Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 17:42, Kerigun napisał:

> @Kerigun
> Wersja zwykła jest dostępna http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=8g3i0

Dziś rano patrzyłem i akurat nie mieli nawet jednej sztuki. Wiem bo wczoraj wieczorem zamawiałem
WiC dla qmpla. Dziś rano nie było WiC. Teraz jest. Dobrze że jest.


Możliwe... WiC cieszy się chyba dużą popularnością, więc się nie wyrabiają...

@lewak
Bo taka jest prawda :D. Za normalną wersje płacimy ok 80zł +transport więc ok 100
A za EK płacimy 140zł a mamy sporo rzeczy plus gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną WiC: nowa w folii za 60 zł - w Warszawie odbior :)

Dziś udało się bez crasha zagrać, no ale nie mecze go tak z racji dema UT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:28, pisz napisał:

Mam jeszcze jedną WiC: nowa w folii za 60 zł - w Warszawie odbior :)

Dziś udało się bez crasha zagrać, no ale nie mecze go tak z racji dema UT3


Jak ktoś mieszka blisko to spoko... gorzej jak daleko... Benzyna/transport +czas...

Ciekawi mnie fakt... 60zł w foli... normalnie idzie po 100zł... hm... Niezła oferta XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:52, M3rc3n0r napisał:

Ciekawi mnie fakt... 60zł w foli... normalnie idzie po 100zł... hm... Niezła oferta XD


Normalnie znaczy się na gram.pl Wystarczy popatrzeć w MM czy Empikach. MM jak zakupuje dużą ilość gier to ma niższe ceny. Tak było z Bioshockiem. Kupiłem go za 79 zł. Nie było żadnej promocji. Taka cena od początku do teraz i nic nie wskazuje by to uległo zmianie. Co innego Empik. On ma rzadziej niższe ceny (MM ma zazwyczaj niższe lub takie same jak Empik) Empik ma za to promocje 3 gry w cenie dwóch. Jak ostatnio z serią Top Seller. W MM WiC chodzi coś po 79-89 zł (chyba) a w Empiku 99.90 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... co za beznadzieja... grałem dzisiaj 4 mecze i zaliczyłem 4 crashe :/ Najgorsze jest to, ze jak jest crash to tracą się punkty :( Na jednym meczu zdobyłem ponad 1000 przy pomocy piechoty i kupa... na 30 sec. przed końcem crash... Łącznie dzisiaj straciłem na crashach ok 3800 punktów... Ech... niech się pospieszą z tym patchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:55, M3rc3n0r napisał:

Kurde... co za beznadzieja... grałem dzisiaj 4 mecze i zaliczyłem 4 crashe :/ Najgorsze jest
to, ze jak jest crash to tracą się punkty :( Na jednym meczu zdobyłem ponad 1000 przy pomocy
piechoty i kupa... na 30 sec. przed końcem crash... Łącznie dzisiaj straciłem na crashach ok
3800 punktów... Ech... niech się pospieszą z tym patchem...


Też tak miewam. Czasami crash za crashem ale ostatnio jakoś mniej. Ja co prawda tyle pkt na raz nie zdobywam ale też dużo bywa. Trzeba jakoś przetrwać do patcha co to naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:03, Ziomuś SmS napisał:

Mam pytanko czy jeżeli Demo WiC działa mi bez problemowo i płynnie to czy z Pełniakiem będzie
tak samo ???


Nie. Demo jest anglojęzyczne, natomiast błąd występuje tylko w polskiej wersji ( acz podobno w paru innych lokalizacjach też ). Także w zasadzie do wyjścia patcha w tą grę się nie da grać.

A odnośnie taniego kupowania gier - w Saturnie jest jeszcze taniej jak w MM :P W empikach odradzam zakup. Drogo jak cholera, tak np w warszawie w złotych tarasach wystarczy wjechać dwa piętra wyżej i ceny gier spadają od 20 do 40 w dół... ( oprócz tych najtańszych ofc ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w wirtusie przez neta i nie narzekam. WiC 79, tyle samo BioShock. Teraz zamówiłem 2xWiC + BioShock i wyszło razem 248,20 zł (z pocztą), za pocztę jakieś 11 zeta . Nigdy mi jeszcze nie przyszło od nich nic uszkodzonego, paczka przychodzi na drugi lub trzeci dzień od złożenia zamówieni (rano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o ten błąd z wywalaniem :P Chodziło mi o ogólne działanie gry jeżeli na demku nie mam pokazu slajdów tylko wszystko działa płynnie i dobrze to czy pełniak będzie działał tak samo. Wiem że to głupie pytanie ale wolę się upewnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 18:04, Ziomuś SmS napisał:

Nie chodziło mi o ten błąd z wywalaniem :P Chodziło mi o ogólne działanie gry jeżeli na demku
nie mam pokazu slajdów tylko wszystko działa płynnie i dobrze to czy pełniak będzie działał
tak samo. Wiem że to głupie pytanie ale wolę się upewnić :P


Wszystko będzie działać tak samo, nawet lepiej, bo pełniak jest nieco lepiej zoptymalizowany, ale będzie to kosmetyczna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 18:04, Ziomuś SmS napisał:

Nie chodziło mi o ten błąd z wywalaniem :P Chodziło mi o ogólne działanie gry jeżeli na demku
nie mam pokazu slajdów tylko wszystko działa płynnie i dobrze to czy pełniak będzie działał
tak samo. Wiem że to głupie pytanie ale wolę się upewnić :P


powinno lepiej - kolejne wersje powinny dobrze wpływać na prędkość gry
ja grając w zamkniętą betę zauawżyłem że nieco mi się tnie na średnio wysokich a dzisiaj na pełnej mam ustawione wzystko na maxa (bez dx10) i chodzi mi płynnie - przerywa tylko nieco przy kilkunastu większych wybuchach naraz i to zmniejsza się prędkość o max 5 FPSów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 18:29, M3rc3n0r napisał:

Ja siedzę na średnich detalach, bo

I tu wytłumaczenia, które nieźle mnie ubawiły...

Dnia 16.10.2007 o 18:29, M3rc3n0r napisał:

grafika lubi rozpraszać, a poza tym

Tja, nie ma to jak zagapić się na nuke''a i przeoczyć bitwę.

Dnia 16.10.2007 o 18:29, M3rc3n0r napisał:

jest mniejsze prawdopodobieństwo
za wiechy...

Ehh... Mówiąc krótko - guzik prawda. Gram na całkowicie maksymalnych i crash zdarza mi się raz na dwa-trzy dni.

Ty nam tu kitu nie wciskaj :P . Na MAX komp nie wyrabia, co? ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powedzcie, ile zajmuje przejście kampanii single. Muszę się upewnić, czy warto WiC kupić - połączenia z Internetem w komputerze, na którym mogę grać w nowości nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 18:47, lewak napisał:

Powedzcie, ile zajmuje przejście kampanii single. Muszę się upewnić, czy warto WiC kupić -
połączenia z Internetem w komputerze, na którym mogę grać w nowości nie mam.


Kampania w WiC jakaś wymagająca nie jest. Kilka wieczorów Ci to zajmie jeśli będziesz się rozkoszował misjami. fabuła jest w miarę dobra. Oczywiście można przejść WiC w jeden dzień ale jak będziesz chciał czerpać przyjemność z tej gry to kilka wieczorów masz z głowy. W sumie to WiC to gra na neta ale kampania jako dodatek do tej gry wyszła im naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 18:45, xDeuSx napisał:

> Ja siedzę na średnich detalach, bo
I tu wytłumaczenia, które nieźle mnie ubawiły...

> grafika lubi rozpraszać, a poza tym
Tja, nie ma to jak zagapić się na nuke''a i przeoczyć bitwę.

> jest mniejsze prawdopodobieństwo
> za wiechy...
Ehh... Mówiąc krótko - guzik prawda. Gram na całkowicie maksymalnych i crash zdarza mi się
raz na dwa-trzy dni.

Ty nam tu kitu nie wciskaj :P . Na MAX komp nie wyrabia, co? ;P




Na full odpalić nie mogę bo nie mam Visty XD. Myśl sobie co chcesz, dla mnie nuke był do podziwiania na początku, teraz się liczy rozgrywka... Niektórzy podziwiają nuke, zamiast od razu atakować... Na full detalach gra chodzi, ale zdarzają mi sie ostre ścięcia XD. Wiem, że większość osób odpala najwyższą grafe kiedy tylko mogą... Ja wole grać na średnich bo wiem po sobie, że jak mam na full grafikę to mnie rozprasza (w AA zawsze grałem na średnich, bo gdy miałem na full to często zatapiałem się na teksturki :D) Myśl sobie co chcesz...


@lewak
To zależy od umiejętności, ale według mnie na średnim poziomie zajmuje ok. 3 wieczory czyli 9H... Na trudnym zajęło mi to ok6-7 godzin przy wykonywaniu wszystkich pobocznych zadań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh , a ja dzisiaj rozpocząłem grę multi... Ale później omówimy moje kompletne beztalencie :) Teraz chciałbym się dowiedzieć, jak się wrzuca sygnatury ze statystykami, np. na forum wic.gram.pl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te crashe są wkurzające, łącze się z serwerem i po pięciu minutach grania wywala mnie do windy, mam nadzieje że coś z tym zrobią, na szczęście nie za każdym razem to się dzieje ale potrafi zirytować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować