Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 18:58, Enzo_0 napisał:

Zreszta wogole nie wiem po co ten patch byl, nie
zauwazylem ani jednego bledu, ani jednego problemu.

Nic dziwnego że żadnego błędu nie zauważyłeś, jak nawet nie jesteś w stanie zauważyć tekstu mówiącego co naprawili ktory pojawia sie przy sciaganiu patcha..

@ crashe
Grając na polskiej wersji miałem może ze dwa crashe, od czasu grania na angielskiej zero.
Swoją drogą dopóki nie usłyszy się angielskich głosów jednostek to nie wie się co traci. Np. kontroler lotów NATO w wer. polskiej, a angielskiej to jak porównywać szkolne muzeum z trzema ''eksponatami'' do Luwru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa - gralem teraz kilka map na prywatnym serwerze zalozonym przez goti33 i nie mialem ani jednego crasha, a gdybym gral na rankingowym to na 100% juz bym zobaczyl pulpit i to nie raz. Lepiej to powiem na forum massgate :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz też jeśli możesz, o tym co pisałem wcześniej (zwisy w tym samym czasie w grze multi na moim kompie i kompie brata, przy diametralnie różnych konfiguracjach i grze razem na tej samej mapie). Pograliśmy trochę razem wczoraj wieczorem, nie było tragicznie, koło 15 potyczek w tym czasie 3 crashe, zawsze w tym samym czasie na obu kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolektyw działa!
Zatem zapraszam wszystkich na forum strony wic.gram.pl. Tam, w dziale "Warsztat" napisałem już o dwóch rodzajach wywalania się gry i podałem "rozwiązania". Niestety sprawa wywalania się polskiej wersji nie nastroi was optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak włączyć własną misję???

przeszedłem całą kampanię i gram w multi , ale chciałbym se pograć z łatwiejszym przeciwnikiem - komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:04, goti33 napisał:

Logujesz się w multi,wchodzisz w serwery następnie wybierasz -stwórz i to wszystko .
Możesz stworzyć serwer dla graczy lub z botami


dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odbiegające od większości :D Nie interesują mnie crashe, które są BARDZO irytujące, a czekanie na najbliższy patch tylko podsyca atmosferę.
Mnie obecnie interesuje sprawa muzyki z WiCa. Pewne utwory przypadły mi do gustu. Czy wie ktoś jak wydobyć te pliki muzyczne z plików gry? Z góry dziękuje za pomoc!!!

PS: Szkoda, że CDP nie dała płyty z utworami zawartymi w grze, tak jak miało to miejsce w Medieval II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:14, M3rc3n0r napisał:

Ja mam pytanie odbiegające od większości :D Nie interesują mnie crashe, które są BARDZO irytujące,
a czekanie na najbliższy patch tylko podsyca atmosferę.
Mnie obecnie interesuje sprawa muzyki z WiCa. Pewne utwory przypadły mi do gustu. Czy wie ktoś
jak wydobyć te pliki muzyczne z plików gry? Z góry dziękuje za pomoc!!!

PS: Szkoda, że CDP nie dała płyty z utworami zawartymi w grze, tak jak miało to miejsce w Medieval
II


Znalazłem sposób na pliki SDF na http://www.massgate.net/read.php?39454,50644,66438#msg-66438 niestety nie działa to u mnie. Możliwe, że u kogoś innego zadziała. BTW. w tych plikach chyba są zapisane głosy jednostek... może to byłoby jakieś rozwiązanie dla naszego rodzimego dubbingu :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK już wyczaiłem... pooglądałem pliki które są zawarte w SDF i na co się natknąłem? Na oryginalne głosy w cutscenkach XD Poszukam, może znajdę również oryginalne głosy jednostek... to byłoby coś:D Może przy odrobinie pracy dałoby się odpowiednio te pliki zmodyfikować? Dziwi mnie fakt, że takie pliki są O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już pewny na 100% CDP dodało tylko dwa pliki o nazwach wicloc11 i wicloc12. W wicloc11 jest zapisany cały polski dubbing, podczas gdy w pliku wic1 jest zapisany cały dubbing angielski... Wydaje mi się, że przy odrobinie chęci, mogliby wydać odpowiedni patch, umożliwiający wybór języka... Ja mam zamiar pokombinować i ręcznie coś zmodyfikować, ale nie znam się dobrze na tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak zawsze są problemy :/. o ile cutscenki gładko się da przerobić (mówię tu o filmikach na silniku gry) o tyle z jednostkami mogą być problemy... CDP w przypadku cutscenek nadał im nazwy podobne, do tych w wersji ang. zmieniając tylko wielkość liter, u jednostek jest inaczej. Nadano im całkowicie nowe nazwy :/. Mam zamiar stworzyć własny wicloc11.sdf bez tych plików polskich, ale nie wiem czy zadziała... Możliwe, że problem leży w plikach konfiguracyjnych...

PS: Mam pytanie do osób posiadających wersje ang. Jakie pliki .sdf posiadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... właśnie przeglądnąłem płytę instalacyjną i zauważyłem, że w folderze ldata są te pliki lokalizacyjne... Wydaje mi się, że podmiana plików wicloc11.sdf i wicloc12.sdf zmieniłyby całkowicie wersje pl. na eng.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podmiana mija się z celem... to byłoby ściąganie ok. 1GB pliku... To musi być gdzieś w plikach konfiguracyjnych :/

Mam prośbę, czy mógłby ktoś otworzyć plik wicloc11.sdf i powiedzieć czy są tam pliki sound/feedback... (mówię tu o wersji eng.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 13:41, M3rc3n0r napisał:

Podmiana mija się z celem... to byłoby ściąganie ok. 1GB pliku... To musi być gdzieś w plikach
konfiguracyjnych :/

Podmiana mija się z celem z zupełnie innego powodu: dopóki nie wyszedł pierwszy update był to najlepszy i najprostszy sposób na pozbycie się polskiej wersji. Tak spreparowana wersja nie chciała się jednak łatać.
Teraz, po pierwszej łacie taka zabawa mogłaby się zakończyć niestabilnością gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 13:50, hallas napisał:

> Podmiana mija się z celem... to byłoby ściąganie ok. 1GB pliku... To musi być gdzieś w
plikach
> konfiguracyjnych :/
Podmiana mija się z celem z zupełnie innego powodu: dopóki nie wyszedł pierwszy update był
to najlepszy i najprostszy sposób na pozbycie się polskiej wersji. Tak spreparowana wersja
nie chciała się jednak łatać.
Teraz, po pierwszej łacie taka zabawa mogłaby się zakończyć niestabilnością gry.

Gra z tego czo słyszałem (jeszcze ie grałem) jest genialna na pewno będę musiał w nią zagrać chociaż demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 13:50, hallas napisał:

> Podmiana mija się z celem... to byłoby ściąganie ok. 1GB pliku... To musi być gdzieś w
plikach
> konfiguracyjnych :/
Podmiana mija się z celem z zupełnie innego powodu: dopóki nie wyszedł pierwszy update był
to najlepszy i najprostszy sposób na pozbycie się polskiej wersji. Tak spreparowana wersja
nie chciała się jednak łatać.
Teraz, po pierwszej łacie taka zabawa mogłaby się zakończyć niestabilnością gry.


hm... szkoda, że CDP zmieniło nazwy plików :/ wtedy nie byłoby dużego problemu... Mamy dwa wyjścia, albo napisać petycje w sprawie patcha do wersji polonizowanej, albo pogodzić się z tym co mamy...

Mi osobiście nie chce się robić triku z ściąganiem ang. wersji gry i grania na polskim cd-keyu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować