Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

No niestety, pochwaliłem WiC i w niedługim czasie zaliczyłem dwa crash''e po rząd. Czkam z niecierpliwością na tego patch''a.

BTW: Jak myślicie, jaką ocenę dostanie PeeLka WiC w CD-Action?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:04, Laska-z-Polski napisał:

Heh, znalazłem błąd w polonizacji... Szkoda, że nie ma gdzie tego zgłosić :P

Jaki błąd? Ten od wywalania czy jakiś językowy? Bo jak to drugie to nie ma się czym chwalić... poza lepszą znajomością angielskiego niż tłumacze tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:05, xDeuSx napisał:

BTW: Jak myślicie, jaką ocenę dostanie PeeLka WiC w CD-Action?

To zależy jak długo będą tam grać w wersje PL i czy reckę będzie robiła ta sama osoba, która oceniała samą grę.
Chodzi o to by koleś miał porównanie.
5... lub 6. Na więcej nie zasługuje (i -1 za wywalanie się czyli 4 lub 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Językowy :P Ale taki jakiś... denerwujący ;) W trakcie wczytywania drugiej misji w Seattle (kampania) pisze soviet HQ. To chyba nie język polski, co? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-1 za wywalanie się, nie żartuj, minimum -2, bo choć w single da się grać, to ta gra jest stworzona głównie pod multi, a w to się nie da grać. Całą przyjemność z gry mi te crashe odbierają, nieraz pare potyczek zagrasz z kimś, zgrywasz się, dobrze Ci idzie, koniec potyczkie jest bliski, wysoko w punktach, a tu *&#^@%# crash :/. I co, pare tygodni mam czekać, zanim (może) wreszcie będzie się normalnie dało grać. To niech mi połowę kasy wrócą, dostaną ją jak będzie się dało grać. Bo spiepszyli robotę i robią teraz wielką łachę, że przy następnym patchu naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:15, Laska-z-Polski napisał:

Językowy :P Ale taki jakiś... denerwujący ;) W trakcie wczytywania drugiej misji w Seattle
(kampania) pisze soviet HQ. To chyba nie język polski, co? ;]

ŁEeee. To co ty mi tu... (nie miałem podpisów włączonych więc nie zauważyłem).

To już w pierwszej misji są dwa błędy: jeden to pomylenie znaku zapytania z kropką a drugi to kompletnie złe przetłumaczenie ostatniej kwestii Sawyera. Oba sprawiają, że dialogi tracą sens. W późniejszych misjach nie szukałem bo aż starach się bać.

newMDKiller: wychodzi na to, że jestem zbyt łaskawy. Rzeczywiście -2 jest bardziej odpowiednie. Zatem ocena końcowa 3-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... lepiej przestańmy narzekać... jeszcze coś zepsują w następnym patchu i totalnie nie będzie możliwości grania... Ja bym się cieszył, gdyby te crashe były winą polonizacji i CDP musiałoby wydać patcha który by przywracałby oryginalne głosy XD. Ale bym się cieszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 14:23, M3rc3n0r napisał:

Ja bym się cieszył, gdyby te crashe były winą polonizacji i CDP ...

Mozesz sie zatem cieszyc. Crashe na multi SA spowodowane (w jakis tam sposob) polonizacja gry. Inne wersje jezykowe takich problemow nie maja.
Szlag mnie powoli juz trafia, chcialem sobie pograc na multi dzisiaj i zaliczylem 3 crashe pod rzad w niecala 1 minute po rozpoczeciu rozgrywki. Czwarty raz nie mam juz sily uruchamiac tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World In Conflict - problemy z płytą i wsparciem technicznym

Mam pewien problem z płytą gry WIC. Kiedy znajduje się w napędzie DVD, system (Windows XP) po uruchomieniu komputera zawiesza się pod koniec ładowania, dopóki nie usunę płyty z napędu. Jeszcze gorzej było, kiedy miałem w systemie aktywne auto-odtwarzanie. Każdorazowe włożenie płyty do napędu zawieszało system. Podejrzewam, że winę za takie zachowanie się systemu ponosi zabezpieczeniem płyty (SecureROM).
Zgłosiłem problem za pomocą formularza do pomocy technicznej dokładnie tydzień temu, ale nie otrzymałem ŻADNEJ odpowiedzi. Chciałem do nich zadzwonić, ale na stronie GRAM.PL nie można znaleźć telefonu do pomocy technicznej CD Projekt. Jest tylko tel. do działu obsługi klienta sklepu. Permanentnie zajęty. Kpina, jak traktuje się klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 15:03, Laska-z-Polski napisał:

Jedna rzecz mnie dziwi : Wszyscy lamentują na jakieś zwisy itd, a ja jeszcze żadnego crasha
nie miałem :] Może to takie moje szczęście? :P


Ciesz się :) . Poza tym, zawsze jest ten pierwszy raz ];-> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:06, FiN napisał:

Dziwie wam się ze jeszcze chce komuś się grać w polska wersję.

Mnie się w ogóle chce w WiC grać, a, że nie chcę ściągać pirata, to nie mam wyboru i muszę się męczyć.

Gram właśnie w BioShocka, świetne spolszczenie (kinowe, czyli takie jakie lubię najbardziej), a do tego mam wybór, mogę zainstalować łatkę polonizacyjną, albo nie. I to jest właściwe podejście do klienta, Cenega się bardzo ostatnimi czasy stara. A osobne płytki ze spolszczeniem to strzał w dziesiątkę (jeszcze lepiej byłoby, jakby od razu było do wyboru przy instalacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:12, Laska-z-Polski napisał:

1. Dla porządnej strategii ścierpię wszystko :P
2. W Multi to chyba aż tak nie doskwiera, bo aktorów nie ma...


W muli właśnie jest największy problem, bo polonizację jestem w satnie zaakceptować, ale ciągłych zwiech w multi to już nie. W singlu gra się nie wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@FiN
poczytaj EULA... Granie w angielską (z torrenta, p2p) wersje na polskim cd-keyu jest nielegalne :/

@newMDKiller
Ja zauważyłem, że CDP powoli się stacza :/ totalna olewka... ciekawe jaki będzie "Wiedźmin"...

@piro123
Zobacz, czy nie masz porysowanej płytki... ja tak zawsze mam, gdy mam porysowaną płytkę :/. A masz jakieś wirtualne dyski (deamon)?

@Laska-z-Polski
Teoretycznie nie przeszkadza, ale jak słyszę wypowiedzi niektórych jednostek...
Co do aktorów, to ja przerobiłem ich na angielską wersje :P o niebo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:16, M3rc3n0r napisał:

@Laska-z-Polski
Teoretycznie nie przeszkadza, ale jak słyszę wypowiedzi niektórych jednostek...
Co do aktorów, to ja przerobiłem ich na angielską wersje :P o niebo lepiej...


Gadaj natychmiast, jak ?! Też chcę takich aktorów! :P

BTW, co masz do wypowiedzi? Mam nowe motto : "Kręcimy tymi gąsienicami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:33, Laska-z-Polski napisał:

> @Laska-z-Polski
> Teoretycznie nie przeszkadza, ale jak słyszę wypowiedzi niektórych jednostek...
> Co do aktorów, to ja przerobiłem ich na angielską wersje :P o niebo lepiej...

Gadaj natychmiast, jak ?! Też chcę takich aktorów! :P

BTW, co masz do wypowiedzi? Mam nowe motto : "Kręcimy tymi gąsienicami" :D

Buhaha... Spolszczenie na poziomie;) Jakoś dziwnie mi brzmią przekleństwa... tak bez przekonania mówione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować