ale jak ja zaczynam to ciągle powtarzam sobie - tylko jeden meczyk, jeszcze
tylko jeden...

Taa.. to prawda, czas przy WiC leci jak szalony ;). Inna sprawa, że odechciewa mi się grać kiedy wróg ma 3 graczy w air na spawnzone... Robią sieczkę, aż (nie)miło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:41, Diakon22 napisał:

Koledzy pomóżcie jest gdzieś jakiś tutorial bo nie mogę znaleźć?:)

Interfejs jest bardzo prosty i przejrzysty, według mnie tutorial byłby tutaj zupełnie zbędny :)
W,S,A,D - przesuwasz się po mapie
kółko myszy- przybliżasz/oddalasz
najechanie myszą na krawędź ekranu- obrót
tworzenie skrótu klawiszowego do grupy- ctrl+ 1-0
zaznaczenie celu do ataku (jak również miejsca, do którego chcemy się udać)- PPM
No i oprócz tego na ekranie masz ikonki specjalnych zdolności jednostek, po prawej stronie możesz wybrać swoją specjalizację jak i jednostki, a w lewym górnym rogu wybierasz zdolności specjalne- tu mały zrzucik piechoty, tu taktyczna bombka nuklearna :)
To tyle ode mnie, idę grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:19, DarkSoul napisał:

Taa.. to prawda, czas przy WiC leci jak szalony ;). Inna sprawa, że odechciewa mi się grać
kiedy wróg ma 3 graczy w air na spawnzone... Robią sieczkę, aż (nie)miło :(


20 minut - jakie 20 minut ... tak - czas pędzi a adrenalina przyrasta - wiecie, ze średnio na gracza z Polski przypada 31 stoczonych meczy! a przyznam się, że ja mam za sobą może 10 - bo nie miałem czasu tyle ile bym chciał i ćwiczę się w STALKERZE przed meczykiem, z jednym z portali :)

A co do lotnictwa - jak samemu macie formację i ukrytą w lesie AA piechotkę a za lasem AA pojazdy wsparcia to można nieźle rozwalić przeciwnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info o Edycji Kolekcjonerskiej - ciekawe jak w Polsce będzie. Ciekawe czy w ogóle zostanie wydana taka wersja.

Sierra Entertainment has announced through a press release that they will be releasing a Collector''s Edition of their upcoming RTS, World In Conflict. As the game takes place during an alternate history that diverged around the time of the Cold War, many of the goodies included in the package relate to that era.
* Authentic Piece of the Berlin Wall: An authentic piece of Cold War history, taken directly from remnants of the famed Berlin Wall that once divided Europe along the lines of Superpower control.
* “Modern Marvels©: The Berlin Wall” by The History Channel®: Learn the definitive tale of one of the most hated symbols of oppression in history and hear stories of those who braved the deadly No Man''s Land between East and West.
* Behind the Scenes Videos: Explore the making of World in Conflict through extensive behind the scenes videos, showing development secrets, gameplay tips and more.
* Limited Edition Collector’s Packaging: The Cold War battle rages on the collectible World in Conflict packaging featuring Soviet and American flags.

Says Al Simone, senior vice president of global marketing for Sierra:
“In World in Conflict, the Berlin Wall isn’t dismantled in the name of global peace, it is obliterated by the collateral damage of the opening salvos of World War III. We are excited to offer gamers this exclusive opportunity to get the amazing added content in the Collector’s Edition version.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:14, Vormulac napisał:

Info...

>
Człowieku weź to przetłumacz bo nieczaje, niejestem uzdolniony lingwistycznie czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:34, Lex napisał:

Mógłby ktoś podać minimalne wymagania bety WiC?

Raczej już sobie w betę nie pograsz, betatesty dawno się juzskończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:34, Lex napisał:

Mógłby ktoś podać minimalne wymagania bety WiC?

OS: Windows® XP, Vista® (32-bit)
CPU: Single-core 2.5 Ghz or faster (2.8 Ghz for Vista)
CPU: Dual-core Any Intel® or AMD®
Graphics: 128 MB video RAM, DirectX 9.0c compatible (GeForce® 4 MX, Radeon® 8500, 9200 not supported)
RAM: 1 GB (1.5 GB for Vista®)
2.0 GB available hard drive space
Internet connection - Cable/DSL
DirectX® 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować