Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2007 o 21:10, Adamusss napisał:

Powiem tak, tez miałem te crushe i zainstalowanie STARSZEJ wersji sterowników pomogło...Już
ich nie mam. (Ati Radeon 9700 Pro, Catalys 7.5 - przy 7.9 miałem crushe).

Catalyst to nie są sterowniki (choć zapewne w Twoim przypadku paczka również je zawiera).
Ja mam najnowsze sterowniki z tygodnia przed premierą WiC (wtedy je pobierałem) i nie uświadczyłem jeszcze tego typu problemów (nie uświadczyłem jakichkolwiek problemów poza konfliktem WiC - Azureus). Fakt - gram mało i po necie dopiero trzy czy cztery gry rozegrałem ale to dlatego, że dbam o szkliwo na zębach i nie chcę go uszkodzić poprzez niekontrolowanie zaciskanie szczęk oraz przez to, że w tym momencie priorytetem jest Azureus właśnie a jak wyżej wspomniałem WiC go nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doładnie, gra w single jeszcze ani razu mi się nie wywaliła. Natomiast multi... ech. A nie ukrywam, że gre kupiłem przede wszystkim dla trybu multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,
mam pytanie ,jak włączyć drugi monitor?
Mam ustawione w sterownikach NVIDIA "monitory skonfigurowane niezależnie od siebie(Dualview)
ale w grze miły kwadracik do aktywacji 2 monitora jest nieaktywny.
Proszę o jakieś porady jak to zrobić z góry dziękuję

20070929113101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto co napisałem do pomocy technicznej CDP:

Witam, Problem jest taki, że grając w multi gra ma crasha (system windows musi zamknąć program itd.) w różnych momentach. Czasem w trakcie rozgrywki, czasem zaraz po ładowaniu mapy. Problem nie dotyczy tylko mnie, ponieważ w tym samym czasie crasha doświadcza cały mój klan (oprócz jednego gracza z angielską wersją gry!), każdy ma inne konfiguracje komputerów. Oczywiście gracze z innymi wersjami językowymi grają dalej. Poradzicie coś na to? Z góry dziękuję za odpowiedź,

A oto odpowiedź:

Dzień Dobry!

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Pomocy Technicznej firmy CD Projekt.

Informujemy, iż w chwili obecnej sprawdzamy co jest przyczyną tego problemu.
Problem ten został już zgłoszony zachodniemu wydawcy i w chwili obecnej czekamy na łatkę mającą problem rozwiązać.

Proszę uruchomić grę z parametrem -debug następnie prosze przesłać pliki wygenerowane w grze oraz raport dxdiag wraz z krótkim opisem problemu bezpośrednio na adres report@wic.massgate.net (e-mail musi być w języku angielskim)

Wiecej informacji na temat błędów na forum Massgate (producenta gry) www.massgate.com/forum.asp

Pozdrawiam,

Adam Bochiński
Specjalista w Dziale Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proste: musisz mięć Windows Vista i kartę obsługującą DX10. Potem ustawić monitory w tej samej rozdzielczości i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki "hallas"
mam Vistę i kartę z obsługą DX10 i faktycznie to działa ale z tego co zauważyłem tylko w multi.
w singlu nie działa ,przynajmniej u mnie .No i mogę tylko grać w rozdziałce 1280x1024 bo drugi monitor 19"
ma taką maksymalną rozdzielczość .Pierwszy mam 24" z rozdzielczością 1920x1200 i amba bo tą 24" muszę zniżyć do tej 19".
Myślałem że w 24" będę miał 1920x1200 a na 19"1280x1024.
W grze jest opcja ustawień pierwszego monitora i drugiego ale nie mogę tego ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 15:39, MortalPL napisał:

Paaanie, tak mało? Na youtube znajdziesz nawet 12 nuke''ów.


Ale to nie było ustawiane - nikt tego nie planował - i widziałem to na własne oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 15:12, drapichrust7 napisał:

Trzy atomówki jednocześnie:


Może to spam ale jedyne co ma do powiedzenia to : wow...kurde to jak musi wyglądać te 12 nuków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie gdzie znaleźć tapetki (min są takie w reklamach w CDA czy Clicku) z flagą ameryki, która zamiast gwiazdek ma sierp i młot, albo statue wolności z głową Lenina? Zajarałem się nimi, tylko gdzie je znaleźć :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:09, timon 111 napisał:

> Trzy atomówki jednocześnie:

Może to spam ale jedyne co ma do powiedzenia to : wow...kurde to jak musi wyglądać te 12 nuków...

gdzies w tym temacie(albo w temacie o demie, juz nie pamietam) umiescilem screena z odpalenia na bardzo malym obszarze 20 czy 30 tych bombek. jak znajde to dam linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem sobie parę dni temu World in Conflict. Niestety po 20minutach gry zaczynają pojawiać się błądy w grafice a po chwili gra sie wiesza, tzn. dźwięk ciągle jest tak jakby akcja się toczyła, ale niestety obraz stoi w miejscu. Posiadam komputer Pentium D 2x 3.0GHz, GeForce 8600GT i 1GB RAMu. Początkowo myślałem że to wina sterowników poniważ wtedy jeszcze kozystałem z ForceWare w wersji 162.18 potem zainstalowałem drivery 163.71 w BETA (dziś weszła do obiegu ich pełno prawna wersja więc z niej korzystam). Co prawda nowe sterowniki przyspieszyły gre pod wzgledem wydajnościowym jednak nie zlikwidowały mojego problemu. Dalej wyskakują błędy w grafice. Co mam robić? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:17, soliddawid napisał:

Oho... widze, że wszyscy potrafią mi pomóc...

Czy Tobie się wydaje, że tu jest pomoc techniczna? Skoro nikt nie miał podobnego problemu to po co ma pisać
"Sorry stary, ale nie mam pojęcia co u Ciebie jest nie tak."? Dla nabijania ilości postów (których ilość, nawiasem mówiąc, jest na tym forum mało istotna bo najważniejszy w awansie jest czas bytności na forum).
Poza tym poczekałeś jakieś 12 godzin weekendu u już uważasz, że wszyscy zdążyli przeczytać Twój post?

Chciałem tu coś napisać o polonizacji ale słów mi brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 11:33, MortalPL napisał:

Oto co napisałem do pomocy technicznej CDP:

Witam, Problem jest taki, że grając w multi gra ma crasha (system windows musi zamknąć program
itd.) w różnych momentach. Czasem w trakcie rozgrywki, czasem zaraz po ładowaniu mapy. Problem
nie dotyczy tylko mnie, ponieważ w tym samym czasie crasha doświadcza cały mój klan (oprócz
jednego gracza z angielską wersją gry!), każdy ma inne konfiguracje komputerów. Oczywiście
gracze z innymi wersjami językowymi grają dalej. Poradzicie coś na to? Z góry dziękuję za odpowiedź,

A oto odpowiedź:

Dzień Dobry!

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Pomocy Technicznej firmy CD Projekt.

Informujemy, iż w chwili obecnej sprawdzamy co jest przyczyną tego problemu.
Problem ten został już zgłoszony zachodniemu wydawcy i w chwili obecnej czekamy na łatkę mającą
problem rozwiązać.

Proszę uruchomić grę z parametrem -debug następnie prosze przesłać pliki wygenerowane w grze
oraz raport dxdiag wraz z krótkim opisem problemu bezpośrednio na adres report@wic.massgate.net
(e-mail musi być w języku angielskim)

Wiecej informacji na temat błędów na forum Massgate (producenta gry) www.massgate.com/forum.asp

Pozdrawiam,

Adam Bochiński
Specjalista w Dziale Pomocy Technicznej


Na pożądku dziennym oprocz wywalania do windowsow jest tez disconnect z serwera (bez crasha). Bez względu na jakim serwerze sie gra. Czekamy na szybkiego patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmn ciekawe czy ktoś z was próbował grać w wersje angielską polskim dvd i cd-keyem . ja spróbowałem i działa aż chce się grać ruscy gadają po rusku lub z akcentem to jest to. A nie wszystko bez żadnego klimatu po polsku. Hmn myślę sobie nad małą przeróbką obu wersji, aby w angielskiej dać polskie napisy, bo za dobrze nawet z napisami angielskimi zrozumieć dobrze nie potrafię, choć dużo z tego rozumiem, ale nie dla mnie to zabawa bo słabo się na tym znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować