Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 14:06, argetlam napisał:

niewiecie jaka ocene dostal wic w cd-action ??

dostał 9 i znak jakości ale wedłóg mnie to jest ocena zaniżona przynajmniej o ten "+"
jeśli grasz tylko singla to 9 i znak jest na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie WiC i CoH reprezentują całkowicie inna filozofie gry... Grałem w CoH i bardzo cenie sobie tą grę. Osobiście śmieszą mnie ludzie (nie mówię tu o argetlam, który wyraził tylko swoją opinie), którzy atakują WiCa i wywyższają CoHa, który według nich jest najlepszą strategią, a WiC jest beznadziejny, nudny i że podobno nie używa się w nim taktyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja mam takie pytanko... po kiego grzyba w pudełku z oryginalną pełną wersją WiC jest jeszcze 10 dniowy trail i CD-Key do niego? Jaki to ma sens skoro mamy już pełną wersję? :D
Sorki za głupie pytanie, proszę o odpowiedz :].
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:21, Mr. Q napisał:

Witam!
Ja mam takie pytanko... po kiego grzyba w pudełku z oryginalną pełną wersją WiC jest jeszcze
10 dniowy trail i CD-Key do niego? Jaki to ma sens skoro mamy już pełną wersję? :D
Sorki za głupie pytanie, proszę o odpowiedz :].
Pzdr.

Po to, byś pożyczył to koledze i zachęcił go do kupienia pełniaka ;) Taki chwyt marketingowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:18, newMDKiller napisał:

Hehehe, no i temat z petycją został zamknięty, jaka błyskawiczna reakcja, w końcu po co CD
Projekt ma sobie zaprzątać tym głowe!?


To takie PiSowskie było. Coś jest nie tak więc trzeba ich uciszyć. Ja bym wolał by CDP naciskało na twórców gry by szybciej wprowadzili patcha co usunie te #%*(&)$+ crashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:23, Retho napisał:

> Witam!
> Ja mam takie pytanko... po kiego grzyba w pudełku z oryginalną pełną wersją WiC jest jeszcze

> 10 dniowy trail i CD-Key do niego? Jaki to ma sens skoro mamy już pełną wersję?
:D
> Sorki za głupie pytanie, proszę o odpowiedz :].
> Pzdr.
Po to, byś pożyczył to koledze i zachęcił go do kupienia pełniaka ;) Taki chwyt marketingowy
;)

Czyli mam to razem z tym trailowym cd-keyem kumplowi dać żeby go zachęcić? Jezu, czego to nie wymyślą ;]...
Co do patcha na anglika, to rzeczywiście, przydałby się bo dubbing jest T-R-A-G-I-C-Z-N-Y, ale z drugiej strony nie za bardzo jest czas żeby np. lookać co jakiś czas na tekst na monitorze żeby sprawdzić co to za słowo więc chyba już wolałbym przezyć z tą "polonizacją".
Co do crashów to ciekawe bo mój piecyk ledwo co grę ciągnie (Celeron 2.6 GHz; 767 MB ramu; 6800XT...), gram na najniższych detalach i chodzi płynnie a crashów nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu... Czemu to zamknęli? jaki spamerski temat? Przecież każdy napisałby tylko raz lub dwa! A przecież sporo takich petycji było. Dlaczego tamta nie mogła istnieć?
Zgadzam się z tobą Kerigun, to takie PiSowskie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Qmpel chce kupić WiC po to byśmy razem po necie szaleli. Tylko nie wiem jak to zrobić bo ja daje "Graj Teraz" po zalogowaniu a chciałbym grać z nim a może nas wrzucić na inne serwery. Wiem że można klan założyć ale nie wiem czy to samo. Daje Graj teraz by grać tylko na notowanych serwerach. I jeszcze jedno pytanie jak widzę listę serwerów to gdzie pokazuje czy serwer jest notowany ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:17, Kerigun napisał:

Mam pytanie. Qmpel chce kupić WiC po to byśmy razem po necie szaleli. Tylko nie wiem jak to
zrobić bo ja daje "Graj Teraz" po zalogowaniu a chciałbym grać z nim a może nas wrzucić na
inne serwery. Wiem że można klan założyć ale nie wiem czy to samo. Daje Graj teraz by grać
tylko na notowanych serwerach. I jeszcze jedno pytanie jak widzę listę serwerów to gdzie pokazuje
czy serwer jest notowany ??


jak dodasz go do listy przyjaciół w grze to jak naciśniesz na jego nick prawym przyciskiem, a on będzie grał pojawi się opcja "wejdź na ten sam serwer". Co do notowanych serwerów to w wyszukiwarce ustawiasz filtr aby pokazywał tylko notowane i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:29, Diabol111 napisał:

jak dodasz go do listy przyjaciół w grze to jak naciśniesz na jego nick prawym przyciskiem,
a on będzie grał pojawi się opcja "wejdź na ten sam serwer". Co do notowanych serwerów to w
wyszukiwarce ustawiasz filtr aby pokazywał tylko notowane i po problemie.


No ok. Ale jeszcze jest problem by być po tej samej stronie barykady. No ale to już trza mieć refleks i szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można też kolegę przyłączyć do grupy (to nie klan) taka grupa ułatwia wejście na serwer do tej samej drużyny całkiem niezły sposób na teamplay, ale sam dokładnie nie wiem jak to działa, bo byłem tylko raz w takiej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 11:18, xDeuSx napisał:

Czyżby koniec problemów z crash''ami?! Wczoraj grałem ponad dwie godziny bez ani jednego
crash''a
. Oby tak dalej :) .

Problem dopiero jest naprawiany. Za parę tygodni ma wyjść patch do polskiej wersji poprawiający ten błąd.
Być może po prostu miałeś szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować