Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 21:37, xDeuSx napisał:

BTW: Jak rozwiązano sprawę lokalizacji w grze? Napisy czy - nie daj Boże - lektor ( lektorzy?
)?

Niestety lektorzy.
Jedynie kiedy możesz usłyszeć orginalne głosy to przy zbliżeniach (cdp, dziękuje za konsekwencje w podkładaniu głosów, raz są raz ich nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:47, FiN napisał:

> BTW: Jak rozwiązano sprawę lokalizacji w grze? Napisy czy - nie daj Boże - lektor ( lektorzy?

> )?
Niestety lektorzy.
Jedynie kiedy możesz usłyszeć orginalne głosy to przy zbliżeniach (cdp, dziękuje za konsekwencje
w podkładaniu głosów, raz są raz ich nie ma)


To niezbyt dobre rozwiązanie... Polski lektor jedynie raz było IMO naprawdę dobry w S.T.A.L.K.E.R.-ze. Wszędzie indziej gra traciła przez to klimat ;/ . Poza tym szkoda, bo oryginalne głosy brzmią najzwyczajniej bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne dobre tłumaczenie z polskimi lektorami jakie pamiętam było w Baldur''s Gate 1... I miało to jakiś sens. Ale w strategiach RTS czy strzelnkach FPS wystarczą ostatecznie napisy. Lub... np. dorzucić możliwość wyboru języka w opcjach. Póki co gra mi się nie uruchamia (wyskakuje mi czarny ekran przy starcie), więc lokalizacji nie mogę ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś musiałem gonić kuriera z Master Linka. Bo mnie w domu nie było a czekać do jutra nie chciałem. Co z tego że nie mam kompa i będzie dopiero w poniedziałek. Edycja kolekcjonerska jest fajowa. A takie pytanie. Grałem w BETE na Athlon 63 3500+, Ge Force 7300 GT 256 MB i 1 GB ramu, Gra wyglądała ładnie. Jak mi pójdzie teraz, dodam że dokupiłem 1 GB Ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też zależy o której grasz i na jakim serwerze, oraz z jakimi ludźmi. Jak trafisz na 14 latków, to wiadome jest, że grają tylko dla punktów :P Moim celem w demku było osiągnięcie TOP100 jako Air, osiągnąłem zamierzony cel i przestałem grać ;)
Co do klanu, to miałem swój, ale na grze w nim zależało tylko jednej osobie, MNIE... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem. Otóż gra nie chce się uruchomić, gdyż brakuje pliku binkw32.dll . Instalowałem już drugi raz, lecz nie pomogło. Co mam robić ? Gra w wersji EK CCCP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:23, Huksi napisał:

Mam wielki problem. Otóż gra nie chce się uruchomić, gdyż brakuje pliku binkw32.dll . Instalowałem
już drugi raz, lecz nie pomogło. Co mam robić ? Gra w wersji EK CCCP.

potrzebujesz jakichś kodeków od bink video chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tym co napisałes musze się zgodzić. tak czy inaczej wg mnie gra jest jednym z lepszych rts ów ostatnich lat i raz na jakiś czas warto się wykosztować na porządny produkt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc pisze jeszzce raz we wskazanym poście... Mam podobny problem co użytkownik "infinity23". Po uruchomieniu pliku wic.exe pojawia się czarny ekran, który po około 10 sekundach znika i pojawia się pulpit. Zmieniałem miejsce docelowe "moich dokumentów" na "domyślne" (tak jak radzono na zagranicznych forach). Gra była parę razy odinstalowywana i instalowana ponownie. Sprawdzałem odświeżanie kartygraficznej, zmieniałem sterowniki do grafiki. Testowałem sterowniki ATI od 7.4 do 7.9. Zaznaczam również, że zainstalowałem wszystkie najnowsze poprawki do windowsa xp pro. Najzabawniejsze jest to, że zainstalowane demo chdzi :/

Sprzęt:

Athlon XP 3000+ Socket A
1GB Ram DDR 400Mhz
ATI X1950 PRO 512MB AGP
Sound Blaster X-FI
Windows XP PRO SP2 + wszytskie poprawki

Jedyny pomysł jaki chodzi mi po głowie to format dysku. Pragnę jednak tego uniknąć, gdyż rezultat wydaje się być niepewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania na najwyższym poziome trudności: 10 - 12h. Trzeba jednak przyznać, że jest intensywna (w zasadzie tylko jedna misja ma przestoje w akcji ale to wynika z fabuły) a w ostatniej i przedostatniej misji dynamika sięga bardzo dobrej rozgrywki na necie.
Polskie głosy - bohaterów można jeszcze przełknąć. Problem w tym, że w ogóle nie grają głosem, nie krzyczą... ale taki urok gdy czyta się z kartki...
Wiem jedno: Polacy nie będą grać NATO bo ta strona konfliktu ma tak koszmarne głosy jednostek, że ma się ochotę wyłączyć głośniki...
Ogólnie słaba polonizacja, tak jak się obawiałem. Cóż, zobaczymy czy jest na nią sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:23, Huksi napisał:

Mam wielki problem. Otóż gra nie chce się uruchomić, gdyż brakuje pliku binkw32.dll . Instalowałem
już drugi raz, lecz nie pomogło. Co mam robić ? Gra w wersji EK CCCP.

Z tego co się orientuję to pliki z taką nazwą i rozszerzeniem są plikami systemowymi
jeżeli go nie masz to albo brak ci jakiegoś kodeka,servic packa,lub innej ważnej poprawki.
Oczywiście może to być błąd instalatora ale jeżeli tak to niestety ale do
czasu na wydania jakiegoś patha trzeba bądzie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło rany i cieszę się, i smucę - cieszę sie, bo nie kupiłem (strasznie mnie odtstręcza zła polonizacja) a smucę bo sobie na razie nie pogram. Za granicą WiC to 45 euro, plus wysyłka.
Dlaczego CD Projekt pozwala na takie kichy? Cenega zrozumiała, że nie potrafi i wydaje gry w dwóch wersjach - oryginalnej i polskiej. Moze jakby napisac do Massive i sie poskarzyc... Ech marzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:47, MateoKiszlo napisał:

Oj, nie nastraja to pozytywnie do kupna gry ;/


Dokładnie... Ale już zdecydowałem - z problemami technicznymi jakoś sobie poradzę a głośniki zawsze można wyłączyć ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne :/ mam p4 2,4Ghz 1,25Gb ramu radeona x1650pro 256mb a i tak mogę grać tylko na medium z dość dużymi przywieszkami przy dużej akcji a przecież prawie spełniam zalecane wymagania gry mam tylko o 100Mhz na procku za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 09:02, xDeuSx napisał:

Dokładnie... Ale już zdecydowałem - z problemami technicznymi jakoś sobie poradzę a głośniki
zawsze można wyłączyć ;) .


Ja jednak wolę poczekać, aż ktoś to załata. Wydać ciężkie pieniądze, by okazało się, że gra nie działa ? Nie, dziękuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 09:11, Diabol111 napisał:

Dziwne :/ mam p4 2,4Ghz 1,25Gb ramu radeona x1650pro 256mb a i tak mogę grać tylko na medium
z dość dużymi przywieszkami przy dużej akcji a przecież prawie spełniam zalecane wymagania
gry mam tylko o 100Mhz na procku za mało.

Procka masz słabego, bo jak wiadomo P4 do najszybszych nie należy, poza tym grafa średnia. Spróbuj zainstalować najnowsze stery, ewentualnie wyłącz programy działające w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 09:15, MateoKiszlo napisał:

Ja jednak wolę poczekać, aż ktoś to załata. Wydać ciężkie pieniądze, by okazało się, że gra
nie działa ? Nie, dziękuję ;]


Z tego co wiem, to ów problem był skutkiem braku pewnego pliku systemowego. A taki pliczek można z łątwością pobrać z internetowej bazy dll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować