Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Te klany coś się zawsze zbierają w jednej drużynie i akurat muszę grać przeciw nim :P
Nic dziwnego, że mam tragiczny stosunek wygranych rozgrywek do przegranych...

Te skubane ciężkie helikoptery są strasznie mocne - nawet jak człowiek ma przy sobie 2 średnie antiair to nic mu to nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:04, pisz napisał:

Te skubane ciężkie helikoptery są strasznie mocne - nawet jak człowiek ma przy sobie 2 średnie
antiair to nic mu to nie pomoże...


Tia ale jak ja grywam to widzę fajny MIX dla wsparcia. 4 razy ciężki Anty Air i 2 razy naprawcze czołgi. Rzadko grywam Wsparciem ale jak grałem to właśnie takim mixem. Na początek 3 AA i 1 Rep. A potem dokupić. Takie coś to zjada całe lotnictwo. A jak przed tym idą sojusznicze czołgi to nie ma mocnych (tylko atomówka :P) Jedna salwa rakiet AA i nie ma ciężkiego helikoptera. 4 Ciężkie AA są masakryczno zabójcze. Nawet kolesie nie zdążą uciec co najwyżej dać flary a to i tak za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:04, Kerigun napisał:

> Te skubane ciężkie helikoptery są strasznie mocne - nawet jak człowiek ma przy sobie 2
średnie
> antiair to nic mu to nie pomoże...

Tia ale jak ja grywam to widzę fajny MIX dla wsparcia. 4 razy ciężki Anty Air i 2 razy naprawcze
czołgi. Rzadko grywam Wsparciem ale jak grałem to właśnie takim mixem. Na początek 3 AA i 1
Rep. A potem dokupić. Takie coś to zjada całe lotnictwo. A jak przed tym idą sojusznicze czołgi
to nie ma mocnych (tylko atomówka :P) Jedna salwa rakiet AA i nie ma ciężkiego helikoptera.
4 Ciężkie AA są masakryczno zabójcze. Nawet kolesie nie zdążą uciec co najwyżej dać flary a
to i tak za późno.


heh widziałem nieraz taką mieszankę właśnie grając helikopterami :P
to dobre rozwiązanie ale dla wsparcia, niestety jak gram często armor to by zupełnie nie zostać bez ochrony biorę średni antiair które prawie nic nie może zdziałać... gdyby tak nie kulał teamplay to za moimi czołgami miałbym wsparcie :/

ostatnie parę dni ćwiczę grę piechotą - bywa nieźle upierdliwa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:17, pisz napisał:

heh widziałem nieraz taką mieszankę właśnie grając helikopterami :P
to dobre rozwiązanie ale dla wsparcia, niestety jak gram często armor to by zupełnie nie zostać
bez ochrony biorę średni antiair które prawie nic nie może zdziałać... gdyby tak nie kulał
teamplay to za moimi czołgami miałbym wsparcie :/


Dlatego namówiłem qmpla do zakupu WiC. Teraz jak będziemy grać razem, jeden wsparcie a drugi armor to w sumie duecik niezły będzie. A co do piechoty to jakoś nie lubię nią grać. Tak jakoś śmiesznie się nią gra. Oczywiście grałem nią gdy nikt inny nie grał po to by być najlepszym piechociarzem i dostać medal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:02, JaN-J napisał:

Jak ekstraktować filmiki (te z kampanii?


Zależy, o które Ci chodzi... Nie ma możliwości rozpakowania filmików na silniku gry , bo nie ma takiej technicznej możliwości. Filmiku drugiego typu, wyświetlających się przed misją, nie da się otworzyć... Pozostaje Ci fraps


@Laska-z-Polski
Sygnaturki: http://kithaitaa.com

Kurde, TP coś robiło z linią i w efekcie ją zepsuło :/. Nie grałem ok 3 dni i spadłem o 4000 miejsc w rankingu O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:34, Kerigun napisał:

/ ciach... /


Szczerze mówiąc, piechota skrywa w sobie niesamowity potencjał i jestem wręcz pewien, że gracze poprostu nie potrafią nią grać. Ostatnio wymyśliłem kilka sztuczek przy użyciu piechoty, które są bardzo ciężkie do wykonania, ale gdy już się udadzą, są zabójczo skuteczne.

Co do twojego wcześniejszego posta - również lubię grywać wsparciem. Przeważnie zaczynam rundę z 2x ciężki pojazd p-lot., 2x średni pojazd p-lot. i 1x pojazd naprawczy. Dwa średnie p-lot''y strzelają dużo szybciej niż ciężkie. Ich ogień jest naturalnie słabszy, ale dwie salwy dwóch takich Szyłek czy Vulcan''ów kasują pół paska wytrzymałości ciężkiemu helikopterowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 17:15, xDeuSx napisał:

> / ciach... /

Szczerze mówiąc, piechota skrywa w sobie niesamowity potencjał i jestem wręcz pewien, że gracze
poprostu nie potrafią nią grać. Ostatnio wymyśliłem kilka sztuczek przy użyciu piechoty, które
są bardzo ciężkie do wykonania, ale gdy już się udadzą, są zabójczo skuteczne.

Co do twojego wcześniejszego posta - również lubię grywać wsparciem. Przeważnie zaczynam rundę
z 2x ciężki pojazd p-lot., 2x średni pojazd p-lot. i 1x pojazd naprawczy. Dwa średnie p-lot''y
strzelają dużo szybciej niż ciężkie. Ich ogień jest naturalnie słabszy, ale dwie salwy dwóch
takich Szyłek czy Vulcan''ów kasują pół paska wytrzymałości ciężkiemu helikopterowi.


Zgadzam się! Piechota jest mocna, wystarczy nią dobrze grać a można nieźle narozrabiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra chłopaki (i dziewczyny?), to kiedy urządzamy jakąś wspólną wojnę? :)
Męczy mnie postawa niektórych graczy i fajnie było by pograć z ludźmi, którzy wiedzą co to gra zespołowa, a nie tylko by nawalić tyle punktów, by zrzucić byle gdzie atomówkę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 00:06, pisz napisał:

No dobra chłopaki (i dziewczyny?), to kiedy urządzamy jakąś wspólną wojnę? :)
Męczy mnie postawa niektórych graczy i fajnie było by pograć z ludźmi, którzy wiedzą co to
gra zespołowa, a nie tylko by nawalić tyle punktów, by zrzucić byle gdzie atomówkę... :P

Szukaj ludzi z klanów TOW, 303 - to jedyne polskie jakie znam, które udzielają się w większych grupach na polskich serwerach. Poza tym czołówka klanów na świecie ,Wilda, to Polacy ale jak do tej pory tylko raz spotkałem ich na publicznym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 00:11, hallas napisał:

> No dobra chłopaki (i dziewczyny?), to kiedy urządzamy jakąś wspólną wojnę? :)
> Męczy mnie postawa niektórych graczy i fajnie było by pograć z ludźmi, którzy wiedzą co
to
> gra zespołowa, a nie tylko by nawalić tyle punktów, by zrzucić byle gdzie atomówkę...
:P
Szukaj ludzi z klanów TOW, 303 - to jedyne polskie jakie znam, które udzielają się w większych
grupach na polskich serwerach. Poza tym czołówka klanów na świecie ,Wilda, to Polacy ale jak
do tej pory tylko raz spotkałem ich na publicznym serwerze.


Tak, widziałem ich parę razy w trakcie gry.... no ale gra w klanie to już są obowiązki :)
Zresztą póki te crashe się zdarzają, to gra w klanie nie jest fajna kiedy Ci wsparcie w kluczowym momencie wywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 10:58, radek9 napisał:

World in Conflict to jedna z najlepszy gier jakie wyszły do tej pory !

Moze nie najlepsza, ale bardzo dobra, to znaczy, w kazdej wersji oprocz polskiej (jak to ostatnio jest w zwyczaju). Niestety nasza rodzima wersja potrafi jedynie zafundowac nam niezlego stresa, ewentualnie jakis maly atak serca wywalajac sie non-stop gdy gramy w multi, na rankingowym serwerze i akurat idzie nam bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami?
Jesli chodzi o tryb multiplayer, to jeszcze nigdy nie udalo mi sie zagrac wiecej niz 3 pojedynki, najczesciej jednak wywala mnie z gry juz podczas pierwszego spotkania.
Jesli chodzi o tryb single player, to zadnych bledow nie stwierdzono (oprocz polonizacji oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej... co ja słyszę ? Coś nie działa ? Jak to może być ? "Profesjonalna" lokalizacja w przystępnej cenie i taka kupa ??
To przykre...

Wersja UK, jak narazie śmiga aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie jest diabelnie dobra, lecz co do Multi mam kilka zastrzeżeń, bo często zdaża sie jak sie loguje na któryś serwer i zaczyna sie dziać dobrze to ni z tego ni z owego tracę polaczenie z serwerem no i w większości partii klanowych mam takie lagi ze grac komfortowo sie nie da a mam Internet kablowy 2,5 mb/s. No i najgorsza rzecz to plaga nabletów, których niemiłosiernie roi się na serwerach nie da sie wygrać z nimi żadnej bitwy no i żadnej satysfakcji z wygranej z nimi nie ma (no może po nabiciu sobie statystyk) wiadomo znikną Za jakiś czas zmieniając sie w tzw. "pro”, ale na razie to mnie razi. Jeszcze mnie denerwuje brak polskich serwerów rankingowych angole, niemcy, francuzi, hiszpanie a nawet ruscy maja własne serwery a my nie posiadamy, chociaż nasz polski klan utrzymuje się w czołówce klanów w WiC''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, co trzeba zrobić, by dostać odznakę za pre-order? Gry zakupione w gram.pl też to chyba obowiązuje, nie ? ;] A że zamówiłem ją gdzieś pod koniec lipca, to mi się należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:37, Laska-z-Polski napisał:

Wie ktoś może, co trzeba zrobić, by dostać odznakę za pre-order? Gry zakupione w gram.pl też
to chyba obowiązuje, nie ? ;] A że zamówiłem ją gdzieś pod koniec lipca, to mi się należy :P


Chyba trzeba było zakupić ten zestaw pre-orderowy, który był dostępny przed premierą.
Nie kupowałem, więc nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować